Коледни подаръци 2014 :)

  • 150 931
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 21
Дайте идеи за момче на 15, което обича майнкрафт и стар уорс. До 100 лева.
Има ли си всички геймърски аксесоари - слушалки, клавиатури и т.н. ?

# 346
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Дайте идеи за момче на 15, което обича майнкрафт и стар уорс. До 100 лева.
Има ли си всички геймърски аксесоари - слушалки, клавиатури и т.н. ?
Геймърските аксесоари като слушалки, клавиатури, мишки са доста над 100 лв. За тези пари би могло да се вземе шапка, тъшърт или някоя екшън фигура от любимата игра на младежа. Фигурки на стар уорс има доста удачни и като цена.

# 347
  • Мнения: 102
Maybe тамън 5 имаме,амиии ако му е мерак на детето му вземи,моята вече цяла година се занимава с тях,започнахме с 1 за миналата Коледа,после за именния ден,за 1-ви Юни,за РД,така по между другото още и така,имаме обикновенни 2 и 3 Буум и едно бебе Фърби,в Ибей е пълно,намират се с цени от 50лв нагоре,зависи и какво искаш,дали ще е ползвано,ново,дали е обикновенно или Буум,тук в БГ,Буум почти не се намират,купувала съм 2 от един магазин за Английски стоки с цени по 90лв!На Български трудно ще проговорят,само едното ни вика Чакай,но то е най-тормозеното и най-лигавото,в смисъл,че с него явно си е играла най-много,говорят си на фръбски и малко на Английски!Играе чрез Таблета,къпе ги,храни,ходят до тоалетна,събира разни яйца,с различни приложения са буума и обикновенното,променя им гласовете,пеят,танцуват,моето мнение е,че буума са по-забавни,все пак са нова версия,работят с презаредяеми батерии,понеже е мощна играчка,пиша го,понеже и това си е разход около 20лв,със зарядното,може и повече,у дома са 2 комплекта и съм ограничила до игра с 2 фърбита,ако имаш някакви други по-конкретни въпроси за нещо,питай,ще отговарям,смятам че и на други ще е полезно инфото!Пускам и снимка,да ни видиш http://prikachi.com/images.php?images/958/7680958B.jpg                        Аз пък искам да попитам мамите,на които момиченцата са собственички на Бейби Аморе,колко точно сантиметра е куклата?
Много благодаря за инфото, ама вие си имате цяло фърбско семейство - изглежда много щастлива сред тях малко ти ви съкровище, ще взема да хвърля едно око на фърбитата в ebay,  и накрая може и  само аз  да си играя с него  Laughing  А бебе фърби какво може същото като голямото ли или е по ограничено ?
Много благодаря и на Детелинката - всяко инфо е полезно за мен !

# 348
  • Мнения: 814
Дайте идеи за момче на 15, което обича майнкрафт и стар уорс. До 100 лева.
Има ли си всички геймърски аксесоари - слушалки, клавиатури и т.н. ?
Геймърските аксесоари като слушалки, клавиатури, мишки са доста над 100 лв. За тези пари би могло да се вземе шапка, тъшърт или някоя екшън фигура от любимата игра на младежа. Фигурки на стар уорс има доста удачни и като цена.
Е ,има и под 100 лева ние поръчахме на племенника този комплект от тук http://www.gplay.bg/%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%81%D … -storm-devastator и много му хареса.

# 349
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
svetli2013 , от геймърски до геймърски има доста голяма разлика. А на 15 години децата знаят много добре кое е качествено... То и мен трудно може да ме убеди някой, че клавиатура и мишка за 69 лв. е много читава покупка...
Не за друго, но и аз джиткам игри на PS3 ....преди време играех и на компютър. Та съм в час с тези аксесоари.

# 350
  • София
  • Мнения: 44 298
Ами аз съм сигурна, че много хора играят и без да влагат стотици в аксесоари Wink
И даже са доволни от това, което имат и не намират нужно да имат ненам каква си мишка за 300 лв Wink
Важното е да са удобни за човека, да пасват добре на ръката и маниера му на игра и т.н.
Ако момчето  играе със стандартна  мишка, такъв комплект ако му пасне на ръцете сигурно ще му се стори мн готин...
Не е съвсем ясно обаче до колко е близко момчето, т.е. има ли идея жената всъщност какво има, какво няма, какво харесва, какво иска.
Ако са близки или му е майка вярвам може да  намери начин да подпита заобиколно  дали няма някакви конкретни желания, не само за геймърски аксесоари, ами изобщо.

# 351
  • Мнения: 814
Племенника стана на 15 тази година и ние с ММ му казахме да си избере подарък до 100лв,и той си избра този комплект.А неговите родители,както и ние не сме милионери,а и той е доволен.Аз просто исках да кажа,че има и за по-средната класа домакинства  аксесоари за игра на приемливи цени.А разбира се,че има разлика от тези за 300лв и тези от 70лв,но за нашата черга и тези са добри.А между другото сега разглеждах в Емаг имат големи намаления на детски играчки с до 40% по-евтини.

# 352
  • Мнения: 1 103
Maybe малкото Фърби контактува с голямото Буум,нищо особенно,цена около 30-35лв,пак от Ибей,Furbling се казва,има доста клипове в Ютуб,можеш да ги видиш всичките какво правят!

# 353
  • Мнения: 4 821
Да се включа с идеи за 10-15-годишните.

На тийнейджърите около мен на тази възраст подарявам подаръчни чекове или пък питам съвсем директно какво искат. Обикновено желаните подаръци са книги (Hunger games, а сега имало нещо подобно ново също толкова брутално), раници Dakine/Eastpak, несесери за училище.

# 354
  • Мнения: 571
Благодаря за предложенията!
Момчето играе с xbox и е луд фен на майнкрафт. Да добавя че в аутист, но не е силно изразен. На мен ми е трудно защото си има всичко. Но сега се сетих, че може да гледа филми с часове и вариант е да му взема двд филми. В Англия сме, купували сме му енциклопедия на стар уорс преди и му хареса.

# 355
  • Мнения: 4 821
Благодаря за предложенията!
Момчето играе с xbox и е луд фен на майнкрафт. Да добавя че в аутист, но не е силно изразен. На мен ми е трудно защото си има всичко. Но сега се сетих, че може да гледа филми с часове и вариант е да му взема двд филми. В Англия сме, купували сме му енциклопедия на стар уорс преди и му хареса.

Идеално - подаръчен чек от английския амазон Simple Smile

А след като има склонност да гледа филми с часове, мислиш ли, че това е удачен подарък предвид особеностите на детето? Не се заяждам - само питам, защото и ние имаме в обкръжението си дете с особени нужди и предвид това винаги питаме родителите дали даден подарък е удачен за него с оглед на състоянието му. Дори питаме дали дадено място е подходящо за него, когато искаме да го поканим на рожден ден или по друг повод. Ако не става, търсим друго място.

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Liliq_Zlatna, бебе Аморе е 44 см и е по тежко от другите бебета Simple Smile
Заребихте ме с това Фърби. Сега ги гледах в Хиполенда за 130 лв, с намалението от 25% ще излезе 100 лв.
Четох какво прави, изглежда наистина интересно.
Но я кажете, закупено от Хиполенда ще говори на Български, а от Амазона на Английски, така ли? И изобщо много неща ли говори, в смисъл струва ли си парите да се купи от БГ.
Притеснявам се, ако говори на английски и като не го разбира да не й е интересно, но пък от друга страна може да научи нещо  Rolling Eyes Какво ще ме посъветвате?
А този бебешки център дали ще е подходящ за 5 год девойка. Притеснявам се да не е нисък, а и го дават за по малка възраст.
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003BNY8BA/ref=ox_sc_act_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE
Този, които Джей беше показала, много ми харесва, но ми идва скъп и за това се спрях на този.


Редактирам се за Фърбито. Сега проверих как са им цените в Алито.
http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=furby+toy&CatId=0&catId=
Какво мислите?

Последна редакция: пт, 24 окт 2014, 20:02 от ninand

# 357
  • Мнения: 1 103
Фърбито от Алито няма нищо общо,пълно менте.Такааа Фърби от БГ и Фърби от ЮК,все тая,всички са на Хасбро,тия в Хипото са стари модели,след тях има 3 нови поколения-Тия с косата,Буума и Кристал Буум е най-новия,все пак ако ти се дават 100лв,вземи си Буум,в Пловдив също мога да те насоча за тази цена,моята дъщеря е колкото твоята,според мен ще и хареса,ние знаем доста думи и фрази от Дисни Джуниър и се разбираме чудесно с Фърби,имаме го от 10 месеца най-старото,всайта на Еон има намаление,там излиза 90лв,нооо пак е старото поколение!Изобщо в БГ с играчките сме години назад  Whistling Благодарско за Аморето! Peace Аз реших,че при наличието на стол-люлка и легло,ще и поръчам на някой дърводелец да и направи един повивалник,да излезе 20-30лв,като ги гледам почват от 100лв нагоре,а не са нищо особенно!И пак съветвам,преди да купите Фърби,погледайте клипчета в Ютуб,посъветвайте се с детето,читави играчки са,в смисъл,развалено нямаме,а са изпускани и тормозени доста!И те като всичките играчки не допадат на всяко дете! Hug

Последна редакция: пт, 24 окт 2014, 20:36 от Liliq_Zlatna

# 358
  • Мнения: 571
Nedinka, да удачен подарък е специално за това дете. Родителите му купуват много филми и той си ги гледа или ги пуска за фон докато рисува. Винаги се допитвам до родителите, а и вече му познавам вкусовете.
Вие горе долу по колко подаръци купувате за вашите деца? Имате набелязан бюджет или каквото ви хареса? Аз оставам с впечатление, че тук се подаряват страшно много подаръци за децата. Знам че всеки си преценява според това колко може да отдели, но останах учудена от камарите с подаръци по Коледа.

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 6 661
Аз взимам 3 от нас - за вкъщи, за в градината/яслата и за служебния Дядо Коледа. Като сложа и двата подаръка от бабите, още 2 от сестра ми и девера... Ето ти поредната купчина  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт