Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 287

  • 45 236
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 914
Понеже днес дойде дума за Низипли - имала съм един клип "прибран" в харесани.

На  vaso papa  


Engin Akyurek karayilan (güneş topla benim için)




После ще ви пусна още един клип на същия автор, обаче с  "Bella Signorina" привкус ...  newsm03
  bouquet  Всички го целуват докато спи

Последна редакция: ср, 08 окт 2014, 16:23 от дежавю

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 34 235

Не, анкетата е: "Каква ще гледате/има по телевизията днес?(8 октомври, срядо 2014)"
.........................
Гласувах - сериалът ни води.




http://gecce.com/magazin/haber/kara-para-askta-sular-durulmuyor

И тук сме отразени - какво да очакваме довечера - преразказ на озета за 19 епизод.

# 677
  • Мнения: 82



Ето и официалното промо от сайта на сериала!

Елинор!  newsm51
Цитирам те, защото искам да си запазя поста ти!
Скрит текст:
Здравейте момичета! Hug Heart Eyes

Продължавам да  ви чета и гледам за новини около Енгин. Благодаря за информацията, която слагате, както и за всички снимки с Енгин! newsm51 newsm51 newsm51

Малко бях разочарована, че Енгин не беше на фестивала в Германия, но след като им е натоварена програмата със снимането, какво да се прави.
Обаче дано да отидат в Кан с Туба, друго си е да се срещнат с продуценти и артисти от цял свят. Така се завързват контакти и за в бъдеще може някой да предложи участие на Енгин извън Турция.  Пожелавам му да има такъв шанс.

Наближава рождения му ден и разбрах че се стягате за купон и гласите изненадите.  Е, и аз ще направя няколко колажа за празника, няма да го пропусна.
Да ви кажа, изгледах и гледам няколко турски сериали, даже и игрални филми, които много ми харесаха, най-вече заради начина на представяне на историите, режисура, игра на артисти, музика ....
Но любимецът ми е един – Енгин Акюрек. Започнах КРА заради него, но сериалът ми стана интересен и го гледам с кеф.  Със всяка серия става все по-интересно и ми харесва, че всеки път има по някоя изненада.

Освен това, с напредването на сериите, ‘’изскачат’’ и посланията на филма. Сега нямам време подробно да се спирам на тези послания, а и за някои писах преди в тази тема, за други – на друго място.
Който ги търси, да прочете внимателно думите на Мевляна и Шемс, които са използвани във филма. Друг пример е разговора между Йомер и Хюсеин вечерта на рождения ден, при гълъбарника.  Thinking

Тъкмо щях да пиша, че не може да си фен и да не подкрепяш проекта на любимия артист.

Ани Hug написала си и моите мисли, благодаря! Hug  bouquet




Скрит текст:
Аз съм от тези, които доброволно се отказаха да пишат в темата и да споделят мислите и чувствата си относно кариерата и живота на Енгин.
Не защото съм се отърсила от “магията” му, а защото не ми е приятно да споделям с хора, които поставят себе си и своето его над всички останали.
Разбрах за себе си, че виртуалното общуване, макар прикрито под някакъв измислен псевдоним, показва много точно вродената ни интелигентност и възпитанието ни през първите седем години. Защото, колкото и да сме придобили, някакъв интелект впоследствие, то при общуването, макар и виртуално на преден план излизат, независимо от пристрастията ни, начина, по който поднасяме мислите си, каква форма и съдържание им придаваме.
 
Не мога да приема за т.н. “фен” човек, който “плюе” добронамерено проекта на любимия си актьор. И това го правят, точно тези, които преди една година, възторжено и постоянно тръбяха, че в какъвто и сериал да участва Енгин, ще е повече от успешен.
Сега пък се оказа, че сценаристките са виновни, режисьора, партньорката, въобще всички други, но не и Енгин. А забравих, според някои вече и той не се справя, само защото искат да виждат Керим или Мустафа. Човекът се опитва да направи нещо различно, но не, няма отърване от “емблематичната” роля. Аз мисля, че след време, толкова ще му писне да сравняват всичко, което прави с “Керим”, че ще се откаже да пробва.

Доводът, че всеки може да си каже мнението е много правилен, но когато вече “всички кучета в махала” знаят, колко ти е противен сериала, да продължаваш да изливаш злоба след всяка серия, в тема, в която се предполага, че има хора, които все пак изпитват някакво удоволствие да наблюдават изпълнението на любимия си актьор е меко казано неприемливо за мен. Всеки има право да не харесва, но когато гледаш сериал, само за да му търсиш кусурите и да ги изтъкваш постоянно си има термин – “хейтърство”.

Мислих си, как аз бих постъпила, ако сериала, в който участва Енгин не ми харесва въобще, нито историята, която се разказва, нито партньорката – даже и да се насилвам да гледам, заради него, не бих тръбила наляво и надясно колко всичко е пошло, безинтересно и т.н.

Доводите, че така му помагат ми са страшно смешни.

Имам наблюдение, какви и колко претенции се отправят към сценаристките в туитър. Ако седнат даже да ги четат няма да им остане време да си свършат работата. Никой не работи, за да пречи на водещия актьор да покаже най-доброто от себе си. Напротив! Но явно капацитета им е толкова, таланта им, времето им. За съжаление си мисля, че с всяка следваща серия нивото ще спада.

И да си кажа накрая. Аз съм много щастлива, че имам възможност да се наслаждавам на таланта на любимия ми актьор, който участва в сериал в момента. По мое мнение дава всичко от себе си, независимо, че може би не е съгласен с всичко, което му се предлага. Харесва ми как представя образа на Йомер. Харесва ми характера на Йомер.
 Предпочитам да го гледам в такъв сериал, отколкото в нещо, което той вече е играл / традиционните им проблеми, свързани с религия и манталитет/.

Виждам слабостите на КПА, но за мен не са от такова значение, защото аз не съм почитател на турските сериали въобще, а само на Енгин и гледам, защото той участва, както всички Вас.

Уважавам много усилията на Мариана да лавира между толкова различни мнения и да е толкова всеотдайна.
Чета и всички момичета, които все още пишат в темата и харесват това, в което участва в момента нашия любимец.



Да  поясня -  разбира се, тук е форум и всеки може да споделя каквото иска. Тук нито Енгин
ще чете, нито някой от близките му.
Но критиките в социалните мрежи достигат и до него. Как ли се чувства, когато прочете
че ролята му не струва, колко са бездарни колегите му, и филмът като цяло не се харесва.
И всичко това от феновете му. #Crazy #Crazy

За себе си съм казвала, но пак ще го кажа - ще гледам Енгин във всеки негов проект,
независимо от критики и рейтинг.
И независимо каква роля е избрал, не е задължително да се влюбвам всеки път в героя,
достатъчно ще ме кефи актьорската му игра, естествено и визията, де.... Grinning

Тук прочетох мнения, че ако играе отрицателен образ, то щом е Енгин - ще му простим и пак ще обичаме героя. То зависи от ролята, но ако е убиец, както сега Хюсеин newsm78 newsm78
Но, това са предположения, не знаем в бъдеще какво ще играе.

Много се разписах, спирам, че имам и работа. Naughty

Приятно гледане довечера, момичета! Hug

Забавлявайте се, толкова дълго го чакахме  Енгин да го видим на екран! Grinning Heart Eyes Heart Eyes




Ето и официалното промо от сайта на сериала!

# 678
  • Мнения: 23 362


Комисарят вече няма никога да седне на това бюро.

Между другото най му подхожда ето това /съжалявам, че не можах да намеря снимка без настоящия му временен собственик/



Дива-ойка,  той Хюсейн има поне 50-60 /може и повече/ диаманта.

Един продаде, един подхвърли на Танер и още един сложи в джобчето на ризата си ... сигурно ще опита да го продаде и него. За "Светлана-Севим" се искат много пари - апартамент, дете. Това да не е Мелике - кресва и тя се свива. Ама до кога ? Дано довечера да "издрънка" нещо наистина важно... 

# 679
  • Мнения: 20 905

Имаме нова снимка!
Благодаря!  bouquet
Благодаря и за топлите думи за ЕА!
 newsm10 smile3525

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 34 235



Ето и официалното промо от сайта на сериала!

Имаме го преведен промо клипа, за панаира в Кан е това - от 13-16 октомври 2014:

http://www.vbox7.com/play:ae4044eb9b

И тук:
http://www.videoclip.bg/watch/390863_mrusni-pari-i-lubov-kan-2014

Последна редакция: ср, 08 окт 2014, 17:37 от mariana51

# 681
  • Мнения: 1 097
Момичета,днес ви изпуснах напълно.

Надничаме с този красавец

# 682
  • Мнения: 1 026
Барисеа, поста ти е изчезнал, но успях да го видя. Simple Smile

Затова отговарям

Скрит текст:
Аз не съм казвала, че съм изгонена от теб или някой друг. Даже и преди писах, че не е това причината да не пиша тук. Нито съм изгонена, нито обидена.
Просто реших да го коментирам тоя сериал с момичета, които само четях при онлайн гледането на КВФ.. Забавно ми е и интересно. То е и полезно от време на време човек да смени обстановката. Hug Simple Smile

Иначе аз пак си гледам сериала на любимия артист и ми е приятно.
Сега,  да не се обидят пък момичетата от тази тема. Hug   Ако пиша само тук, колкото и да подминавам критиките,  понякога ще ми се иска да отговоря....и ще се започнат спорове
добър ли е сериала, пък за режисьора, сценаристките ..... А на мен не ми се ще да  се задълбавам в такива теми. Тогава сигурно и аз ще видя куп кусури и ще вземете да ме откажете от филма. Joy Joy Joy Joy

Не, искам да ми е забавно, когато гледам и когато си казвам мнението.  Правя го за себе си,
а не обвинявам никого.
А днес ето какво написах

''Да  поясня -  разбира се, тук е форум и всеки може да споделя каквото иска. Тук нито Енгин
ще чете, нито някой от близките му.
Но критиките в социалните мрежи достигат и до него. Как ли се чувства, когато прочете
че ролята му не струва, колко са бездарни колегите му, и филмът като цяло не се харесва.
И всичко това от феновете му. #Crazy #Crazy''


Пак казвам, аз съм За  всеки да споделя какво не му харесва или харесва, на мен никой не ми пречи. Но без назидателен тон към харесващите сериала. А и тук като си казвате,
че нищо не ви харесва – добре, но в социалните медии всичко се чете, и от екипа, и от журналистите. Е, за мен това не е подкрепа на любим артист – да се отрича целия проект.
Ако имате претенции към екипа, обърнете се лично към  този, който според вас не си е свършил работата.

Аз лично, и да ми се иска например действието да се развива по друг начин, не бих си позволила да давам съвети на сценаристи и режисьори. Откъде накъде ще се меся в тяхната работа.  Хората са направили филм и изборът е мой дали да го гледам.
Пиша за мен, да не кажете, че ви казвам да не гледате. Който иска да гледа.
Подкрепих и думите на Ани Hug  , май трябваше да подчертая кои точно / почти всичко /, но ме притискаше и времето, та пропуснах.


Марта Hug   радвам се, че ти харесват коментарите ми!   bouquet  Има време, пак ще коментираме.
Лошото е че ме затрупаха с работа, та не знам дали ще имам време да пиша за следващите няколко серии.









Приятна вечер на всички!  Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 20 905


Всеотдайност, чувствителност, които Йомер крие с леко арогантното си поведение..
Но той с всеки е тъкъв.Докато Елиф, със сестрите си и близките, в това число и Левент е доста внимателна, а с Йомер е нападателна, недоверчива и говори с неговия език.....
Да се надяваме, че най-после, ще си имат взаимно доверие......
Йомер ще има нужда от подкрепата на Елиф, като разбере жестоката истина за брат си....

# 684
# 685
  • Мнения: 20 905


Каква ли драма ще бъде за Йомер, отнемането на значката, въпреки че е подготвен, поне това каза на Сами...

# 686
  • Мнения: 23 362
Скрит текст:


Всеотдайност, чувствителност, които Йомер крие с леко арогантното си поведение..
Но той с всеки е тъкъв.Докато Елиф, със сестрите си и близките, в това число и Левент е доста внимателна, а с Йомер е нападателна, недоверчива и говори с неговия език.....
Да се надяваме, че най-после, ще си имат взаимно доверие......
Йомер ще има нужда от подкрепата на Елиф, като разбере жестоката истина за брат си....

Не зная защо, но ми се струва, че ще се отдръпне от нея. Това,че брат му е убил Сибел ще е неговата си лична драма. Но факта,че Хюсейн е убиец и на бащата на любимата му - това вече стои малко по друг начин. Степенувано е над личната му драма. Всъщност ще видим ...

# 687
  • Мнения: 20 905
Ами да, той ще се почувства недостоен, едва ли не причинител и ще се затвори в себе си.
Елиф само ако бъде настоятелна и съпричастна, ще успее той да излезе от кризата.Но не се знае, как тя ще се почувства след разкритието...

# 688
  • Мнения: 23 362
Ами да, той ще се почувства недостоен, едва ли не причинител и ще се затвори в себе си.
Елиф само ако бъде настоятелна и съпричастна, ще успее той да излезе от кризата.Но не се знае, как тя ще се почувства след разкритието...

Ами това ще е легендарната им любов. Обичат се, пък не могат да бъдат заедно.

# 689
  • Мнения: 1 007

И на мен страшно ми харесва на тази снимка. Естествен и истински!

Благодаря Комет! Марта!

Не се смятам за някаква важна особа, за да занимавам хората с моето мнение, но понеже и други се изказаха по въпроса, защо някои не пишат в темата вече, ме провокирахте . В никакъв случай не искам да създавам напрежение.

Както казва Барисеа -  По-добре тези, които не харесват сериала да не четат спойлера.
И моля Ви - няма нужда също така да ме подкрепяте или да изказвате някакво мнение. Не мисля, че нещо ще се промени.

Скрит текст:
Аз съм от тези, които доброволно се отказаха да пишат в темата и да споделят мислите и чувствата си относно кариерата и живота на Енгин.
Не защото съм се отърсила от “магията” му, а защото не ми е приятно да споделям с хора, които поставят себе си и своето его над всички останали.
Разбрах за себе си, че виртуалното общуване, макар прикрито под някакъв измислен псевдоним, показва много точно вродената ни интелигентност и възпитанието ни през първите седем години. Защото, колкото и да сме придобили, някакъв интелект впоследствие, то при общуването, макар и виртуално на преден план излизат, независимо от пристрастията ни, начина, по който поднасяме мислите си, каква форма и съдържание им придаваме.
 
Не мога да приема за т.н. “фен” човек, който “плюе” добронамерено проекта на любимия си актьор. И това го правят, точно тези, които преди една година, възторжено и постоянно тръбяха, че в какъвто и сериал да участва Енгин, ще е повече от успешен.
Сега пък се оказа, че сценаристките са виновни, режисьора, партньорката, въобще всички други, но не и Енгин. А забравих, според някои вече и той не се справя, само защото искат да виждат Керим или Мустафа. Човекът се опитва да направи нещо различно, но не, няма отърване от “емблематичната” роля. Аз мисля, че след време, толкова ще му писне да сравняват всичко, което прави с “Керим”, че ще се откаже да пробва.

Доводът, че всеки може да си каже мнението е много правилен, но когато вече “всички кучета в махала” знаят, колко ти е противен сериала, да продължаваш да изливаш злоба след всяка серия, в тема, в която се предполага, че има хора, които все пак изпитват някакво удоволствие да наблюдават изпълнението на любимия си актьор е меко казано неприемливо за мен. Всеки има право да не харесва, но когато гледаш сериал, само за да му търсиш кусурите и да ги изтъкваш постоянно си има термин – “хейтърство”.

Мислих си, как аз бих постъпила, ако сериала, в който участва Енгин не ми харесва въобще, нито историята, която се разказва, нито партньорката – даже и да се насилвам да гледам, заради него, не бих тръбила наляво и надясно колко всичко е пошло, безинтересно и т.н.

Доводите, че така му помагат ми са страшно смешни.

Имам наблюдение, какви и колко претенции се отправят към сценаристките в туитър. Ако седнат даже да ги четат няма да им остане време да си свършат работата. Никой не работи, за да пречи на водещия актьор да покаже най-доброто от себе си. Напротив! Но явно капацитета им е толкова, таланта им, времето им. За съжаление си мисля, че с всяка следваща серия нивото ще спада.

И да си кажа накрая. Аз съм много щастлива, че имам възможност да се наслаждавам на таланта на любимия ми актьор, който участва в сериал в момента. По мое мнение дава всичко от себе си, независимо, че може би не е съгласен с всичко, което му се предлага. Харесва ми как представя образа на Йомер. Харесва ми характера на Йомер.
 Предпочитам да го гледам в такъв сериал, отколкото в нещо, което той вече е играл / традиционните им проблеми, свързани с религия и манталитет/.

Виждам слабостите на КПА, но за мен не са от такова значение, защото аз не съм почитател на турските сериали въобще, а само на Енгин и гледам, защото той участва, както всички Вас.

Уважавам много усилията на Мариана да лавира между толкова различни мнения и да е толкова всеотдайна.
Чета и всички момичета, които все още пишат в темата и харесват това, в което участва в момента нашия любимец.

Добре, няма да те подкрепям,
но много ми е драго да те видя.
 newsm51 Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт