Споделете опит и дайте съвет - болки в корема в 6 месец?

  • 3 181
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, понеже все пак отидох да ме види доктора пиша, евентуално може да е от помощ на някой - болките долу ниско са от разпъването на матката, но понеже усещам и някакво напрежение  и пристягане в областта на пъпа (от пъпа настрани) - това най-вероятно е от нередовен стомах, важно било да се ходи всеки ден по голяма нужда.

# 16
  • Мнения: 6
Здравейте!
Аз също съм в 6 месец и също имам болки ниско долу. Но ги определям като мускулни болки, т.е. такива каквито се усещат след като си си натоварил коремната област. Или си правил коремни преси Grinning За първи път усещам такива болки от както съм бременна. Не пия нищо и не съм ходила на лекар. Обяснявам си го с това, че от доста време насам не използвам коремните си мускули, надигам се с краката нагоре, гледам да натоварвам тази си вместо гърба и т.н. Но всичко е търпимо. Предполагам не съм единствения случай в това отношение  Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 678
ами моите са по-скоро като при цикъл и не ми изглеждат като мускулни. Факт е, че продължават, но като пия но-шпа и доста ме облекчава.

# 18
  • Мнения: 44
Здравейте, и аз имах болки в 6ти месец около няколко седмици продължиха от време на време не постоянни, отидох при доки и каза, че може би са контракции но корема ми беше спокоен и се оказа, че е от разпъването ма матката. Пих магне Б6 и но шпа но само при нужда не постоянно и ми мина към 7 месец. Моя приятелка в момента е в 6 месец и също има болки, явно за този месец е нормално, просто защото много ти се разтяга матката Simple Smile така, че споко ако доки казва, че няма проблем всичко е наред  Hug

Общи условия

Активация на акаунт