Туба Бюйюкюстюн и "20 dakika"-"20 минути" в очакване на EMMY - 18тема

  • 46 339
  • 726
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5 452
Извинявам се много, превода на останалите епизоди ще ги има ли? Знам, че този въпрос е с повишена трудност и не много желан, ама аз най-любезно и учтиво питам. Не съм с с лоши помисли.

# 571
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
               Здравейте, приятели! Hug

    Днес имам повод да почерпя. Помъдрявам с една година. Заповядайте за мое здраве.

Скрит текст:
   
  
 
  
 
 

# 572
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
      На 25 януари имен ден празнуват всички, които носят името Григор (означава „който бди“ или „григорос“, което значи „бърз“), Гриша, Григорена.

      Специално на Гришо!

     Ако Висоцки беше жив, днес щеше да навърши 77 години!

                               Лека нощ! Hug

# 573
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
           

# 574
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
           

# 575
  • Мнения: 10 240
Боби, приеми и тук поздрави за празника си!
Здраве и късмет са моите пожелания към теб!

Един от многото силни моменти в 20 минути:

# 576
# 577
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                   Ринка,  Hug благодаря ти, отново и отново, за всичко, което правиш за нас!  bouquet Hug

           

       

     Когато гледах този момент, още при онлая, се разплаках. Почувствах студа, дъжда и безизходицата на Мелек. Туба просто беше невероятна!!! Прииска ми се да я вдигна, да я гушна и да я спася!

# 578
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                   Ринка,  Hug благодаря ти, отново и отново, за всичко, което правиш за нас!  bouquet Hug

          

        

     Когато гледах този момент, още при онлая, се разплаках. Почувствах студа, дъжда и безизходицата на Мелек. Туба просто беше невероятна!!! Прииска ми се да я вдигна, да я гушна и да я спася!

# 579
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
           

# 580
# 581
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug

Приятен уикенд!  Hug



Има превод на игралния филм, в който участва Мирай Акай след 20 минути - Леля ми дойде


http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=430861&hit=1

Тежък филм. Браво на Мирай!


от февруари тръгва по кината и нов филм на Фърат - 8 Saniye

http://izleyiciplatformu.com/haber/5724-sinema-sira-disi-bir-kad … esi-8-saniye.html



трейлър: https://www.youtube.com/watch?v=JmUsAdBmnwY

# 582
  • Мнения: 3 114
Привет!
Тези двете куклички същински Туба,колкото повече растат толкова повече приличат на нея
Топрак
Майа

# 583
  • Мнения: 10 240
Привет!
Тези двете куклички същински Туба,колкото повече растат толкова повече приличат на нея
Топрак
Майа

Сладурани!  Hug Hug
Много се радвам, че Туба публикува снимките!  Peace

# 584
  • Мнения: 3 114
Привет в неделен ден.
Много ме заинтригува тази новина и казвам- ха дано ...

http://televizyongazetesi.com/ozcan-denizin-tuba-buyukustun-sapl … 8948#.VNcjBiz2S1s
"Манията на Йозджан Дениз по Туба.."

Özcan Deniz yeni projesinde Tuba Büyüküstün'ü istiyor
Йозджан Дениз В новия си проект иска Туба Бюйюкюстюн.
Вече подготвял сценария и  планува снимките  да започнат м.Юни,и преди е искал Туба да играе в негов проект,но тя била заета и са се разминали.
 А мъжка роля пак щял да бъде на Шюкрю йозълдъс/поне така пише

Цитат
Yazıp yönettiği Sevimli Tehlikeli henüz vizyona girmişken, Özcan Deniz yeni filminin senaryosunu yazmaya başladı. Deniz’in yeni filmi için istediği isim ise Tuba Büyüküstün

Oyun­cu­luk­la baş­la­dı­ğı si­ne­ma ka­ri­ye­ri­ne yö­net­men­lik­le de­vam eden Öz­can De­niz, hız kes­mi­yor.Se­nar­yo­su­nu ya­zıp, yö­net­ti­ği Se­vim­li Teh­li­ke­li fil­mi 6 Şu­ba­t’­ta viz­yo­na gi­ren sa­nat­çı, ye­ni fil­mi­nin ha­zır­lık­la­rı­na baş­la­dı. Ha­zi­ran ayın­da start ala­cak olan fil­min se­nar­yo­su­nu ya­zan De­niz, baş­ro­lü Se­vim­li Teh­li­ke­li­’nin jö­nü Şük­rü Öz­yıl­dı­z’­a ver­di. Fil­min ka­dın oyun­cu­su ola­rak ise Tu­ba Bü­yü­küs­tü­n’­ün adı ön pla­na çık­tı.

GÜLDEN AVUÇ - BUGÜN GAZETESİ

DA­HA ÖN­CE DE İS­TE­MİŞ­Tİ

Öz­can De­niz, da­ha ön­ce Bü­yü­küs­tün ile di­zi­de oy­na­mak is­te­di. An­cak oyun­cu baş­ka bir an­laş­ma yap­tı­ğı için De­ni­z’­in is­te­ği ger­çek­le­şe­me­di. Sa­nat­çı şim­di di­zi­de bir ara­ya ge­le­me­di­ği Bü­yü­küs­tü­n’­ü fil­min­de oy­nat­mak için kol­la­rı sı­va­dı.

SİNEMADA ÇIKIŞ YAPAMADI

Tuba Büyüküstün, başrol oy­na­dı­ğı tek sinema filmi Yü­re­ği­ne So­r’­da oyun­cu­lu­ğu be­ğe­nil­me­si­ne rağ­men is­te­di­ği gi­şe­yi ya­ka­la­ya­madı. Oyuncunun TV di­zi­le­ri ise Or­ta­do­ğu ve Arap ül­ke­le­ri­nin ya­nı sı­ra Av­ru­pa’da da be­ğe­niy­le iz­le­ni­yor.

Şük­rü Öz­yıl­dı­z 2016’da çekilecek Se­vim­li Teh­li­ke­li 2’de de rol ala­cak. Böy­le­ce Özcan Deniz’in art ar­da çe­ke­ce­ği 3 film­de baş­rol oy­na­mış ola­cak.

Последна редакция: нд, 08 фев 2015, 11:26 от Maya@

Общи условия

Активация на акаунт