Препоръчайте ми техник на перални за град София

  • 2 038
  • 11
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Здравейте,
Ще се съм ви благодарна да ми препоръчате техник на перални за град София, от който сте доволни.
Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 8 939
О, точно от такава тема имах нужда и като я видях в дясно в нови теми, нямаше как да се запиша. Надявам се нямаш против.  Hug

# 2
  • Мнения: 1 067
0878 693 499 Няма име на визитката  Crazy и не го помня как се казваше,но съм доволна.Дойде на място и реагира бързо,ремонта не беше скъп и вече близо половин година проблеми не съм имала. Peace

# 3
  • Мнения: 8 939
Взе ли ви пари за посещението?

# 4
  • Мнения: 1 067
На първото посещение нищо не сме плащали,взе платката от пералнята нещо да се ремонтира и след няколко дни се върна за да я сложи работеща,взе ни общо около 70 лв.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
При мен проблемът ми се струва, че е много дребен...
Някой друг, ако се включи, ще се радвам Simple Smile

# 6
  • Мнения: 10 686
Бисер

От години само него викам като имаме нужда. Поправял ми е пералня, съдомиялна, печка.
Малко бавно работи, но съм много съм доволна от него!
И цените му са умерени - така ми се струва. Последният път за ремонт на съдомиялна ми взе 25 лв.

Последна редакция: пн, 13 окт 2014, 09:08 от Tatti

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Благодаря ти! Обадих му се и ще дойде, но човекът каза, че работи друго и поправял само на колеги Laughing
Но ще дойде Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 890
az rumen 0888829493

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
ти си Румен ли?
Звънях на Бисер, но не можа да я оправи, каза, че не е техник по принцип и друго работи..

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Всъщност дойде още един път и успя да я оправи Simple Smile)) Дано всичко е наред вече...общо 7 часа стоя

# 11
  • Мнения: 8 939
Какво се оказа, че ѝ има на пералнята?
Взе ли ти пари за идването?
Трябваше ли да се купуват резервни части?

Общи условия

Активация на акаунт