Намаления 2014 - есен/зима

  • 114 155
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 373
Големи намаления в Техномаркет има през пролетта. Миналата година имаше и до -50%.

# 691
  • Мнения: 3 675
Има ли намаление на детски дрехи в НМ в Мол Пловдив?Лятото от там купих две летни рокли по пет лева всяка,има ли нещо на тази цена,което да си струва?Мерси

# 692
  • Мнения: 3 158
На изложението в Универсиада има ли нещо промоционално,интересно и по-различно от другите магазини?Решила съм отсега да зяпам за подаръци.

# 693
  • Мнения: 1
OVS някой беше писал, че предстои отваряне в Ринг Мол. Затворен е и в SCS


OVS Отварят до няколко дни в Sofia Ring,  до  Mango са.Подреждат го .
Онзи ден бях там и си купих от H&M ,Mango и от магазин Shana няколко неща.
Като в Shana имаше промоция 3 неща на цената на 2 и си взех две ризки и един пуловер общо за 50 лв. и едни дънки за 20лв.

# 694
  • Мнения: 146
Има ли вече намаление в Дика?

# 695
  • Мнения: 1 738
На изложението в Универсиада има ли нещо промоционално,интересно и по-различно от другите магазини?Решила съм отсега да зяпам за подаръци.

До кога е изложението там и на какво?

# 696
  • Мнения: 1 878
До 6.12. Основно чорапи, гащи ,козметика , занаятчийство. Уж само български стоки. Високи цени и беден асортимент.  Но с ровене може да се попадне на нещо интересно и изгодно.

# 697
  • София
  • Мнения: 44 334
9-14 декември в НДК - Панаир на Книгата

Последна редакция: чт, 04 дек 2014, 10:45 от Angel_Dust

# 698
  • Мнения: 2 153
Има ли вече намаление в Дика?

В Дика има 30% на някои неща, но мисля, че са от стара коллекция...Два-три модела панталони бяха намалени на 56лв. имаше и ролки на подобна цена, аз лично нищо не си харесах, но ще ги следя, защото предполагам ще намалят и други модели.

# 699
  • София, България
  • Мнения: 2 228
По радиото чух, че в Лабиринт ще има утре черен петък - до 70 процента.

А пък в Макдоналдс на 10ти ще продават Биг Мак меню на цената само на сандвича - 4 лв

# 700
  • Мнения: 3 958
Има 20% на всичко в Etam. Промоцията е до 06.12. Инфото е от Мол София, за другите магазини не знам.

В същия мол подготвят за отваряне магазин на МАК, много се радвааам  Grinning

# 701
  • Мнения: 1 325
В ХМ намалението им е пълна пародия, неща, които са ги намаляли и преди. Само, че сега сложили някакви празнични табели...
В Ню Йоркър в Търново, по случай откриването раздават ваучери за 20лв., които могат да се ползват при покупка над 100.

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 15 615
   Момичета, какво ще ме посъветвате – да си взема някои неща от Peek&Cloppenburg сега, предвид че до 7-ми има намаление от 20% на определени марки, или да изчакам някакъв по-стабилен дискаунт, непосредствено преди празниците? Дали изобщо ще има такъв или най-добре да си се възползвам сега? Благодаря ви!  bouquet

# 703
  • София
  • Мнения: 197
   Момичета, какво ще ме посъветвате – да си взема някои неща от Peek&Cloppenburg сега, предвид че до 7-ми има намаление от 20% на определени марки, или да изчакам някакъв по-стабилен дискаунт, непосредствено преди празниците? Дали изобщо ще има такъв или най-добре да си се възползвам сега? Благодаря ви!  bouquet
Аз доколкото си спомням, Peek&Cloppenburg правят по-сериозни сезонни намаления 2 пъти годишно - в края на януари и в края на юни или юли, мисля беше. Така че е по-добре да се изчака след Нова година. Иначе там перманентно има някакви отстъпки на по-стари колекции, но цените падат още при сезонните намаления.

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 15 615
   Благодаря ти! Peace Явно е по-добре да се възползвам още сега, защото, все пак, по-добре 20% намаление, отколкото нищо, нали?! Wink

   P.S.: Искам да взема някои неща за Коледни подаръци, така че януарските дискаунти не са ми от особена полза. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт