Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - ІІ тема

  • 124 336
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990

*хидратиращ шампоан на канадската веганска марка Live Clean- най-хубавият, на който съм попадала досега. Реши като с магическа пръчка всичките проблеми, които си докарах с прекалено честото боядисване
*рол-он за трайна защита Seba Med- не  е особено трайна
*измиващ гел с екстракт от охлюв Victoria Beauty- не е лош, но не е за дълбоко измиване на мазна кожа
*новият измиващ гел за нормална кожа на Himalaya- освежаващ, но не и трайно почистващ
*тоалетна вода Nivea- с класическия аромат на марката, много я харесвам
*два рол-он-а на Nivea- хубави всичките, като антистресовият осигурява наистина дълготрайна защита дори и в жега
*краставичен рол-он Dove- свеж

# 541
  • Мнения: 252
joy_r, да не кажеш, че те следя  Laughing Laughing ,но този шампоан има ли го внос (в магазин, сайт нещо) в България или?  Rolling Eyes и аз често се боядисвам изхвърчаха куп пари за професионални шампоани правя си маски всичко ама ...  Crossing Arms та се заинтригувах  Thinking

# 542
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нямам идея, живея в чужбина и го купувам оттук. Но със сигуност все отнякъде може да се поръча Peace
(и за да не те подвеждам- не спира косопад или цъфтеж (моята по принцип не цъфти), просто прави косата мека и лъскава и мога да я разреша спокойно, без да се налага да слагам балсам)

# 543
  • Бургас
  • Мнения: 170
Страшно много празни опаковки ми се насъбраха. Изразходвах и любимия си парфюм. Вече искам нов.
http://linasfavoritestuff.blogspot.com/2015/07/empties-3-2015-empties.html

# 544
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 472
Сенките са ти Голдън Роуз и навремето всички ги имахме, защото нямаше други. Е, аз бях ученичка, но си спомням тези години на оранжевите ФДТ на Констанс Карол, нюд червилата, носени с моливи и сенките Голдън Роуз. Mr. Green
 Шампоанът на Джон Фрида в момента го ползвам, но ако ползвам само него съм с ужасни впечатления - изсушава, заплита и изобщо съсипва косата ми - някакъв ужас. Въпреки нежната му миризма (най-после) смятам, че е много силен и агресивен. Нещата обаче се промениха коренно, откакто към него купих и прилежащия му балсам - но не се води балсам, но е нещо подобно. То вече изглажда и повдига косата, а обемът наистина е траен, макар и със сигурност да не е 7 дни Mr. Green

# 545
  • София
  • Мнения: 5 193
Dr Pierre Ricaud Derma Ecolia Peeling l'argile- много хубав ексфолиант, този ми е 3-4 пореден. Достатъчно едър и фин едновременно. Единственото, което не харесвам е френският превозвач.
Скрит текст:
RMK Cleansing balm - мирише на роза, почиства перфектно, единственият недостатък е нуждата от муслинова кърпа с него. Много ми хареса
Скрит текст:
My Little  bеauty Masque Reparateur - маска на кутията My little box, мирише много хуаво и до там. Не видях ефект върху косата си.
Скрит текст:
Balance Me Super toning body polisher - като всичко на марката е със страхотен състав, а и аромат. Допадна ми много, бих повторила.
Скрит текст:

# 546
  • Мнения: 60
Pavlina87, OnDiNe_ бас хващам,че сенките са Ruby Rose, a не Golden Rose. Само като видя кутията и се сещам даже как миришеха и каква беше текстурата им Simple Smile.

# 547
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 472
Pavlina87, OnDiNe_ бас хващам,че сенките са Ruby Rose, a не Golden Rose. Само като видя кутията и се сещам даже как миришеха и каква беше текстурата им Simple Smile.

 Joy Joy Joy Joy
Вярно, че така се казваха!!! И аз за тях говорех, но паметта ме измами. Ето по това се разбира, че остаряваш... Sick hahaha Явно е било по-отдавна, отколкото ми се иска... hahaha

И аз помня как миришеха...

# 548
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз си ги харесвам тези сенки, купувам си когато съм си в България различни видове палитри. Харесвам текстурата им и аромата им, ползвам ги успоредно със сенките си на висок клас марки. Simple Smile Сантимент са ми някак, именно от ученическите години.

# 549
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 472
Нима още се продават?  Shocked
Ще взема и аз да си купя, ей така, носталгично. А и със сигурност ще намеря някоя забутана палитра в дома на родителите си, когато ида...

# 550
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ооо да и в интерес на истината качеството се е поповдигнало от преди години. Simple Smile Аз наистина ги харесвам много. Simple Smile

# 551
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 472
Ооо да и в интерес на истината качеството се е поповдигнало от преди години. Simple Smile Аз наистина ги харесвам много. Simple Smile

Щом ти казваш, ще пробвам непременно  Peace Peace

И без това не вярвам много в скъпите палети.

# 552
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз си ги харесвам тези сенки, купувам си когато съм си в България различни видове палитри. Харесвам текстурата им и аромата им, ползвам ги успоредно със сенките си на висок клас марки. Simple Smile Сантимент са ми някак, именно от ученическите години.
Прекрасни са им палитрите, особено в землистата и зелената гама предлагат идеалните нюанси за моя цветови типаж. Харесва ми и че са покривни, с едри частици, с блясък. Имам три техни палитри и ползвам само тях плюс една единичка на Есенс, въпреки че имам сенки на много други по-вървежни марки.

# 553
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 472
Две емптита от мен днес:
Купих го по грешка, като го обърках с лилавата му версия за обем, от която съм много доволна. Както казва ММ, да чета етикети не ми е любимо нещо (редовно имам такива случаи Mr. Green). Забелязах грешката, когато бях употребила повече от половината шампоан. Използвам няколко паралелно, но към този доста често посягах - просто прави косата ми хубава, лъскава, оформена и обемна, дори и ако не сложа на нея нищо друго, освен този шампоан. Доброволно не бих си купила "овлажняващ" шампоан, но този бих повторила.


Доста доволна останах и от този дрогериен пилинг. Ползвах го винаги, когато ми трябваха по-твърди частици за измиване на лицето. Мирише плодово и измива и полира чудесно лицето. Ползвам много продукти едновременно за лице и този ми беше любим помощник - за цената си добър.

# 554
  • Мнения: 60
OnDiNe_ ако си в София доста богат избор от неща на Ruby rose има в магазин в едно вътрешно базарче срещу съдебна палата. Ако нямах дерматит на клепачите бих си ги купила отново, мазни и лъскави Simple Smile но след дерматита слагам само списпирспирала.

Общи условия

Активация на акаунт