Перилни препарати и омекотители - 25

  • 50 366
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 028
Омекотител не слагам на децата. При нас водата е мека и за нас също не слагам освен за антистатичен ефект зимата и то на много малко дрехи, които пускам отделно на изплакване с омекотител.
Взех си въпросното прехвалено коколино с бергамот, повлияна от темата. Първият път ми хареса, след това почна да ми мирише много остро  newsm78  Като мириша бутилките сега в магазина миризмата е същата. Как ми е харесвала преди не знам  Thinking
Иначе имам още два от прехвалените тук омекотители и хич не ми харесват. Така и ще ги хвърля, че са почнали да се сгъстяват. Обичам да ми мирише на прах за пране.

# 676
  • София
  • Мнения: 944
Купих си от омекотителя на Сано за сушилня. Днес го пробвах- доволна съм, но миризмата е силна, явно дозата от десет впръсквания на сушилня за мен е голяма. Оставих сгънати чаршафи в спалнята и като влязох миришеше доста силно. Другият път ще намаля наполовина.

# 677
  • Мнения: 4 270
Купих си от омекотителя на Сано за сушилня. Днес го пробвах- доволна съм, но миризмата е силна, явно дозата от десет впръсквания на сушилня за мен е голяма. Оставих сгънати чаршафи в спалнята и като влязох миришеше доста силно. Другият път ще намаля наполовина.

Имаш ли идея дали има и други марки омекотители за сушилня? Доста време използвах Сано и искам да го сменя. Днес заради лошото време и аз ползвах сушилнята. Пера с ОМО за цветно пране и омекотител Ленор Смарагд, купени от магазините за паралелен внос. След сушилнята прането ми нямаше абсолютно никакъв аромат.  

# 678
  • София
  • Мнения: 39 091
Омекотител не слагам на децата. При нас водата е мека и за нас също не слагам освен за антистатичен ефект зимата и то на много малко дрехи, които пускам отделно на изплакване с омекотител.
Взех си въпросното прехвалено коколино с бергамот, повлияна от темата. Първият път ми хареса, след това почна да ми мирише много остро  newsm78  Като мириша бутилките сега в магазина миризмата е същата. Как ми е харесвала преди не знам  Thinking


Ужасно е Коколиното с бергамот. Помислих си, че като изсъхнат дрехите ще се оправи, но не.
Ще си търся нещо друго.

Слагам омекотител и пера дрехите на малкия с нашите, въпреки че е с АД.

# 679
  • Мнения: 1 028
И аз съм с проблемна кожа. Откак спрях омекотителите и смених спалтото бельо да е само памук не съм имала проблеми. Преди се скъсвах от сърбеж по краката. Само веднъж пак ми се случи и подозирам едни капсули даш, с които прах.
А да, задължително добавям още едно изплакване.

# 680
  • Мнения: 21 331
И аз добавям допълнително изплакване за дрехите на ситната  Peace

# 681
  • Мнения: 1 135
Аз вече го написах, но ще се повторя: допълнителното изплакване в днешно време е силно препоръчително, а при пране на детски дрехи е задължително. Съвременните машини използват много по-малко вода отколкото тези, произведени преди 10-15 и повече години. От друга страна, днешните препарати съдържат много повече неразтворими вещества и се образуват повече утайки по време на пране. Допълнителното изплакване осигурява:

1. По-малък риск за проблеми при чувствителна кожа и алергии.
2. По-добра хигиена на изпиране.
3. По-добра грижа за тъканите.

# 682
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Благодаря на всички за споделените мнения.
Таед,твоето последно май ще затвърди кръга от решение.... Simple Smile

Остава да се преборя и с течните перилни препарати...... Blush

# 683
  • Мнения: 21 331
Таед , благодаря и аз  Peace

# 684
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
Откакто прочетох мненията на TAED и аз започнах да плакна дреха допълнително, дори сякаш виждам и разлика  #Crazy - това внушението е голяма работа, да знаете  Laughing.

# 685
  • София
  • Мнения: 944

Имаш ли идея дали има и други марки омекотители за сушилня? Доста време използвах Сано и искам да го сменя.
Не, не зная. То и на Сано само един вид съм виждала.

# 686
  • Мнения: 5 209
Момичета, има кърпички за сушилня - по паралелния внос и в дрогерии DM.

# 687
  • София
  • Мнения: 2 296
Гес, персилът, който е в промоция от утре в Лидъл, официален внос ли е, имаш ли представа? (Питам, защото нали продават немско Омо, да не би и персилът те да го внасят от някъде)

# 688
  • Мнения: 5 209
Така като гледам на снимката си е официален внос.

# 689
  • София
  • Мнения: 944
Момичета, има кърпички за сушилня - по паралелния внос и в дрогерии DM.

За съжаление тези, които съм ползвала, никаква работа не вършат.

Общи условия

Активация на акаунт