Щастливи заедно с проектите на Махсун Кърмъзъгюл и колеги '34

  • 78 139
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 391
С пожелание за приятна вечер.  Hug

Старият ми приятел, Епизод 5, сцени с бг суб

 



http://vbox7.com/play:3d1af8ce47

# 16
  • София
  • Мнения: 440
Ей, дорде се натуткам сред всички задачки, та .... малко със закъснение, но ....

Из 6-ти еп. на „Старият ми приятел”:

Финална сцена (80 мин.):
https://www.youtube.com/watch?v=XR8wFAz9amQ&list=PLlc-66WJaa … OGnrA67sYtcTSd5WD
Скрит текст:
Дениз – Говедо.
Хана – Дениз!?
Дениз – Нека му е. Още ме боли. … Ама, остави това. Хана, а пък ти колко беше права по въпроса за парите, и с това просто сега спаси положението, какво ще кажеш, нали така.
Хана – Знам.
Дениз – Е, … разходката? Как беше?
Хана – Хубава!
Дениз – Хана, ти, този Ферзан, не е ли възможно да си започнала да го харесваш?
Хана – Скъпа, каква връзка има? Аз само прекарах един много хубав ден. Очаквах да получа от госпожа Шекер още допълнителна информация за баща ми. Знаеш това.
Дениз – Разбира се, скъпа! Аз знам. Знам, де, знам… Но като те виждам за първи път с толкова озарено лице, та ... с това си направих връзка. … Междувременно, днес щели много да обсъждат за годежа. Е, ами, че, …. Сюхейля и Айсел така си говореха, та … чух ги. Затова така.
Байрам Мерт – Не успяхме, дядо. Бате Ферзан ще има грозни деца, ще се развали генетиката на семейството ни.
Байрам Кадим – Защо ще се развали?
Байрам Мерт – О-о-х-о-о!!! Остави това, дядо, няма значение.
Байрям Кадим – Не можахме да уредим тази работа, синко.
Ферзан – Гледай само какво е положението, а и ювелирен часовник само ни липсва.
Дениз – Хъм. … Ай, Хана, това момче, като те видя тук и лицето му светна. Ай, виж само как гледа.
Хана – Но ще се ожени за друга.
Дениз – Ай, ама ти тъпа ли си? … Хана, това момче е влюбено в теб, това е напълно ясно.
Хана – Не говори глупости!
Дениз – Хайде, бе, говоря глупости, аз и без това винаги говоря глупости.
Хикмет – Како!
Айсел – А-а-а!
Хикмет – Какво гледаш там?
Айсел – Такова, … Аз ли? …
Хикмет – Ти.
Айсел – Н-н-н-ищо-о!
Хикмет – Как нищо?
Айсел – Аз, … бях ожадняла, … отказах се да пия, … че знам какво ще ми се случи в тоалетната. … Случи се.
Хикмет – Момичета, какво правите?
Дениз – Нищо. … Седяхме си, … по момичешки.
Хана – Да, по момичешки.
Дениз – При това, Хана сега щеше да тръгва… Нали?
Хана – Да, тръгвах.
Дениз – Натам.
Хикмет – Къде?
Дениз – В тоалетната. Отива в тоалетната. А и според вашите предположения, и в този случай е необходимо да се вземат мерки.
Хикмет – Моля ти се, драга, ама как, изобщо не става дума!
Дениз – Странно! Да не повярваш! Чудно…
Хикмет – Да не повярваш… какви приказки! (буквално - свинска зурла, като нещо нечисто, а в случая, Дениз през деня си нацапа лицето и се наложи Хикмет да я почиства).
Ферзан – А, точно се разбрахме.
Хана – Не се разбрахме.
Айсел – Мамо, отива. Със сигурност ще се срещне с Ферзан.
Сюхейля – Тичай, момиче!
Хана – А, …
Ферзан – Аз…. Кажи ти!
Хана - …. Колко е хубаво времето.
Ферзан – Все още, да времето е все още така хубаво, за Бога…. Много хубаво.
Хана – Какво стана с годеницата ти?
Ферзан – Годежът…. Годеж… Да повървим ли малко?
Хана – Може.
Ферзан – Хайде.
Сюхейля – Момиче, взе ли си телефона?
Айсел – Взех го, майко, а-ха.
Сюхейля – Хайде да те видим сега, селянко Нуртен! Ще се разбере кой последен ще се смее! … Тръгвай момиче! Бързо!
Ферзан – Ако между двама души нещо е истинско. то то е както течащата вода от тази чешма.
Хана – Как така?
Ферзан – Водата, която извира от едно и също място, колкото и да я разделяш, колкото и да се отдалечават двата потока, най-накрая, идва ден, и успява да се срещне с другата половина.
Хана – Хъ, …
Ферзан – И затова, са нарекли това място тук чешмата на любовта. … Хана, …
Сюхейля – Бързо приготви телефона! Недей да закъсняваш!
Айсел – Не се тревожи, мамо!
Ферзан – Хана, аз…. Аз … Хана, аз още от деня, когато те видях за първи път…
Хана – Ферзан!? … Какво правиш, Ферзан? … Най-добре да вървя!
Ферзан – Хана, …

Таня, ами не знам, на въпросите ти относно новия сериал - изненадите на авторите не престават, нали. Доколкото разбирам за Ш. Кескин - ще играе, пък може и да попее, то в теле-новела си е обичайно и без това. А в съдебната палата има всякакви - и подсъдими и свидетели и колеги адвокати, пък и прокурори, нали трябва да има завръзки и развръзки и разни n-ъгълници.

g_georgieva08 - ей, много ме изненада, благодаря за субтитрите.
Тоз "Стар приятел" все повече ми се нрави, и както ще е кратичък, ... едни мисли ми минават през ума, няма сега да ги споменавам, ама....

Последна редакция: ср, 15 окт 2014, 21:13 от milena d

# 17
  • Мнения: 3 436
О, Милена, това за ролите на този и онзи във ванския сериал не бяха и въпроси, по-скоро усмивки на глас. Мен ако питат, тоз черноокият (и по-височкият) и за прокурор става, че и за партньор на адвокатката май по върви.  Simple Smile Ш. Кескин ... просто ми хареса "снимачната гора".
Скрит текст:
И това е майтап, не знаем гората снимачна ли е.  Simple Smile
Е, така е, толкоз кратичък се оказа мардинският сериалец, че как да не му се допревежда на човек. Хем и сръчен субтитрьор-ентусиаст се яви.  Peace

Üç arkadaş  Simple Smile
http://instagram.com/p/uLTQa5CxX7/

А, не го мисли повече "Стария НИ приятел", и без това ще сме го забравили до Нова година. Беше си закачка моят прочит на това:
Скрит текст:
Цитат
Тоз "Стар приятел" все повече ми се нрави, и както ще е кратичък, ... едни мисли ми минават през ума, няма сега да ги споменавам, ама ...
Поглеждам го сега с едно око и много рехаво. Няма да е зле някой да отучи Дамла да бърчи чело, инак хубаво гледа.  Simple Smile
Не им върви на булки на героите на Ерен. Или те го не искат (НИЗМ), или той - тях.  Инак бива ... сватбеният кючек. Simple Smile
Джемилетка им разкриви физиономиите, най-вече на червенокосата. Да видим ще има ли очи Ханчето да се покаже в следващия (предпоследния) епизод.  hahaha

И за завършък на чаршамбата - по един романтичен чай от бай Рефет.  Simple Smile
http://instagram.com/p/uI19bhNZYm/

Последна редакция: чт, 16 окт 2014, 08:01 от Tania M.

# 18
  • София
  • Мнения: 440
Ами, М. Юналмъш е .... голям чаровник в очите на турските фенки. И сигурно си го представят за претендент за сърцето на главната героиня. Фенските фантазии и желания са неудържими и безкрайни, ала ще видим. И гледки ще гледаме, де, не само морето, а и горички, и градинки сигурно. А, пък и без ванска котка няма да се мине. Абе, репортажът от туристическото посещение, ще го видим вписан в драматичното произведение. Поне за това ще стигнат епизодите. Е, надявам се да има успех новата поредица, ала нищо не може да се прогнозира. Днес мернах едно заглавие, че предстоели големи промени в Канал Д, та....

Тримата приятели имали още много път пред себе си.... Кой знае тогава, кога ще видим на екран новата поредица.


Таня, не съм сигурна колко време ще имам, пък и колко съм сериозна. Верно е, че ако няма майстор по техническата част, няма и голям мотив за цели епизоди. Ала, един филм/епизод не може по-бързо от 2-3 дни да се преведе, просто си е пипкава/бавна работа. Не го мисля аз, ти съвсем добре си прочела. То ще си покаже за Новогодишните празници какви подаръци ще се раздават...


Из 7-ми еп. на „Старият ми приятел”:

https://twitter.com/kadimdostumdizi/status/522445478546661376
Билал – Имах много лош кошмар, видях най-любимото ми магаре, Енджелина, мъртва.
Мюмтаз – Момче, мен слушай, магаретата ти са съвсем здрави!

Джемиле – Ферзан, тази дъщеря на неверник с погледите си ли те тормози?

https://twitter.com/kadimdostumdizi/status/522468412426289152
Ферзан – Не обичам много стълпотворенията, и затова.
Джемиле – Ферзан, добре, и аз искам да останем с теб на саме миг по-скоро.

https://twitter.com/kadimdostumdizi
Бйрам Мерт – Лельо, батко седи сякаш е дошъл на погребение.


Ай, точно по мярка за комедия си е Джемилето, за Ферзан... като дюля му дойде, приседна му такава дива булка.

Последна редакция: ср, 15 окт 2014, 22:53 от milena d

# 19
  • Мнения: 3 436
И ... дойде часът на обещаната изненада за феновете, описана от Автора в поредица от постове.  Wink
Скрит текст:
Mahsun Kırmızıgül@Mhsnkrmzgl  
Sizlere daha önce bir süprizim var demiştim. Bu süprizi açıklamamın zamanı geldi.
12:47 pm - 15 Oct 2014

Mahsun Kırmızıgül@Mhsnkrmzgl  
Müzikten kopalı uzun zaman oldu. Biliyorum çoğunuz bana kırgınsınız. Sizlerden beni anlamanızı ricaediyorum.
1:17 pm - 15 Oct 2014
Май оттук ще изскочи заекът. На 4-ти януари ... 500 души ... ще ги огрее "Чудо". Повече информация - от Бурджу ханъм. Simple Smile

Mahsun Kırmızıgül@Mhsnkrmzgl  
Beni uzun yıllardır çok seven ve takip eden değerli arkadaşlarımdan 500 kişi ile birlikte "Mucize" filmini 4 Ocak'ta birlikte izleyeceğiz.
1:20 pm - 15 Oct 2014

Mahsun Kırmızıgül@Mhsnkrmzgl  
Boyut filmde Asistanım olan Burcu hanımla irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.
1:21 pm - 15 Oct 2014
Скрит текст:
Mahsun Kırmızıgül@Mhsnkrmzgl
Bazı filmler vardır belleklere kazılır. Mucizeyi siz değerli takipçilerim ile izlemenin mutluluğunu yaşayacağım.
1:27 pm - 15 Oct 2014

Mahsun Kırmızıgül@Mhsnkrmzgl
Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, NewYork'ta Beş Minare filmlerinden daha çarpıcı bir hikaye sizleri bekliyor  olacak. Her şey gönlünüzce olsun.
1:36 pm - 15 Oct 2014

Последна редакция: чт, 16 окт 2014, 07:59 от Tania M.

# 20
  • София
  • Мнения: 440
Хе, че нали казахме за Новогодишните подаръци. Вече започнаха обещанията. В скрития текст - превод на Туитър постовете, които Таня е публикувала по-горе:

Скрит текст:
Mahsun Kırmızıgül@Mhsnkrmzgl  
Sizlere daha önce bir süprizim var demiştim. Bu süprizi açıklamamın zamanı geldi. По-рано ви бях казал, че имам изненада за вас. Дойде времето да разкрия тази изненада.
12:47 pm - 15 Oct 2014

Mahsun Kırmızıgül@Mhsnkrmzgl  
Müzikten kopalı uzun zaman oldu. Biliyorum çoğunuz bana kırgınsınız. Sizlerden beni anlamanızı ricaediyorum. / Измина дълго време откакто се откъснах от музиката. Знам, много от вас са ми сърдити. Моля ви да ме разберете.
1:17 pm - 15 Oct 2014

Май оттук ще да изскочи заек ... на 4-ти януари. (Скъп стар приятел ... и 500 души ...)  

Mahsun Kırmızıgül@Mhsnkrmzgl  
Beni uzun yıllardır çok seven ve takip eden değerli arkadaşlarımdan 500 kişi ile birlikte "Mucize" filmini 4 Ocak'ta birlikte izleyeceğiz. С 500 души от скъпите ми приятелите, които дълги години много ме обичат и следват, ще изгледаме заедно на 04 януари филма „Чудо”.
1:20 pm - 15 Oct 2014

Mahsun Kırmızıgül@Mhsnkrmzgl  
Boyut filmde Asistanım olan Burcu hanımla irtibata geçip bilgi alabilirsiniz. / Можете да получите информация като се свържете с аистентката ми в Боют Филм, госпожа Бурджу.
1:21 pm - 15 Oct 2014

Mahsun Kırmızıgül@Mhsnkrmzgl
Bazı filmler vardır belleklere kazılır. Mucizeyi siz değerli takipçilerim ile izlemenin mutluluğunu yaşayacağım. / Има някои филми, които остават гравирани в паметта. Ще изживея щастие да изгледам „Чудо” с вас скъпите ми последователи.
1:27 pm - 15 Oct 2014

Mahsun Kırmızıgül@Mhsnkrmzgl
Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, NewYork'ta Beş Minare filmlerinden daha çarpıcı bir hikaye sizleri bekliyor  olacak. Her şey gönlünüzce olsun. / Очаква ви една още по-впечатляваща история от филмите „Белият ангел”, „Видях слънцето”, „Пет минарета в Ню Йорк”. Пожелавам всичко най-добро.
1:36 pm - 15 Oct 2014

Да се стягат най-преданите почитатели. Хайде! Че таз асистентка е със страшно име за нашата тема.

Последна редакция: чт, 16 окт 2014, 02:48 от milena d

# 21
  • Мнения: 1 414
Добро утро, мили момичета. Hug wavey

Днес имам повод да почерпя, помъдрявам с още една година. Simple Smile



Скрит текст:

малко е рано за алкохол, но ........

Последна редакция: пт, 17 окт 2014, 09:35 от eligeda

# 22
  • Мнения: 898
Ели  Hug  Нека щастие да грее в твоите очи,
нека щастие огрява пътя ти с лъчи,
здравето да ти е спътник всеки Божи ден,
да посрещаш 100 години свой рожден ден!

# 23
  • Мнения: 1 414
Диди, благодаря много за пожеланията.   love001

И нашия любимец



Момичета, кажете това какво е?
Tesettürü yakayım derken kendi yandı
https://www.facebook.com/video.php?v=639003586217772&set=vb. … ype=2&theater

Последна редакция: пт, 17 окт 2014, 12:02 от eligeda

# 24
  • Мнения: 898
Ели  Hug освен да гледаме патрона нека и да го послушаме

  http://www.youtube.com/watch?v=CRx3vFSLLpM

# 25
# 26
  • Мнения: 1 414
Тара, благодаря.  love001

Сега ви оставям, че отивам да се приготвям за празника.
Един тоалет съм си избарала.... Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 117
 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
 В темата ни стана въпрос за "Кaderimin Yazildigi Gun -Денят, в който е написана съдбата ми ".
Гледах 1 епизод, изглежа интересен, но без превод........ newsm78
Скрит текст:


Ели, Таня мисля, че гледате "Черната роза. Heart Eyes
Скрит текст:
Ели, чакам снимка с тоалета. Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 440
Ели, честит празник, приеми пожеланията ми за здраве и усмихнати дни с хората, които обичаш.

И в този чудесен есенен ден погледът ми е към двамата изпълнители, станали повод за темата ни – Берен Саат и Махсун Кърмъзъгал.

http://www.ligtv.com.tr/haber/hava-atisi-beren-saatten
Началният удар е от Берен Саат
17.10.2014 г.
Турският отбор „Анадолу Ефес” откри сезона в Евролигата като се срещна с „Уникс” от Казан. Лилаво-белите играчи излязоха на игрището с плакат „Заставаме срещу рака на гърдата”. Началният удар на борбата между „Анадолу Ефес” и „Уникс” (Казан) символично бе даден с розова топка, за да се повиши информираността и се привлече вниманието към проблема в Месеца за информация по проблемите на рака на гърдата. В рамките на проекта „Розова топка на игрището”, който се осъществява в сътрудничество от Анадолския медицински център и спортния клуб „Анадолу Ефес”, символичният начален удар бе даден от актрисата Берен Саат.

Галерия от снимки „Берен Саат стъпи на терена”:
http://www.ligtv.com.tr/fotogaleri/beren-saat-parkelerde/?pid=9&p=1


http://www.magazinci.com/icerikler/sinema/mahsundan-hayranlarina … k-jest_45868.html
Голям жест на Махсун към почитателите му!
17 октомври 2014 г.; петък; 08:36 ч.
Махсун Кърмъзъгюл ще гледа заедно с почитатели новия филм „Чудо”. Като направи съобщение от собствения си адрес в Туитър @Mhsnkrmzgl, Кърмъзъгюл обяви: „С 500 души от скъпите ми приятелите, които дълги години много ме обичат и следват, ще изгледаме заедно на 04 януари филма „Чудо”.

От момента на обявлението е-мейл адресът mucizefilm@boyutfilm.com на Махсун Кърмъзъгюл бе засипан от запитвания от страна на почитателите. „Супер, чудесна идея. Когато наистина обичаш, това предразполага да бъдеш обичан.”; „Много хубава новина.”; „Филмът е хубав, но искаме и албум.”; и още доста различни коментари бяха отправени към Кърмъзъгюл, който не ще забрави почитателите си и три дни след излизането на екран ще гледа филма заедно с тях.

Mahsun Kırmızıgül‏@Mhsnkrmzgl
Beni uzun yıllardır çok seven ve takip eden değerli arkadaşlarımdan 500 kişi ile birlikte "Mucize" filmini 4 Ocak'ta birlikte izleyeceğiz. / С 500 души от скъпите ми приятелите, които дълги години много ме обичат и следват, ще изгледаме заедно на 04 януари филма „Чудо”
1:20 pm - 15 Oct 2014
Rossi Alx Barbarossa ‏@rossibarbarossa  Oct 15
@Mhsnkrmzgl SUPER BIR INCE DUSUNCE GERCEKDEN SEVMEK SEVDIRMEK SEVILMEK / Супер, чудесна идея. Когато наистина обичаш, това предразполага да бъдеш обичан.
1:22 pm - 15 Oct 2014 • Details


Диди:
Tesettürü yakayım derken kendi yandı
https://www.facebook.com/video.php?v=639003586217772&set=vb. … ype=2&theater
Скрит текст:
Господ така предупреждава/наказва
Като каза ще изгоря хиджаба си, се самозапали
(в клипът е заснет трагичен инцидент, доколкото разбирам в Югоизточна Азия, при който млада жена протестира срещу религиозните предписания и ограничения и в опита си да запали традиционното си облекло, се самозапалва. Коментарите са, че всъщност жената е постигната от Божие предупреждение, че е това е добра поука. За нещастие една последователка с българско име е записала, че това е супер забавно клипче. Колко жалко и срамно за тази почитателка на артист като М. Кърмъзъгюл.)

Последна редакция: пт, 17 окт 2014, 19:38 от milena d

# 29
  • Мнения: 898
Млена  Hug   благодаря за поясненията по клипа !
 Тази госпожа Стоянова е направо срам за хората как може такъв коментар да направи

Общи условия

Активация на акаунт