"Системата минус 60"- тема №46

  • 71 420
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 113
Здравейте,
днес съм с 0,300 кг. надолу, изобщо не го очаквах, т.е. бях приятно изненадана... Crazy

Менюто за днес:

з: 2 сухи пасти, 1 кашкавалка
о: 2 кебапчета, салата зеле, моркови, маслини
в: сигурно плод  newsm78

# 31
  • Мнения: 866
Продължавам да съм гладна.
Eva_bgблагодаря! Трябва да прочета повече за въглехидратите, защото нищо не знам по въпроса с кръвната захар.

днес
з: сандвичи с чушка и сирене
о: шопска салата и спагети с вегетариански сос
в: яйца + много копър и магданоз

# 32
  • Мнения: 2 576
Днес:

З - тост,една бисквитка,фредо капучино ( ммм много го обичам)
О - от вчерашната манджа (картофи с праз)
В - кис.мляко

# 33
  • Мнения: 14
дзак Simple Smile
з: 2 печени филийки с масло и с парче кашкавал и маслини, кафе с мляко
о: салата цвекло и моркови
в: парче кашкавал и задушен праз / това не знам дали е системно /
хубава вечер на всички !   bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Мнения: 195
Хайде и аз да се разпиша Simple Smile
З: 2 ръжени филии с пастет, малко сусамов тахан с мед
О: печена свинска пържола на скара, салата от печен пипер
В: 1 пилешка пържола на скара.
Много пържолен ден ми е днес, но нали съм на хора и нямаше време да си приготвям салата или нещо друго.Така между другото ми беше и леко, защото стомаха не беше пълен и 1 час се раздавах на макс да скачам   261uu Е доста от хората не ги знам, но за сметка на това си скачам все едно съм от някой ансамбал  Laughing
Сега пека една тиква и познайте утре какъв ще ми е десерта за закуска  newsm47
Лебед, много обичам варени яйца с копър и магданоз  Heart Eyes
 thisbeatissick, честит минус.
maimun7, аз така миналата седмица бях на ресторант и ми беше много солена храната.Забелязвам, че последно време съм започнала да се храня по безсолно без да си го налагм като изискване.

# 35
  • USA
  • Мнения: 675
Днес:
З: филии с тахан и мед и с лютеница, шоколад, капучино, кракери
О: беше много късен в 4:30-5:00, печено пиле, салата
В: нямаше заради късния обяд

# 36
  • Мнения: 636
Хора, аз вчера се освиних тотално! На гости на майка ми сме, но и друг път сме идвали, докато съм на диета и не е имало проблем. Вчера пристигнахме към 18.00 часа и си хапнах салатка за вечеря с парче сирене и уж приключих, но....След като изкъпахме бебето  в 21 реших да си сипя чаша вино и се започна - първо кашкавал, после едно кюфте, после грозде и най - накрая - фъстъци! Просто не можех да се спра! Днес не съм се теглила, защото няма кантар тук, но и по-добре. И без това от 20 дни съм в застой, качвам и свалям едни 500 грама, това ми действа много демотивиращо. Добре поне , че шоколад се въздържах да ям. Сега ми е криво, че не можах да преборя ламята, а и лек махмурлук имам. Много рядко пия вино, защото още кърмя, но установих, че не мога да пия, без да ям. От това следва извода, че не трябва да пия! Та така..
Менюта няма да пиша, защото не знам още какво ще има за обяд, аз тук не готвя, майка се грижи за всичко. Ще се опитам да съм максимално стриктна, дано няма големи поражения. Но ми е криво, много криво.

# 37
  • Мнения: 866
choppi ей, няма причина да ти е криво! Нищо не е станало, съвсем леко си излязла извън системата. Днес бъди системна. Може майка ти да готви в момента, но ти можеш да я насочиш. Сигурна съм, че няма да има нищо против да ти помогне в начинанието. Разбирам, че ти е криво най-вече заради това, че не си могла да се спреш. Гледала съм много руски клипчета, на прекрасни жени, които обясняват точно за този момент със системата и за това, че не могат да се преборят с такива моменти, но се опитват. Аз самата съм го изпитвала. Ужасяващо е да не можеш да си спреш лакомията. Знам, че няма да го пропусна и сега, колкото и да съм се подготвила психически. Опитвам се да си направя план за измъкване, но всичко ще е според момента. Това, което знам със сигурност - важно е на следващия ден отново да се придържам към системата. Всичко ще е наред + малко промяна винаги се отразява благоприятно на тялото докато е на системата Peace

днес
з: голям вегетариански сандвич с песто от Добрев (мляс, въобще не мога да си помисля за обяд в момента, въпреки че след като го изядох можех да изям още много такива  Mr. Green)
о: императорски ориз с гъби кладница (ще гледам да обядвам преди 15:00)
в: салата (плодова или зеленчукова не знам) + чаша мляко с канела

# 38
  • Мнения: 113
Здравейте момичета,

choppi, всеки е има такива моменти на слабост, хора сме все пак! Както каза Лебед,  нищо не е станало и продължавай днес системно и напред! И не мисли предишния ден, защото вече е минал и няма как да го върнеш! Peace  Hug

Аз днес отново се отчитам с хубав минус от 0,300 кг., сякаш нещо отпуши кранчето на моите сланини от вчера и те изтичат, но не се знае докога..  Mr. Green hahaha

Менюто за днес:

з: тестена закуска със сирене и зеленчуци, 2 сухи пасти и малко Пепси
о: нещо готвено от топла витрина, вероятно пиле с ориз
в: плод

Хубав и системен ден!  Flutter

# 39
  • Мнения: 14
дзак:)
з: баничка , кафе с мляко
о: задушени зеленчуци
в: пържола и 2 чаши винце:)
спокойна  вечер на всички !   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • USA
  • Мнения: 675
Заради късният обяд вчера, днес +400 гр.
Днес:
З: филии с лютеница, шоколад, горещ шоколад, пуканки
О: пиле с ориз и печено тофу
В: плод с кис. мляко

# 41
  • Мнения: 2 576
Днес:

З - тестена закуска със сладък крем ( направо на сила я изядох цялата,но нали съм си лакомия и след това ми стана лошо  Embarassed.Време ми е вече,като усетя,че ми идва в повече яденето,да спирам да ям.)
О - пълнени чушки
В - пропуснах я ( не бях в къщи и докато се прибера,вече беше доста късно да вечерям)

# 42
  • Мнения: 14
дзак  Hug
з: 2 печени филийки с масло и маслини, кафе с мляко
о:задушени зеленчуци с 1 парче кашкавал
в: 2 кебапчета
  bouquet  bouquet  bouquet спокойна вечер !

# 43
  • Мнения: 113
Здравейте,
днес бях малко нережимна, но пътувах цял ден и нямах голям избор от храни.

Менюто за днес:
з: 2 сандвича с шунка, малко черен шоколад
о: малко пълнозърнести солети, 1 банан, 1 меденка от лимец
в: 2-3 с.л. кис. мляко  Tired

Лека и спокойна вечер!  Flutter

# 44
  • Мнения: 866
Дълъг ден... без храна и без глад.
з: липсва
о: никакво време, бях си приготвила храната на бюрото... и изядох само един морков с малко мляко и сирене...
в: домат, два моркова, кисело мляко и сирене (част от обяда..)

За утре знам какво ще закусвам от миналата събота, но вече си мисля за палачинки, само два часа и сме утре Crazy

Общи условия

Активация на акаунт