Перилни препарати и омекотители - 25

  • 50 267
  • 742
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 7 702
absitta  това твоето му се вика НОСТАЛГИЯ  Simple Smile

Дам....имате 5 препарата  Laughing ама и 5-те перат добре. Ние може да имаме 105 ама гледаме да се уредим с вашите 5  Laughing

# 496
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 031
Момичета и момчета  Hug
Видях в един магазин омекотител на кристали - някой ползвал ли е ?
Каква е разликата между течният и този , или с какво е по- добър ?
Може би трябва да си купя един и да му щракна съдържанието  newsm78
 smile3525

# 497
  • Мнения: 5 207
Ние тук имаме огромен избор на перилни препарати и омекотители. В това отношение сме много облагодетелствани, въпреки че сме малък пазар.
Аз предпочитам да имам богат избор.

absitta, за кирилицата прочети тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0

Момичета и момчета  Hug
Видях в един магазин омекотител на кристали - някой ползвал ли е ?
Каква е разликата между течният и този , или с какво е по- добър ?
Може би трябва да си купя един и да му щракна съдържанието  newsm78
 smile3525
Няма нужда, знаем го.
С нищо не е по-добър, напротив.
Разликата е, че течният се ползва при последното изплакване, а този на кристали се слага заедно с праха за пране.

# 498
  • Мнения: 7 779
аз бих казал,че омекотителя на гранули е по-силен и траен на аромат. ако това ти допада ще ти хареса.  аз лично обичам точно това - силен и траен  Laughing

# 499
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 031
Благодаря Ви   bouquet

# 500
  • Мнения: 5 462
аз бих казал,че омекотителя на гранули е по-силен и траен на аромат. ако това ти допада ще ти хареса.  аз лично обичам точно това - силен и траен  Laughing
А някой ще покаже ли как изглежда този на кристали, гранули и т.н. ?

# 501
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 817
Момичета и момчета  Hug
Видях в един магазин омекотител на кристали - някой ползвал ли е ?
Каква е разликата между течният и този , или с какво е по- добър ?
Може би трябва да си купя един и да му щракна съдържанието  newsm78
 smile3525
Снаха ми каза, че си е купила кристали, но били ароматизатор за прането, а не омекотител. Допълвам, че живее в Англия. Ароматът бил невероятен.

# 502
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 031
Момичета и момчета  Hug
Видях в един магазин омекотител на кристали - някой ползвал ли е ?
Каква е разликата между течният и този , или с какво е по- добър ?
Може би трябва да си купя един и да му щракна съдържанието  newsm78
 smile3525
Снаха ми каза, че си е купила кристали, но били ароматизатор за прането, а не омекотител. Допълвам, че живее в Англия. Ароматът бил невероятен.

Е това го видях в магазинче за паралелен внос  Wink
Един мъж си купи , а аз гледах шампоани за децата и много не дочух , сега отивам да си купя и да разпитам подробно  Crazy Laughing

# 503
  • Мнения: 5 207
Сигурно е това
Скрит текст:

# 504
  • Мнения: 5 932
Самоцитирам се:
Многократно прани дънки след последното пране излязоха с 2-3 "раета". Изсветлял участък. Нищо ново като прах,програма и т.н. Само омекотителят-Бинго софт. И забелязвам,че отдолу пише "pure wite". Доколкото чета отзад на етикета чисто бял е омекотителят,а не чисто бяло прането. И , доколкото съм се ограмотила от темата, не е той "виновникът". Но все пак да си попитам-би ли могло от омекотител да се получи избеляване?

# 505
  • Мнения: 1 135
W,

Не би трябвало омекотителят да предизвиква каквито и да е проблеми с цветовете. Определено проблемът е доста странен, а щом гoвориш и за изветляване на ленти... Аз нямам обяснение. Подобни "райета" се получават при смесени тъкани, но джинсите би трябвало да са чисто памучни, освен ако не са ластични.

Последна редакция: нд, 19 окт 2014, 11:52 от TAED

# 506
  • Мнения: 5 207
И с какво са прани дънките?
Другият въпрос е дали платът е избелял, или са ивици, които остават понякога от праха за пране, ако пералнята е по-пълна.

# 507
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 817
Сигурно е това
Скрит текст:
Гес, както винаги точна! Точно това са, но на мен ми ги показа по скайп и не ми се търсеше в интернет.   bouquet

# 508
  • Мнения: 5 207
Да ви споделя нещо странно. Миналата седмица нали похвалих белия омекотител Максима: прах две перални с него и всичко беше супер: дрехите миришат силно, а пералнята ароматизира цялата кухня. През седмицата пуснах почистване на пералнята с препарата на Лидл и изчистих филтъра. Днес пускам една перална бяло със същите дрехи (чаршафи, бельо, кърпи), програма, градуси и скорост на центрофугата, както и миналата седмица. Е, ароматът на омекотителя е нищожен в сравнение с миналата седмица: нито дрехите миришеха толкова силно докато бяха влажни, нито пералнята, а след изсъхване някои от дрехите направо изгубиха всякакъв аромат. Сигурна съм, че сложих и същото количество омекотител. Само прахът беше друг: миналата седмица ползвах Максима жавел, а днес - един хърватски Факс, но не мисля, че е от това. Просто не мога да си го обясня. newsm78

# 509
  • Мнения: 7 779
следиш ли ми мисълта ?
с почистването на пералнята си и отнела аромата. сега тя си го възстановява като една част от аромата е запазила за себе си , а другата е "пуснала" за дрехите.
ха целувай ръка сега  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт