Проблеми вкъщи...

  • 15 190
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 214
Браво на Касита Peace
Много истини е казала  bouquet

# 46
  • Мнения: 8 889
Не е странно, че сексуалното привличане в дадено семейство може да намалее, та чак и да изчезне. И така хората си заживяват като братче и сестриче. Познати мъже се оплакват, на същите жените им са доволни - не им се занимавало вече с тоя секс  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 285
От изчетеното ще се съглася с едно -
не е толкова от умора, а е от нежелание.

# 48
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Браво на Касита Peace
Много истини е казала  bouquet

Za някои истини за други не толкова.


Джиджи* Peace

тотчно затова направих съпоставка с карането на колело в зден мой пост Grinning

# 49
  • Мнения: 10 547
Дес, ти или не схващаш или се правиш, че не схващаш за какво иде реч. Или просто се опитваш да ни се похвалиш колко сте обични, мили и секссоправещи и сексожелаещи с половинката ти.
Умора, та умора. Не колело да караш, картофи копай, колци на доматите забивай, не пречи да се чукаш с мъжа си. Аз дадох доста преди теб примерът с дискотеката, якото танци и накрая дивия секс.
Умората не е само физическа. Както сама казваш- тя дори е стимул. Аз, да речем, след 4 часа в кухнята, решена да приготвя прекрасна вечеря в пет степени за любимия, чувствам всичко друго но не и умора. Обаче, ако същият този любим се прибере и ме нахока, закъснее или там каквото се сетиш, веднага ще усетя умората от опитите ми да приведа кухнята на френски ресторант у дома. И, ако това се повтаря всеки ден, то и да заредя миялнята ще ми се вижда като каторжен труд в Екваториална Африка.
А ако някой може да прави секс с желание след третирането му като домашна помощница, лошото отношение и вечното пренебрежение, то шапка му свалям за непукизма.

# 50
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нищо не се опитвам , а ти какво се опитваш  Rolling Eyes ?!

По-спокойно  Hug имаш достатъчно поддръжници v темата  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 214
Касита-отново чудесен пост.
И не на последно място-хората си омръзват Peace
приемете го,няма какво да се лъжем,че след 15години сексът с половина е като през първите 5 Peace

# 52
  • Мнения: 10 547
Как какво се опитвам? Да ми се радват във форума.

Камъчка, благодаря.

# 53
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мани ме мене , тогава  Wink Hug

# 54
  • Мнения: 2 214
С риск да ви шокирам ще дам пример със семейството на моя много близка-сестра ми. Сексът при тях със зет ми е два пъти .........годишно Shocked Shocked Shocked
млади хора са-на 37 и на 40 години,заедно са от 10години.
Не ми се мисли дали навсякъде е така,ама те си изглежждат щастливи. Crazy

# 55
  • Мнения: 14 091
Защо пък непременно трябва да ме третират като домашна прислужница и "вечно" да ме пренебрегват,та да не ми се прави секс всяка вечер? Човек съм и се уморявам от напрежението в работата, от домашните задължения и други неща. На кой както иска да му прозвучи, но и като съм преяла на вечеря и ми е тежко на стомаха, пак не ми е до секс упражнения. Чувствам се обичана, аз също обичам мъжа си. Все още ми действа на сетивата и тялото му ме привлича както в първите години. Но понякога съм УМОРЕНА или просто ми се иска само да се гушна в него, а не ми се прави секс. Някои от дамите тук явно са жената-котка и никога не се уморяват, но аз съм обикновена жена и понякога чувствам умора. И то такава умора, че единственото, което искам е да си легна, да го прегърна и да заспя. Толкова ли ви е странно това?! ooooh!

# 56
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
С риск да ви шокирам ще дам пример със семейството на моя много близка-сестра ми. Сексът при тях със зет ми е два пъти .........годишно Shocked Shocked Shocked
млади хора са-на 37 и на 40 години,заедно са от 10години.
Не ми се мисли дали навсякъде е така,ама те си изглежждат щастливи. Crazy

Ти им 'светиш'  Laughing Добреее  Wink
или те ,  те информират подробно за интимни неща  Crazy


Ох , това на нас как ни изглеждат нещата е .......  далеч от реалността в повечето случаи   Laughing
Всеки знае себе си  Wink

# 57
  • Мнения: 2 214
не им светя,просто си споделяме Peace
доста семейства след 40-те  приемат секса за задължение. Peace
аз не го приемам за нормално-само да кажа Peace
затова и не мисля да се женя..........втори път Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 22 450
камъчка...те като не правят секс един с друг не е казано че с други хора не правят.

# 59
  • Мнения: 10 547
Дара, тук не говорим, че днес, утре и в петък пропускаме, а говорим, че правим секс на Коледа, за рождения ден на свекървата и веднъж на морето.

Камъчка, аз не вярвам да има щастливи хора в жизнените си години, обрекли се на неправене на секс.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт