Лятото отмина,тук е вече есента,надежда всяка има за мечтаната 2-ра черта - 163

  • 28 925
  • 715
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 528
Зазу, моят първи опит беше месец август, а последната инжекция Золадекс - април, т.е. пак 3 месеца. Вторият опит пък беше точно след първия и първата стимулация. Така че точно тези решения при мен бяха успешни. Но пък много неуспехи при теб, считам, че след 3 неуспешни опита в някоя клиника, е редно да бъде сменен подходът.
МОите мъже ме разсейват, после ще спамя  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 6 395
Аз бях доволна и от Репробиомед  Peace  опита ми беше неуспешен, но смятам се действаше бързо и целенасочено и само 4 месеца след ин витрото бях успешно бременна. Между другото на следващият цикъл след ин витрото също забременях....но то беше ясно какъв ще е изхода, толкова скоро след това.  Tired  Но важното е, че се коригираха лекарства и чудесии и всичко мина успешно, до край  Heart Eyes

# 707
  • София
  • Мнения: 5 193
Зазу, опитай в Малинов. Peace

Да поспамя - гледах най-края Дивергенти, приятно филмче се оказа.

# 708
  • Мнения: 6 395
В Малинов също се чака не малко, ако няма късмет  Tired, но не пречи да се направи едно обаждане де

# 709
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
В Малинов не се чака! Вече няколко приятелки се преместиха там.  Peace

# 710
  • Мнения: 6 395
Явно нещата са се отпушили, аз като се чудих за клиника преди опита по фонда и звънях ми дадоха час за след 5 месеца, въпреки, че исках да направя опит веднага и имах всички документи и изследвания да стартирам  Shocked  може би съм случила на период

# 711
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Прахче - какво разбираш под "не малко"? За мен всичко до 1м е ОК. А съм убедена, че за Малинов няма да чака повече от 2-3 седмици. Че даже във Вита за Василева ми дадоха час след 10 дни, а това не е от претоварените болници и лекари  Rolling Eyes

ПП: Писали сме едновременно с теб и Шоко

# 712
  • София
  • Мнения: 5 193
До месец ще ти дадат час в Малинов Peace

# 713
  • Мнения: 6 395
То верно, че беше преди празниците и аз се бях навила да е около Коледа опита и ми казаха-абсурд няма часове  Tired, преди новата година.....дано е на късмет, аз също съм за Малинов с две ръце  Praynig Peace

П,П Бе мисля си, то е много на голям късмет всичко  Tired до ден днешен нито аз, а и според мен докторите също не са много наясно кое е отпушило нещата....верно е имахме проблеми, ама близо 4 години и нещо стерилитет и след ин витроо, макар и неуспешно се отпуши нещо. Хормонален някакъв е бил проблема при мен, ама дали е само пролактина.....не ми се вярва  Thinking/все още разсъждавам аз над тея въпроси/

# 714
  • София
  • Мнения: 5 193
Абе Зуза никаква не се е навъртала (или поне откакакто се завърнах Embarassed). Тя как е?

# 715
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Пускам новата тема сега, защото не знам дали утре сутринта ще мога  Hug

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт