Тичане (2)

  • 40 999
  • 790
  •   1
Отговори
# 15
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 312
Бих желала да се възползвам от предложението ти за книгите в електронен вариант.  Hug

И аз, ако е възможно.  Има ли ги качени някъде? Прегледах основните електронни библиотеки, които знам, но не я намирам.

# 16
  • Мнения: 1 203
Бих желала да се възползвам от предложението ти за книгите в електронен вариант.  Hug

И аз, ако е възможно.  Има ли ги качени някъде? Прегледах основните електронни библиотеки, които знам, но не я намирам.

Пишете ми бе хора Simple Smile Имейл на ЛС  Peace

# 17
  • Мнения: 11 555
Оки  Simple Smile Писах ти.

В събота има един старт за който още се чудя. Гледам, че записването все още върви, но не мога да реша дали да отида, тъй като съм на работа. Ще го мисля още малко.

# 18
  • Мнения: 11
Привет! Страхотна компания сте заформили! Тичам от около 4 години с променлив успех и големи паузи.
Искам да избягам още 100 км тази година.
Някой използва ли апликацията на Nike running ? С нея си отмервам разстоянията.
И с кой ще се засечем на Sofia morning run?Simple Smile записах се за 10 км но не съм тичала напоследък по дълго от 7 км и ме е страх да не се контузя

# 19
  • София
  • Мнения: 6 010
Днес 4 обиколки на стадиона, уж внимателно, но кракът пак се обади... Не ми пука вече! В петък съм пак на доктор да видим какво ще каже.

РоденаВЧетвъртък, аз ще участвам на 5 км  Peace

Скрит текст:

# 20
  • UK
  • Мнения: 727
 Отчитам едни 13км от вчера. Бягах с един приятел от фитнеса, познаваме се отдавна и  сме тренирали заедно, но никога тичане, еми стопи ми лагерите, но после бях доволна  Mr. Green Аз като си бягам сама и го давам по-яваш, а така като имам да догонвам някого, определено по-интензивно се тренира. То зависи и от настроението сигурно  Whistling, вчера бях отпочинала и надъхана, ще видим как ще е следващия път. засега ще тичаме всеки вторник  Crazy

# 21
  • Мнения: 8 933
Свидничка, принципно винаги когато бягаш с по-бърз от теб, той те дърпа напред някак си и ти се увличаш  Peace

# 22
  • UK
  • Мнения: 727
Свидничка, принципно винаги когато бягаш с по-бърз от теб, той те дърпа напред някак си и ти се увличаш  Peace
Точно! В същото време той не е от гаднярите, дето да ми се фукат и да се чудя как да го стигна  Crazy Забави темпото на няколко пъти и все тича от виншната страна на тротоара, като има тясно, поспира и ме пуска аз да мина, абе к'во да ти разправям, английски джентълмен  Joy Аз си го знам, че е готин човек, но не знаех, че сава и за тичане  Mr. Green
 Ех, момичета, много се вълнувам за неделята, защото хич не съм във форма и ме е страх да не се изложа като кифладжийка  Sad

# 23
  • Мнения: 1 364
Как да не си във форма???
Я се виж колко тичаш! Ти си ни за пример тук. Хапни хубаво въглехидрати до състезанието, пий достатъчно вода и ще тичаш все едно имаш бензин в кръвта.   Wink

# 24
  • UK
  • Мнения: 1 924
svidni4ka, ама тази неделя ли беше? Как лети само времето... Как ще се изложиш, в теб сега всички сме вперили очи и насочили хронометъри!  Crazy  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 550
РоденаВЧетвъртък, аз мисля да бягам на 10 км на Sofia Morning Run Peace Още не съм се регистрирала. За мен ще си е предизвикателство, защото редовната ми дистанция е 5 км (на 5kmrun в събота). Също така ползвам приложението на Nike, доволна съм  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 103
 Свалих си и аз приложението на Nike. Малко зор видях докато го разгадая как действа, но е добро. Поне разбрах, че 1 обиколка в градинката, където бягам е 300 метра. Обикновено правя 2 х 2 обиколки с почивка ходене между тях. Май хич не е много, но не искам да се озорвам, а да напредвам постепенно. Като гледам за какви километражи говорите тук май имам доста хляб да изям или по-точно обиколки да навъртя докато ви стигна.

# 27
  • Мнения: 1 203
O miramar, никой не е започнал директно ултрамаратони да тича Simple Smile

Но като увеличиш разстоянието намери си по-интересен маршрут. Няма по-скучно нещо от въртенето на малки обиколки, да не говорим, че на мен ми прецака и вътрешно-завиващото коляно Sad 

# 28
  • Мнения: 11
Супер! Ще се радвам да знам, че има наоколо хора от темата! Аз съм на 10 км.
Харесвам апликациите на Nike защото са доста точни. Крос тренировките си го взимам от Nike training club и съм изключително доволна. Само програмите на Nike running за подготовка за бягания ми идват нагорно, тежки са ми. Бягам не повече от 30 км седмично, и то в най добрите си седмици..

# 29
  • UK
  • Мнения: 727
O miramar, никой не е започнал директно ултрамаратони да тича Simple Smile

Но като увеличиш разстоянието намери си по-интересен маршрут. Няма по-скучно нещо от въртенето на малки обиколки, да не говорим, че на мен ми прецака и вътрешно-завиващото коляно Sad 
Много точно казано  Heart Eyes 2х300 метра е  повече от седене на дивана. Всеки започва от някъде  Peace
 Мерси момичета за милите думи, аз от вчера почивам физически  Mr. Green Психически съм почти за лудницата, детето се разболя и поддържаше над 39С за почти 3 дни. Днес най-накрая е по-добре, слава богу.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт