За прекаленото окосмяване при някои жени!

  • 404 084
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 651
ето го наѝ-после моето обезболяващо  Joy

а четохте ли  това

# 676
  • Мнения: 1 529
Линка не работи.

# 677
Ами това с окосмяването по гърба силно намирисва на хормонален дисбаланс. Бая святкане е нужно, за да се пребориш с космите и ако е IPL технология, не очаквай да стане чудо.

# 678
  • Мнения: 1 529
А според моята лекарка не  е хормонално.
Ще го махна с лазер.

# 679
А кръвни изследвания направи ли си или GPто така реши. Там нещата са много фини и само специалист може да определи въз основа на изследвания, разбира се. Има засилено окосмяване, но само като мъх, и то не по гърба и гърдите, а по ръцете и краката, но по гърба...

# 680
  • Мнения: 1 529
Правила съм изследване на всичките андрогени,имам си редовен цикъл и овулация.Но пък имам хипотироидизъм.

# 681
  • Мнения: 4 370
А през лятото как ще поддържаш космите, с кола ли?

# 682
Препоръчва се бръснене или депилатоари, но не и скубане. Скубането стимулира нови косми от вече третирани участъци. Аз вече казах, че са доста по фини и като ги обръснеш не растат като мъжка брада.
Zaiko, Относно изследванията на андрогенните хормони - засилено окосмяване не е следствие само на тях, а от хормоналния дисбаланс между повечето хормони. Надбъбречната жлеза също провокира засилено окосмяване. Изследванията се правят на 3-4 ден от цикъла.
По-горе описах този хормон.

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 443
Едновременно започнах и фотоепилация, но не IPL или SPL, а нещо съвсем ново. Ефектът е поразителен. Космите не изчезнаха, но изсветляха и станаха по-къси.

Сподели, моля те какво е това новото,че може отново да започна борбата с гадния мъх.И как така като ги скубиш,растат повече?
 newsm78 Аз имам други наблюдения.

# 684
Препоръчва се бръснене или депилатоари, но не и скубане. Скубането стимулира нови косми от вече третирани участъци. Аз вече казах, че са доста по фини и като ги обръснеш не растат като мъжка брада.
Zaiko, Относно изследванията на андрогенните хормони - засилено окосмяване не е следствие само на тях, а от хормоналния дисбаланс между повечето хормони. Надбъбречната жлеза също провокира засилено окосмяване. Изследванията се правят на 3-4 ден от цикъла.
По-горе описах този хормон.

Кой ги препоръчва тея депилатори и бръснене??? Ами аз да ви споделя моят опит. Един ден преди операцията ми казаха че ще ми обръснат долната част на коремчето. Нямаше как да се съпротивлявам. Не допускайте такова нещо, разбира се че бръсненето има последствия. Ако не ми вярвате продвайте да обръснете 2-3 пъти някое малко местенце и ще видите

# 685
От бръсненето всеки знае че космите стават по-дълги и по-гъсти Thinking знам го от собствен опит Peace миналото лято когато дойде време да ходя на море и реших да си обръсна тук таме корема и от тогава станаха по-дълги и по-черни Cry а беше само веднъш  newsm45 newsm45 newsm45 неправете тази грешкаи вия ... ужасно е Praynig Praynig Praynig по-добре епилатор или кола маска, но в никакъв случаи не бръснете! Naughty Депилатоара има същото действие като самообръсначка! newsm11

# 686
  • Мнения: 3 314
и на мен преди операцията (секцио) ми обръснаха корема  ooooh! имах едно мъхче само , а сега ................  Sick   а както е писала vivi1234  беше само 1 път

# 687
  • Мнения: 4 370
и аз не бръсна никъде другаде освен интимните части. там с епилатора ме боли много и затова играе бръснача и депилатоара

# 688
Момичета, при скубане на триъгълника не ви ли израстват подкожни космите? Как се справяте с този проблем? А при бръснене да са ви излизали гнойни пъпки?
Преди да започна фотоепилацията, много дълго събирах информация как и къде да започна и най-вече дали е ефективно. Държа да подчертая, че проблемът ми е сериозен. Никога не съм се осмелявала да си покажа голи ръцете през лятото. Да знаете колко е гадно да е жега, а ти да си увит в дълги ръкави. И сякаш напук черните косми се увеличават и избиват по места, където най-малко очакваш! Говорих с гинеколози, ендокринолози, козметички четох литература и се добрах до най-ефективната технология LHE - светлинно-топлинна енергия. Тези апарти струват една камара пари. Но този който се е снабдил с тях е имал усет. Ефектът наблюдаваш след 4-5 процедури, като своевременно си изсипала един куп пари. Жената, която ми прави тези неща е кожен лекар. Надълго и нашироко я карах да обяснява какво ще последва. Единственото което ми се случи е да ми паднат космите. Не си мислете обаче, че е завинаги. Такова нещо няма. Който го казва- ЛЪЖЕ. Но после се прави само една поддържаща терапия на 2-3 мес., в зависимост от силата на хормоните. Строго индивидуално е. И пак казвам - никакво скубане. В последствие всеки косъм сам пада. И за дълго не израства отново. А като израстне е по-тънък и по-светъл. Даже има участъци, където космите съвсем са изчезнали. Понеже космите са в различен етап на узряване и разтеж, затова и опадането им не е едновременно. Съпругът ми беше приятно изненадан каква е гладка брадичката и баките ми . Даже посмях да се подсрижа късо и да оголя ушите. Планирам през септември да си направя процедура на лицето и ръцете.

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 443
А ти от кой град си?Интересувам се,не че има вероятност да си от Бургас,ама аз да попитам.

Общи условия

Активация на акаунт