Спамо-чат /13.10 - 19.10/ - Лято... есен...

  • 3 041
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 249
 smile3538

Не ми се работииииииииииииииииииииии

# 61
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
smile3538

Не ми се работииииииииииииииииииииии

И аз трябва да се приготвя и да излизам, а така ме мързиииииии  Mr. Green

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 13 551
Преядох...
Ето десерт, който мисля всяка една от нас може да погълне независимо от преяждането  hahaha

Скрит текст:

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 13 551


"Умението е това, на което си способен. Мотивацията определя това, което правиш. Отношението определя колко добре го правиш." - Луи Холц

Хубава събота на всички, как сте?

# 64
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Добро утро!
Наспах се и смятам да метна едни пържени филийки.
Докато вие предложите по хм.. една курабийка.  Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 3 249
Добър ден! Hug

Как сте, прекрасни?

Мон ми се губи по тъча и я мисля. Здрави ли сте, Мон?


"Умението е това, на което си способен. Мотивацията определя това, което правиш. Отношението определя колко добре го правиш." - Луи Холц


Добре казано. Харесва ми. Simple Smile

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Мон ми се губи по тъча и я мисля. Здрави ли сте, Мон?


Не искам да се оплаквам само и си трая  Mr. Green Ама щом питаш:  Hug
Скрит текст:
Аз се оправям, отглеждам си една хубава кашлица и се чудя какво да я правя, да я чакам да стане още по-хубава или да я моря с АБ... засега си сипах една бира  hahaha Crazy, ще видим утре как ще съм. Иначе съм ок.
Сияна се зарази от мен  Tired От снощи е с Т. Днес я водих на дежурния, но на смяна беше едно пълно ку-ку. Как такива ненормалници ги пускат да са лекари не знам...  ooooh! А нейната лекарка може да я види чак във вторник. И сега я лекувам сама както мога, ако трябва утре ще я водя пак някъде... бургаските лекари са пословично "кадърни", та ще видим в неделя дали ще намеря някой читав, че ме е страх да не се усложни, при малките деца понякога за часове стават проблемите... както и да е, дано пък утре сме по-добре.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Вие как сте? Първокласничката как е, харесва ли ѝ в училище? Като истински Козирог сигурно е в първите редици по умения и успех  Laughing

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Фуриева и нея я няма май  Thinking
Дано отсъства поради хубави и интересни  Flutter Whistling причини. И да мине скоро и тя на отчет.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Отивам да пийна и едно кафе след бирата /хич ме няма, знам  Joy, но още от студентските години комбинацията от бира и кафе винаги ми се е отразявала много добре  Crazy/.
Оставям ви на зоркия поглед на гостите Mr. Green

# 70
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Чета ви значи и стигам до последния пост, т.е. до ей това:
Оставям ви на зоркия поглед на ....Mr. Green
след което продължавам да скролвам и най-отдолу се мъдри с главни букви:
ДУПЕТО  Joy Joy

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 13 551


"Ако човек върви уверено по пътя на мечтите си и се старае да живее живота, за който копнее, ще постигне успехи, за които не е и подозирал." - Хенри Дейвид Таро

Как сте? Хубав неделен ден на всички   bouquet

# 72
  • Мнения: 36 060
банда,  Hug

Скрит текст:

# 73
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Бързо бегом за риба.  Mr. Green
Ха, наздраве от мен! beer2

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 13 551
Бубс...баш като отивам в банята и от там в леглото видях това шаранче  Whistling ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт