Лекуване на очите с лазер

  • 1 291
  • 1
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Здравейте,
Рръщам се от преглед при очен лекар. Казаха ми, че имам трофични дупки в очите и трябва с лазер да ми ги оправят. Трябвало и да родя секцио (исках си нормално), защото имало висок риск, в 5-тия месец съм, с -6 диоптра и -5,75/
Никаква информация не намирам в нета за тази процедура, нито за цена, нито дали е безопасна за бебето. Препоръчаха ми клиника Зора в София, защото в Александровска можело да ме карат да лежа в болницата заради пътеки.
Можело само за едното око с направление, за другото око се заплащало..По принцип ли е така или тя може едно направление да ми даде Crazy

Моля ако някой е запознат с тази процедура, да пише. Благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 306

Можело само за едното око с направление, за другото око се заплащало..По принцип ли е така или тя може едно направление да ми даде Crazy


Не съм запозната с темата, но ако е така, както сте написала ... е***м ти и здравноосигурителната система, абсурд след абсурд! Пожелавам Ви леко минаване на операцията, въпреки простотиите на касата!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт