Най-после да си купя свестни препарати за чистене-8

  • 95 843
  • 769
  •   1
Отговори
# 765
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Аз ползвам тази на Фино, която значително по-лесно откриваема от Саното.
Магии чак не върши, но определено има ефект при повърхности, които няма как да чистя с гъба и сода.Последно пак чистих стена боядисана с латекс от петно и стана супер без да изпада и боята.

# 766
  • Мнения: X
купувала съм всякакви видове, за мен гъбите са незаменими и при почистване на ел. уреди - каната, тостера, МВ, миксера, комбайна...

Ей вие сте златни, научавам хиляди нови неща от вас, вманиачих се !  Grinning
Включвам се с 3 сериозни за мен проблема Sad  Нанесох се скоро в апартамента си, хола е с буков паркет, който, когато се нанесохме, беше много хубав на вид, изциклен, но нелакиран, прецених, че няма да го  лакирам, защото така повече ми харесва, но май сгреших.. или го лакирайте или го омаслете, защото има и петна, които на нелакиран / неомаслен паркет няма да могат да се почистят, ще попият в дървото завинаги.
Вторият ми проблем е латекса по кухненските шкафове.............. може да го почистите само механично - с някаква абразивна гъба или пластмасова стъргалка
И третото е петънца от блажна боя върху ламинат. Хелп!  Hug - според мен пак с леко и внимателно механично почистване на капките. Химикалите може и да увредят ламината.

# 767
  • Мнения: 2 299
Гърба в кухнята ми е дърво, но много лъскав, като стъкло и майстора изрично ме предупреди само с най -  финия микрофибър и препарат за стъкло да го бърша, иначе ще го надраскам.

# 768
  • Пловдив
  • Мнения: 40 772
Последно купих гъбите на Фино,ама не съм доволна...не лъсва с тях батерията,напр.

# 769
  • Пловдив
  • Мнения: 13 473
Позволих си да пусна новата ни тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт