Туба Бюйюкюстюн и "20 dakika"-"20 минути" в очакване на EMMY - 18тема

  • 46 325
  • 726
  •   1
Отговори
# 300
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
моми4ета, след малко тръгвам...нямам представа, какво ще се слу4и и какво ме о4аква...дано имам близък достъп до 4ервения килим, дано успея да снимам, да викам, да ска4ам...стискайте ми палци  Peace
ще подържам връзка с Ринка, а пък тя ще ви предава какво се слу4ва  Joy Joy Joy

 

хайде Господи, ти пред мен аз след теб  Praynig

пп: ако не изпозаспите де  Laughing

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 22:02 от MegiTeo

# 301
  • Мнения: 260
Ти мислиш ли ,че ще заспим Меги ?,нееее тук сме и те чакаме да мигнеш само ,стискаме палци за нашата МЕЛЕК ,на приказната ни принцеса.Дано да си намериш стратегическо място и да ни пратиш и на нас радост за очите .Рина няма ли как да гледаме самата церемония?

# 302
  • Мнения: 10 240
Меги, успех и сега!  Peace

Нели, не се предава пряко церемонията. обещават да качват видео в следващите 24 часа.
Ако се появи възможност ще пишем.  Peace

# 303
  • Мнения: 6 546
моми4ета, след малко тръгвам...нямам представа, какво ще се слу4и и какво ме о4аква...дано имам близък достъп до 4ервения килим, дано успея да снимам, да викам, да ска4ам...стискайте ми палци  Peace
ще подържам връзка с Ринка, а пък тя ще ви предава какво се слу4ва  Joy Joy Joy

 

хайде Господи, ти пред мен аз след теб  Praynig

пп: ако не изпозаспите де  Laughing

  Хайде, няма да заспиваме! И Аллах, и Буда и вси светии на всички вярващи да ти помагат! Приятни емоции, не че се съмнявам! Wink

# 304
  • AMS
  • Мнения: 6 421
Привет!!!
Стиснала съм всичко каквото мога за Туба!!! и за Меги!!!
И понеже има номинирана холандска актриса за ЕММИ, реших да се поразровя да видя в тукашните програми и сайтове, дали няма да предават на живо.
За съжаление не намерих желаното инфо за церемонията.
Дори изрично се съобщава, че няма да има live-stream.
Препоръчва се следенето на:

iemmys.tv   facebook.com/iemmys   twitter.com/iemmys  youtube.com/user/internationalemmys




холандката е втората от дясно

# 305
  • Мнения: 10 240
Тук ще се излъчва на живо от червения килим:   Peace Peace Peace

http://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/watch-international-e … ards-live-4688046

Водещите са Christina Hendricks и Laverne Cox

# 306
  • Мнения: 10 240
От Меги!


# 307
  • Мнения: 260
Рина при мен не тръгва а при вас?

# 308
  • Мнения: 10 240
Рина при мен не тръгва а при вас?


И при мен не тръгва ...

# 309
  • Мнения: 4 225
Момичета  Hug
Много мина, съвсем мъничко остана
Меги   bouquet явно си се класирала на по-предни позиции
Ринка  newsm10 браво и за снимките от Меги и за линка. Ама нещо не тръгва  Sad Дали защото церемонията още не е започнала   newsm78

Тук ще се излъчва на живо от червения килим:   Peace Peace Peace

http://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/watch-international-e … ards-live-4688046

Водещите са Christina Hendricks и Laverne Cox


моми4ета, след малко тръгвам...нямам представа, какво ще се слу4и и какво ме о4аква...дано имам близък достъп до 4ервения килим, дано успея да снимам, да викам, да ска4ам...стискайте ми палци  Peace
ще подържам връзка с Ринка, а пък тя ще ви предава какво се слу4ва  Joy Joy Joy

 

хайде Господи, ти пред мен аз след теб  Praynig

пп: ако не изпозаспите де  Laughing

  Хайде, няма да заспиваме! И Аллах, и Буда и вси светии на всички вярващи да ти помагат! Приятни емоции, не че се съмнявам! Wink

Сабинче
 newsm17

# 310
  • Мнения: 260
Жалко но...ще чакаме заедно с Меги нашия прекрасен репортер от мястото на събитие и то какво

# 311
  • Мнения: 10 240
може би е още рано затова не тръгва, не зная...

Линкът се разпространи навсякъде.

# 312
# 313
  • Мнения: 260
Аз май включих онлайн от фейса  но не съм сигурна дават зала и тече награждаване но ...

# 314
  • Мнения: 4 535
Церемония в хотел "Хилтън" за връчването на международните телевизионни награди "Еми". Номинациите са обявени на 14 октомври 2014 г. Общо 40 номинирани от 19 страни ще си оспорват отличията в десет категории. С най-много номинации - шест на брой, е Великобритания, сред които за най-добър актьор и актриса съответно за Стивън Дилейн и Оливия Колман. Стивън Дилейн, познат на зрителите от сериала "Игра на тронове", е номиниран за ролята си на застаряващ детектив в британско-френската криминална драма "Тунелът", а Оливия Колман е с номинация за най-добра актриса за детективското й превъплъщение в сериала "Broadchurch". Бразилия е с пет номинации, сред които три за продукции на телевизия "Глобо". Аржентина, Канада и Япония са с по три номинации, следвани от Германия, Китай и Белгия с по две. Отличията, присъждани от Международната академия за телевизионни изкуства и науки, са признание за най-добрите телевизионни продукции извън САЩ.

http://calendar.dir.bg/inner.php?d=24&month=11&year=2014 … id=&eid=65969

Общи условия

Активация на акаунт