"Системата минус 60"- тема №46

  • 71 474
  • 740
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 13
И мен ме няма по няколко дни, но си чета и си системствам. Правя малки прегрешения, но наистина вече не съм като хищник. Искам да си създам някаква дисциплина на хранене. Затвърдих си минуса отпреди няколко дни и още 100 грама надолу. Общо взето започнах от 65, сега съм 62,5. Първа цел ми е 57, ако ги стигна ще помисля ще има ли втора.

Страхотни сте момичета, много ми е приятно да съм тук при вас. Hug

# 256
  • Мнения: 636
Току-що приключих с яденето за днес и бързам да напиша
з - прицеси с кайма и кашкавал, кекс, кафе с мляко ( това е към 7,30 )
о - супа с пуешко и фиде, салата зеле с моркови
сз - мандарина, киви
в - салата цвекло с моркови, две резенчета кашкавал, кисело мляко
Да видим ще има ли резултат тия дни, макар че в този дъждовен ден съм зле откъм движение.

# 257
  • Мнения: 113
За днес:

з: закуска с кренвирш и топено сирене
о: свинско със зеле, 3в1, бисквита
в: банан

Лека вечер!  Flutter

# 258
  • Мнения: 195
Чопи, прекаленото орязване на порциите води до застой.Не се отказвай.Знам, че е трудно и аз съм в подобно положение.Смъквам вече по килограм два на месец а съм си все пак не малко кила.Ще си се подкрепяме взаимно  Hug
Лебед, семките в къщи съм ги забранила със закон, защото като ги започна и няма спиране  Mr. Green
Менюто:
З: двоен ръжен сандвич с чисто масло и сирене
О: ориз с домате и няколко безсолни маслини, портокал
В:печен пипер с мляко и чесън.Сега мога да усмърт/дя някой с дъха си  Laughing

# 259
  • Мнения: 5 873
Привет!! Heart Eyes

И аз се включвам отново. Просто е наложително. Трябва да се взема в ръце! Blush
Не съм спирала да ви чета,но сега имам нужда от много воля и вяра,затова и ще вписвам редовно!  Crazy Качих няколко килограма и не съм съгласна с това! Чувствам се ужасно с тях, пречат ми ,не ми е комфортно.  Twisted Evil
Започвам сериозно от днес,сега! Simple Smile

Поздрави и успех на всички!!!!!  bouquet

# 260
  • Мнения: 157
Ехоо момичета, в духа на последните странички и аз ще се самопорицая и изпратя в ъгъла да се срамувам  Embarassed Прегреших вчера с чаша вино към наденичките за вечеря. А пък и наденички не са месо, така че резилът е пълен  Mr. Green Бях на гости и не вървеше да отказвам, че домакинът е много докачлив и така....днес с нови сили  Heart Eyes
З- 3 яйца и 2 "филийки" бекон
О- салата с пиле
В- пържола
 И един въпрос, черен чай с много малко мляко и без захар може ли да се пие след като е приключила вечерята? Ако вечерям в 5, мога ли да пия 1-2 чая към 8 примерно?

# 261
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте и от мен момичета!
 Първо честит празник !
 Аз да ви се оплача за една седмица свалих килограм и половина,а след това нищо.Но не се отказвам ще си системствам защото ми харесва този начин на хранене.Даже вече мисля да не се тегля.
 Ванче,аз се радвам ,че отново пишеш в темата.Изчетох всички теми и те познавам макар само виртуално.
 Желая на всички много минуси!

# 262
  • Мнения: 13
Ванчето, добре дошла отново!

Менюто ми за днес е:
З: кафе с мляко, 4 бонбона
О: крем супа от карфиол с крутони, салата айсберг, домати, краставици и сирене
СЗ: 2 ябълки
В: супа топчета, един черпак

Един системен ден не мога да изкарам, всеки ден имам по малко прегрешения и като включим и яденето към 7-8 вечерта,няма какво да се чудя, че свалям бавно. Засега ме устройва, ще видим как ще е занапред.

# 263
  • Мнения: 881
Valushka постави си цел, например, най-лесно е денят преди да се претеглиш да ти е напълно системен. Като го постигнеш, си кажи, че и денят, в който си се претеглила ще е системен, та нали току-що си отчела резултат и така, ще видиш изведнъж как няма да имаш нарушения Simple Smile

mozila специално погледнах какъв празник е днес, благодаря за поздрава Simple Smile

Costa никакво нарушение не виждам в чашата вино Mr. Green А дали можеш да пиеш чай с малко мляко, ами според мен можеш. Нали е позволено от време на време малко сирене след вечеря... Та... пий си чая, слагай все по-малко мляко докато го изключиш и си готова  Peace

Ванчето давай момиче! Тъкмо сега му е времето и ще видиш, че ще изчистиш тези досадни килограмчета до целта. Вече 6 месеца задържаш и това е великолепно! Натисни педала за още месец и половина и в началото на следващата година ще си стигнала целта или ще си максимално близо до нея!

Eva_bg А... на мен няма да ми пречиш, особено ако пратиш и насам малко печени чушки с чесън  Mr. Green

Днес един странен ден до тук, но все още съм добре Mr. Green
з: липсва... не пих дори вода до 12:00, с малко подготовка можех да го избегна, но не го.
о (12:30): салата зеле, краставица и овче мляко с доста повече от вчера  Embarassed тахан, бадеми и мед
сз (16:00): 2-3 мандарини и ябълка
в (17:30): салата зеле, краставица и лъжица овче мляко, вероятно и чаша топло мляко

# 264
  • Мнения: 163
Здравейте, системки  Hug
Най-после се стегнах и от 3-4 дни съм напълно системна, надявам се окончателно вече!
Сутринта кантарът ми показа +200, но пък вчера бях -800, та пак си е кеф Simple Smile А и вечерях към 7, че мъж ми след работа ми донесе папане Simple Smile
Днешното ми меню беше:
з. малко крем карамел с кроасани, 2 бонбона черен линд,2 съвсем малки питчици с извара и маслинки (звучи като мнооого, но това е по-скоро защото са няколко нещата, иначе като за закуските ми по принцип си е нищо работа  Mr. Green)
о. пълнозърнести спагети с дом. сос и пармезан+5-6 кашу(та) (за тях не знам дали са позволени за обяд, надявам се, че да  Embarassed)
в. дадохте ми идейка, та си изпекох чушки и ще си спретна салатка с тях, извара, сиренце, чесън и кисело млекце Simple Smile нямам търпение вече!
Очевидно до рд на малчо другата събота няма да съм влязла във форма, но поне до коледното парти на народните танци през декември - надявам се, че да  Mr. Green 2-3 кила искам да махна дотогава, а те са от скоро трупнати, та надявам се, че имам шанс Simple Smile

# 265
  • Мнения: 5 873
Благодаря ви,момичета. Много мило! Heart Eyes
Лебед,ще ми трябва повече от месец и половина да достигна най-добрия си резултат.
В момента за мен е най-важно да стопирам качването на килограми,а в последствие ще се надявам да сваля 5-6 кг... Да ,за съжаление са толкова. Месеци наред задържах с 1-2 кг нагоре-надолу и изведнъж главоломно 2-3 килограма. Много гадно,много неприятно. Освен, че дрехите отесняха, и самочувствието ми се срина.

Та така при мен. Blush

Хубава вечер на всички!  bouquet

# 266
  • Мнения: 157
Лебед благодаря за отговора  Hug
 Млякото в чая е към 3 с.л. (типичния английски чай с мляко), много добре ми идва, защото хем го обожавам, хем ме стопля зимата, хем ми намаля апетита, ако съм още будна, че да огладнея  Joy
 Вчера бях бяла и добра, напълно системна  Laughing
За днес не знам какво още ще ям, защото имам различни варианти, така че ще се отчитам утре.
 Момичета, страхотна подкрепа сте и толкова ни е хубав тона в темата, благодаря на всички за което  Hug Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 117
Здравейте! Мисля да се включа към вашите редици,целта ми са 10 кг.,сега разглеждам и чета началната информация  Whistling,даже си мисля да започна от днес, сутринта ядох баница , а то нали може всичко така ,че сега ще чета какво да хапна за обяд  Hug.

# 268
  • Мнения: 881
Animaani добре дошла! Преглеждай 1-вата страница, пиши си менютата и за има-няма 3 месеца си готова, само и единствено не забравяй да бъдеш постоянна Simple Smile

днес:
з: палачинки (4-5) с чаша прясно мляко (награда за вчерашния ден - не пипнах семките, а много ми се искаше, та... да живеят наградите и желанието за придобиването им Mr. Green)
о: зелева салата с краставица, овче кисело мляко и две яйца
сз: печени ябълки
в: вероятно ще сме навън, може и да пропусна

# 269
  • Мнения: 2 208
Ванчето, радвам се да те видя, напоследък си мисля за Габи плюс съвсем изчезна, а като тебе имаше страхотни резултати.
Animaani , добре дошла Hug
Лебед, направо си страхотна колко кг свали вече Hug
Аз от вчера много съм се притеснила и съвсем мисля да не се отклонявам вече, не свалям нищо, ама не мърдам. И не само това ами и качвам, стигнах 90, 4 кг днес последно. То вярно сигурно ми е малко хормона след тази операция и съм без щитовидна жлеза, но до януари няма как да разбера, а ако продължавам да си хапвам и качвам ще ударя най-малко 100кг, това не мога да си го причиня. Тук почвам да пиша всеки ден колко са ми кг и какво съм яла. За днес :
З - зелнчукова супа с картофи, малко кашкавал, вече ще го меря и него Peace
О- същото
В - кисело мляко, сирене и краставица
Хубава вечер на всички, никакви дрехи не ми стават и тая няма да я бъде, аз се оперирах , за да съм по-добре , а не по-зле. Може обаче да се наложи да имам повече от три приема храна, защото понякога ми става лошо.

Общи условия

Активация на акаунт