Златна есен чука на вратата, за две чертички тръпне ни душата (мами над 35)

  • 22 553
  • 780
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 600
 Браво Кей !

Звездичка . честита месечинка ! Много обичам бисквитена торта  Hug

Подписах документа и по път обратно се успокоих . че човека трябва да пораства  Confused

Айде все така да са ни хубави новинките !  kyllmg babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 736
  • Мнения: 2 501
Амини, знам, че си на ец. Но едничко е напълно достатъчно!
За племенницата на Дари и аз не съм разбрала. Да е здраво и щастливо дете!
Като дойде време за снимките на готини мъже, ще пусна такава на моя док.
Ма много е ... млъквам.  Embarassed

# 737
  • Мнения: 7 201
Звездичке, честита 4-та месечинка на малкото Калоянче!   bouquet Бъдете здрави и щастливи заедно и само светли дни занапред!(и аз много обичам бисквитена торта) Стискам палци за хомеопата.

# 738
  • Мнения: 13 944
Леко диагонално чета, че много работа тези дни  ooooh!
Та изпуснах да честитя на Звездичката порасналото момченце  Hug
Пусикет, много е странно това със сестра ти, моята ме кани на почти всички важни детски събития  Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 2 501
Прочетох ви!
Честита месечинка на Калоян! Пусикет, тежко е това, което пишеш. Не е правилно и не я оправдавам, но може би си е мислила, че като си болна, няма да дойдеш и едва ли не вече е ясно.

На Лени - безаварийно!


Ами ние пак бяхме  в София на вливка. Интралипид. С него няма проблеми, чела съм,.ч е имуновенинът е гаден. Кей, аз на предишния трансфер бях на преднизолон, беше неуспешен.
Вече сме 2,2 см /от 0,93 преди 2 седмици/. Пулсът се е ускорил, което било добре. Растем бързо. И мърдаме.


Мислиш ли, че е от него?
Радвам се за бебинко!  Hug

# 740
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Кей и сега на кой ден ще трансферират?
В моята клиника четох че го правят на 5 нещо с б беше, ам ане съм много навътре в материята още Embarassed

Сестра ми ме кани на всички поводи и без поводи де.

# 741
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Мамче, просълзих се от смях  Joy Joy Joy Joy

Даре, айде, действайте с братчеда  Stop

Кей, ти си ни шампионката, за сметка на всички изчерпани  Naughty Ами, едва ли преднизолонът е виновен. Исках да кажа - с него, без него, все тая.

Да е жив и здрав Калоян. Аз обаче ще си взема и от телешкото варено, и от бисквитената торта. Не мога да се спра, все съм гладна  Embarassed Къде ще му излезе краят, вече нищо на кръста не мога да закопчавам. Мислех за туники и къси трикотажни рокли с клин, та днес минах през втора употреба и си набавих таман трички подобни. Да живеят тези магазини, че иначе  ooooh!

Пусикет,  Hug

Аз като съм се прибрала изморена и съм се трупясала, съм изтървала мача, ама са ги размазали http://www.blitz.bg/sport/article/248873

# 742
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Перу не ги мисли сега кг хапвай си и да сте добре, другото се оправя Hug коя седмица си?

# 743
  • Мнения: 1 933
Уанче, бластоцист се казват на 5 ден...
Кей, племенницата ми е на 5, племенника на 2 - на нито един рожден ден не съм ходила...
Перу, и аз им се зарадвах днес на победата!
О, тази история с тризнаците е много забавна... ММ изглеждаше леко разочарован, че имаме 1, а не 2 ембриончета...
ъъъ, Звездичката, пропуснала съм, честита месечинка!

# 744
  • Мнения: 2 501
Уанче, планът е за 5-ти ден, стадий бластоцист.
Перу, моят проблем е при имплантацията. Силна имунна система, отхвърля явно ембриончетата. Сега сме й разказали играта на имунната  hahaha
Затова като ви чета как засилвате с добавки, витамини и храни, все съм се питала правилно ли е. Но не разбирам. Аз съм послушна, за добро или за зло, и винаги съм се доверявала в преценката на лекарите.

# 745
  • Мнения: 3 404
Оппппппп,задава се голямо писане,в тия студове ще се виси пред компа.
Днес сме под домашен и изперквам,не че нямах нужда да подвия крак,то майка като дойде уж да отморя,то ние с часове навън и се скапах повече.Та днес уж си почивам,ама и ролята на аниматор играя   surpriseuu
забравих Калоянчето,голямо момче станало  Heart Eyes ,на моя сега му виси единия крак от шезлонга  ooooh!

# 746
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Да точно така се казваше според тукашните доФтори било много добре на този 5 ден.

Пусикет, аз ако бях на твое място щях сериозно да и се разсърдя на твоята сестра Peace . Подразбирам, че живеете на едно място и ми се струва много грубо да не си била на нито един рд. Явно си много мила и добра щом продължаваш да си общуваш с нея Hug

# 747
  • Мнения: 1 933
или тъпа...

# 748
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Не просто явно много обичаш сестра ти, и аз много обичам моята и сме с много малка разлика, но бих се обидила, ако не ме канеше, но това съм аз де. Вие с Перу май сте с близки дати ако не бъркам. Почивай си и не го мисли, всеки отговаря за собствените си постъпки.

# 749
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Тъпа е сестра ти  Naughty

Уанче, в 9-та.

Кей, аз затова се чеша по главата  newsm78 и се чудя до колко мога да пия витамини и да се чувствам здрава. Обаче ММ в момента е с бронхит, кашля като за световно. До София и обратно са колко часа  ooooh! в една кола. По-добре да съм здрава, защото док. каза най-да се пазя от грип.

Общи условия

Активация на акаунт