Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 235
mv_2014, и аз се записвам да се похваля в тази темичка.
Сексът не бих казала, че така помага...
А за топлите и студените душове... Нещо много рисковано ми звучи, не искам да си правя шок на организма точно сега.

# 17
  • Мнения: 407
Душовете по принцип стимулират кръвообращението и са ПОЛЕЗНИ Simple Smile и детето ми е здраво родено

# 18
  • Мнения: 407
окръвообрЪщанието*** да бързам да пиша съм допузнала тъпа грешка!!  Crossing Arms Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 364
Не си допуснала   bouquet Точно така се пише - идва от "обрат"  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 220
Бързо изписахте темата, аз по рядко пиша тук отколкото във фейсбук. Ние сме ср завъртяли с лицево предлежание, има ли и други като нас? Надявам се скоро да се обърнем, че ми предлагат секцио...

# 21
  • Мнения: 40
winipooh ще ти пиша на лично да ти обясня на мен какво ми казаха, но това прилежание изобщо не е предпоставка да ти направят секцио Simple Smile
 
Мами, макар че от 2 дни съм вече в 9-тия месец, някак си нещо не мога да се настроя за раждане.
Майка ми вика, от днес вече може да стане по всяко време, настройвай се вече  Grinning
Аз определено не мога да се настроя... Мака че изпрахме вече дрешките и подредих багажа за болницата. Но определено не бързам за никъде, сега даже ми е едно хубаво така да си стоя бременна  Laughing Има ли друга мама като мен?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 631
Сега преди час изядох една консерва с ананас....мии нз въобразявам ли си хаха или по-силно ги усещам контракциите. Хаха луднах днес като съвсем ме отчае за разкритието и че може да е големичко.
Хайде лека вечер и до утре
  А да е щях да питам някой ползвал ли е на Hipp масажното олио п-в стрии?

# 23
  • Мнения: 193
  bouquet
И аз не се спирам от задължения, но се надявам да постои още 2 седмици. Това за секса не го вярвам от опит. Правихме с предната бременност и пак преносих с 4 дни. Всичко е Божа работа. Когато стане, стане. Иначе го усещам толкова ниско. Едвам ставам ако съм седнала или легнала. Предпочитам да стоя все права, ама после болките в гърба са  Shocked

# 24
  • Мнения: 57
Айде, дано и аз да се похваля с бебче, в тази темичка Simple Smile

# 25
  • Мнения: 27
запис и от мен

# 26
  • Мнения: 154
Запис и от мен, сано и аз се похваля в тема 14 Simple Smile макар че днес на прегледа установихме, че на бебка й е удобно и няма намерение скоро да излиза въобще Wink а аз влезнах в 38 и трябвамда се ориентира Wink

# 27
  • Мнения: X
Запис и от мен !  Hug
И на мен вече много ми тежи и ми се иска да раждам, но май ме е страх да предприемам каквото и да било за предизвикване на раждане...
Така или иначе се разхождам и не съм спряла да правя секс...  Laughing
Хайде, дано напълним темата само с хубави постове и новини !  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 428
Честита нова тема.
За хремата аз я имам откакто забременях или бистра вода ми тече от носа или само е запушен а понякога се оправя но рядко. Казват че било от хормоните и нокакви спреьове и капки не помагат.

# 29
  • Мнения: 4 859
Записче в новата ни хубава темичка!С пожелания нетърпеливите да се обебят скоро,а пък на другите да си дочакат безпроблемно термин HugЛеки раждания и здрави бебоци за всички ни Heart Eyes


Desity92,въпреки целия дискомфорт,от извество време и на мен ми е много приятно ,че съм бременна.Явно защото и двете сме отскоро в 9ти.Току виж след две седмици и ние се чудим как да посръчкаме бебчетата да излизат LaughingИ мойте мама и татко гледат на мен като бомба със закъснител Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт