Estee Lauder-2

  • 97 957
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 5 568
Има хубава промоция на Ю Кейския сайт - за поръчки над 70 паунда - три червила, несесер и клъч - подарък.  Peace

На мен ми идва много добре крема Сюприйм +. Кожата ми е нормална към суха и видимо се озарява от него. От серума АНР имам още малко, след което ще пробвам серума Ню Дайменшън.  Simple Smile

# 751
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 516
Има хубава промоция на Ю Кейския сайт - за поръчки над 70 паунда - три червила, несесер и клъч - подарък.  Peace
Кой е този сайт, че нещо не мога да стопля  Mr. Green newsm78

# 752
# 753
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 516
Благодаря  Simple Smile

Можете ли да ми препоръчате спирала на Ести. Ползвала съм тази http://www.esteelauder.co.uk/product/637/9518/product-catalog/ma … ng-volume-mascara
но сега се чудя за тази http://www.esteelauder.co.uk/product/637/29626/product-catalog/m … th-volume-mascara

# 754
  • Мнения: 13 512
Monda,какво си ползвала на Сисли ще ми е много полезно да прочета и какво точно не ти допадна.Благодаря. bouquet
Позлвани по различно време- единият е , който не само не се справи с подпухването(което в никакъв случай не беше сериозно), нито с тъмните кръгове. Нещо, с което АНР се справя по-добре при мен.

Другият продукт, който хронологично беше преди околоочния, беше . При мен нямаше хидратиращ ефект, което очаквах ..наложи се да ползвам и друг овлажнител с него.
И всъщност...идеята им за натуралните им масла не ме блазни, защото не виждам ползата от тях. А при Кларенс са ми направо противни..много шансове им дадох през годините.
Иначе съм много доволна от сенките им, моливите за очи, сенките-моливи ( може би това е любимият ми продукт ), Soir de lune, Eau du Soir парфюмите също ги позлвам с удоволствие. Нo... с козметиката не се спогодихме от първа среща , а на тези цени нямам желание да експериментирам с цели разфасовки,защото съм наясно,че с 2-3 сашета от по 1 мл няма как да се добие представа за ефекта, а само за евентуална непоносимост към някоя от съставките

# 755
  • Мнения: 13 512
Има хубава промоция на Ю Кейския сайт - за поръчки над 70 паунда - три червила, несесер и клъч - подарък.  Peace

Не е клъч, а голяма чанта, съдейки по описанието tote. На снимките не мога да преценя колко е голяма, но  не е клъч .
Lipstick Trio Includes:
Pure Color Envy Lipstick in shade Intense Nude, (Full Size)
Pure Color Envy Lipstick in shade Powerful, (Full Size)
Pure Color Envy Lipstick in shade Envious, (Full Size)

PLUS a Luxury Makeup Pouch and Tote

# 756
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Имаше ли някаква промоция на ЕЛ до 10 февруари, или се бъркам?

# 757
  • София
  • Мнения: 5 568
..Не е клъч, а голяма чанта, съдейки по описанието tote. На снимките не мога да преценя колко е голяма, но  не е клъч .
...

Да, права си, mondaPeace Лично аз очаквам да е с малък размер и клъчо-подобна, но това ще остане загадка, докато я получа.   Mr. Green

# 758
  • София
  • Мнения: 390

И двете спирали харесвам, но миглите ми изглеждаха по кукленски с инфинити-то (2-та), малко по трудно се работи с нея в началото , но е въпрос на навик Simple Smile лесно се свалят и не се размазват поне при мен.
Взех и новата в комплект с черния праймър и нещо не ми хареса... хубав ефект, лесно се работи с нея , но забелязвам , че се опитва да се рони и да стой на топчета и мн трудно се сваля почти, като водоустойчива. Sad

# 759
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И аз не съм впечатлена от Little Black Primer на ЕЛ. Добре че ми е подарък. Нищо особено не е, като база за мигли (ако изобщо сложа) продължавам да предпочитам бялата на Диор.

Като се замисля сред множеството ми спирали най-често посягам към тези на други марки (Герлен и Шанел), а не на ЕЛ.

# 760
  • Пловдив
  • Мнения: 5 943
На мен спиралите на Ел не ми харесват, не дават нито обем, нито драматизъм, нито удължаване.

# 761
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 516
Да се преместим в новата тема 3

Общи условия

Активация на акаунт