Търся електронна книга - тема 13

  • 188 166
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 453
Е, вие световен бестселър ли очаквахте  Laughing.

# 736
  • Мнения: 2
Здравейте !
Случайно, ако някой разполага с електронния вариант на книгата "Сняг вали" на Джон Грийн, дали ще може да ми я изпрати ? E - mail: radddyy@gmail.com
Благодаря предварително !  Party

# 737
  • Мнения: 259
Тази книга-Сняг вали и аз я искам
galinakarova@abv.bg
Благодаря!!!

# 738
  • Мнения: 1 298
То ако толкова страници може да се нарече книга (визирам Дневниците на...). Не ме изненада, защото и очаквах да е точно такава боза каквато беше. Авторката (героинята) говори едно и също с едни и същи думи отново и отново, просто сменя ситуацията. Забавно е как след смъртта на Г.И. всички се налепиха за него всеки с различна роля в живота му. Да дерзае, като има кой да я купува.

Аз търся Untethered Soul, но на български. Ако не ще си я продължа на английски, защото се заинтригувах доста.

# 739
  • Мнения: 660
Здравейте, аз търся Amanda Knox: Waiting to be heard на български .. Аз и на хартиен носител приемам ..  Confused

# 740
  • Мнения: 487
Здравейте,
Търся "Щастие" на Зюлфю Ливанели или някоя от другите му книги.

# 741
  • Мнения: 5
Здравейте Simple Smile
Търся Опиянена от теб и Обсебена от теб на Силвия Дей.
Моля, ако някой ги има да ми изпрати на azz_saam@abv.bg.
Благодаря!

# 742
  • Мнения: 6
Здравейте,

Може ли и на мен "Обсебена от теб"? Благодаря предварително Simple Smile stevewonder@abv.bg

# 743
  • Мнения: 1 298
И двете имате поща. Simple Smile

"Обсебена от теб" не започна добре и май съм до тук с поредицата. Ще й дам вероятно друг шанс, но няма да е сега.

# 744
  • София
  • Мнения: 369
Здрaвейте! Simple Smile
Търся трилогиятa "Скъпоценни кaмъни" от Керстин Гир. Въпросът е имa ли вaриaнт дa ги четa през телефонa и бихте ли могли дa ми ги изпрaтите?  Embarassed  newsm78

# 745
  • Под кривата круша
  • Мнения: 332
Здрaвейте! Simple Smile
Търся трилогиятa "Скъпоценни кaмъни" от Керстин Гир. Въпросът е имa ли вaриaнт дa ги четa през телефонa и бихте ли могли дa ми ги изпрaтите?  Embarassed  newsm78

Имам книгите. 1 -ва и 2-ра са ми pdf, а 3-та е epub. Ако искаш пусни ми едно съобщение с мейла си и ти ги пращам. Simple Smile

# 746
  • Мнения: 167
Всичките ги има в МВ във вариант e-pub и mobi. Първият формат със сигурност може да го четеш на телефон

# 747
  • София
  • Мнения: 369
В интерес нa истинaтa pdf фaйловете ми се отворихa, a epub- не.  Laughing
Бих искaлa дa ви попитaм още нещо, не съм сигурнa в коя темa трябвa дa пишa, но от известно време издирвaм рaзкaзa нa Светослaв Минков "Биномът нa Нютон". По някaквa причинa не го нaмирaм.  Rolling Eyes  Thinking

# 748
  • София
  • Мнения: 6 173
В интерес нa истинaтa pdf фaйловете ми се отворихa, a epub- не.  Laughing

Има доста безплатни приложения за четене на книги, които отварят epub и не само него.

# 749
  • Мнения: 286
Зравейте, търся книгите 50 нюанса сиво но във формат за киндъл , моля, някой да ми помогне. мерси Simple Smile
някой ми писа да дам майл, но изтрих, преди да пратя Simple Smile
demigo@abv.bg
благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт