Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - ІІ тема

  • 124 361
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 5 193
И аз спиралите на Бенефит много ги уважавам, досега не съм попадала на лоша тяхна.

# 721
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
OnDiNe_, коя е Ланкомската спирала? Виждам, че е Хипноза, но другият надпис не го разчитам Thinking Аз привършвам Infinite на ЕЛ - много добра, разделя, удължава и не слепва - при мен, някой ден пак ще си я купя, но отдавна не съм вземала  Ланком и затова ме заинтиргува с това описание bouquet

# 722
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 506
Volume a porte се казва, една от най-новите е. Инфините също е добра  Peace

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 170
Този път моите празни опаковки са по-малко, което е доста добре.
Последния път бяха 40 на брой.
http://linasfavoritestuff.blogspot.bg/2015/12/blogmas-2015-day-6 … pties-5-2015.html

# 724
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 506
Очаквах копринено мека коса, много хидратирана, но при мен се държеше като протеинов балсам и леко я втвърдяваше. Не отежнява и не отнема от обема, все пак няма да бързам да го взема пак.

# 725
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
  Прекрасна маска. Със сигурност ще си я купя пак.

  Нещо не ми допадаше откъм почистване. Някак не усещах кожата си чиста след него.

# 726
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 506
Може ли повече информация за маската и за косата ти. Днес си поръчах шампоана и се чудя да не съм направила пропуск...

# 727
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Може ли повече информация за маската и за косата ти. Днес си поръчах шампоана и се чудя да не съм направила пропуск...

Косата ми е третирана с боя. Нормална към суха в краищата. Тази маска някак ми я съживява и я прави гъвкава. Ползвала съм и шампоана от серията и наистина си заслужава.

# 728
  • Canada
  • Мнения: 3 465
Може ли повече информация за маската и за косата ти. Днес си поръчах шампоана и се чудя да не съм направила пропуск...

Косата ми е третирана с боя. Нормална към суха в краищата. Тази маска някак ми я съживява и я прави гъвкава. Ползвала съм и шампоана от серията и наистина си заслужава.

Peace Подкрепям с две ръце. Тази пролет взех от разпродажбата на Лореал 3 еднолитрови бутилки от шампоана и не ми омръзва да го ползвам  Heart Eyes Маската не съм пробвла, но имам балсамът и е страхотен.

От мен:

Любим финиш, ще го взема пак  Heart Eyes

Хубав коректор, озарява без да се врязва в линиите. Страшно икономичен, изхвърлям опаковката почти пълна, появи се кофти миризма. От седмица, две ползвам Мaybelline dark circle eraser и съм много приятно изненадана  Peace

# 729
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Foncé, Skin Food-а онлайн ли е закупен?

# 730
  • Мнения: 5 317
Skin food номер 1 или 2 е твоя,че се чудя кой да поръчам.

# 731
  • Canada
  • Мнения: 3 465
abs, да, онлайн го взех  Peace

Бри*, номер 1 беше моят, със светла кожа съм  Hug

# 732
  • Мнения: 1 653


Така прехвалената, мен никак не ме впечатли.Много трудно се сваля само с мицеларна вода.В началото  беше много течна (първите 2 месеца).Тъкмо взе да ми харесва и взе ,че свърши.Не бих я повторила,връщам се към Диор

# 733
  • Мнения: 5 317
abs, да, онлайн го взех  Peace

Бри*, номер 1 беше моят, със светла кожа съм  Hug
Поръчах и аз 1👍

# 734
  • София
  • Мнения: 5 193
Philip Kingsley - Daily damage defence ами нищо особено, а и ми омазняваше косата. Установих, че на мен най-много ми харесват грижи, които са кремообразни, а не тип спрей.
Скрит текст:
Balea - hand cream olive - страхотен крем за ръце, ухае нежно, попива бързо, омекотява много добре кожата, абе разкошен! Heart Eyes
Скрит текст:
The Body Shop - Seaweed deep cleansing facial wash - съставките не са много добри, но пък мие хубаво и съм някак пристрастна към него. Втора опаковка ми беше, вероятно пак ще взема.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт