Индийски сериали, филми и традиции ~ Тема 7

  • 44 208
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 130
И аз бех мнооу възмутена... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Що псувни отнесе тоя докат се обувах да излизам за РИлакса...майкоооуууу...

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Да ти кажем честно, ако Махи беше в ролята на Джаго, много щех да се разконцентрирам  hahaha hahaha hahaha Той ми е фаворит № 2 smile3521

# 676
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И аз бех мнооу възмутена... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Що псувни отнесе тоя докат се обувах да излизам за РИлакса...майкоооуууу...

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Да ти кажем честно, ако Махи беше в ролята на Джаго, много щех да се разконцентрирам  hahaha hahaha hahaha Той ми е фаворит № 2 smile3521
Мдааааааааа...ама при мене разконцентрация нема... Naughty
Махи ми е мнооу малък... Mr. Green Верно, че по едно време бех Педофилия Нарцис Зизлоова, ама тва е прекалено. hahaha hahaha hahaha

# 677
  • Мнения: 1 130
И аз бех мнооу възмутена... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Що псувни отнесе тоя докат се обувах да излизам за РИлакса...майкоооуууу...

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Да ти кажем честно, ако Махи беше в ролята на Джаго, много щех да се разконцентрирам  hahaha hahaha hahaha Той ми е фаворит № 2 smile3521
Мдааааааааа...ама при мене разконцентрация нема... Naughty
Махи ми е мнооу малък... Mr. Green Верно, че по едно време бех Педофилия Нарцис Зизлоова, ама тва е прекалено. hahaha hahaha hahaha
Да бе, той РазвратИ ти таман  hahaha hahaha hahaha Малък бил Махи Joy Joy Joy, други са ти аргументите мац  Hug, ама аре  - повервах ти hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 678
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Е, не ми е чак тамън...ама ше мижим от срам... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 679
  • Мнения: 1 130
Ма па много срамлива ша ми  додеш smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 680
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ма па много срамлива ша ми  додеш smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Ам чИ кЪ... newsm47 Само вродената ми скромност ми пречи да ти кажа колко сЪ срамувам... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 681
  • Мнения: 1 130
Ма па много срамлива ша ми  додеш smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Ам чИ кЪ... newsm47 Само вродената ми скромност ми пречи да ти кажа колко сЪ срамувам... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
С нетърпение чакам рускините със следващите епизоди.  smile3539 smile3539 smile3539 Интересни са ми аргументите на РазвратИ да развали годежа  newsm78

# 682
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ма па много срамлива ша ми  додеш smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Ам чИ кЪ... newsm47 Само вродената ми скромност ми пречи да ти кажа колко сЪ срамувам... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
С нетърпение чакам рускините със следващите епизоди.  smile3539 smile3539 smile3539 Интересни са ми аргументите на РазвратИ да развали годежа  newsm78
Не си подхождали и не били един за друг...ама тва беше за 30мин...после друга песен запя... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 683
  • Мнения: 1 130
Ма па много срамлива ша ми  додеш smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Ам чИ кЪ... newsm47 Само вродената ми скромност ми пречи да ти кажа колко сЪ срамувам... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
С нетърпение чакам рускините със следващите епизоди.  smile3539 smile3539 smile3539 Интересни са ми аргументите на РазвратИ да развали годежа  newsm78
Не си подхождали и не били един за друг...ама тва беше за 30мин...после друга песен запя... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Чак не мога да повярвам Naughty Джаго ли толкова му повлия newsm78

# 684
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мдааааааа...каза му, че след като АнандитУ пази спомените от него, значи го обича. Помоли го да не им разваля щастието, каза му, че тя никога не го е обичала. И нали човеко си я обича, оттегли се за да бъде щастлива. Обаче АнандитУ го нахрани с големата количка. Джаго рИва, че не е обичан и РазвратИ реши, че няма да се предаде и съжалявал, ама той вече не бил част от живота на Ананди. После отиде да се извинява и да рИве при нея и тя изхвърли спомените в гьола и те така....сдобриха сЪ, а Джаго си отиде сломен. hahaha Joy Joy Joy Joy

А, баба ти..тя беше ни лук яла, ни мирисала. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 685
  • Мнения: 1 332
Мдааааааа...каза му, че след като АнандитУ пази спомените от него, значи го обича. Помоли го да не им разваля щастието, каза му, че тя никога не го е обичала. И нали човеко си я обича, оттегли се за да бъде щастлива. Обаче АнандитУ го нахрани с големата количка. Джаго рИва, че не е обичан и РазвратИ реши, че няма да се предаде и съжалявал, ама той вече не бил част от живота на Ананди. После отиде да се извинява и да рИве при нея и тя изхвърли спомените в гьола и те така....сдобриха сЪ, а Джаго си отиде сломен. hahaha Joy Joy Joy Joy

А, баба ти..тя беше ни лук яла, ни мирисала. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Това за предишните серии ли е дето РазвратИ е искал да развали годежа, или сега в новите, доколкото разбрах в предишните, дето не сте гледали всичко, така ли е? Защото ако е в сега предстоящите ще е тъпо.

# 686
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мдааааааа...каза му, че след като АнандитУ пази спомените от него, значи го обича. Помоли го да не им разваля щастието, каза му, че тя никога не го е обичала. И нали човеко си я обича, оттегли се за да бъде щастлива. Обаче АнандитУ го нахрани с големата количка. Джаго рИва, че не е обичан и РазвратИ реши, че няма да се предаде и съжалявал, ама той вече не бил част от живота на Ананди. После отиде да се извинява и да рИве при нея и тя изхвърли спомените в гьола и те така....сдобриха сЪ, а Джаго си отиде сломен. hahaha Joy Joy Joy Joy

А, баба ти..тя беше ни лук яла, ни мирисала. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Това за предишните серии ли е дето РазвратИ е искал да развали годежа, или сега в новите, доколкото разбрах в предишните, дето не сте гледали всичко, така ли е? Защото ако е в сега предстоящите ще е тъпо.
Бубе, обсъждаме серии от преди сватбата им... Peace
Как ще развали РазвратИ годеж, като е женен за нея? Яле па зарад Джаго който също е женен с дете. Тя АнадитУ тва си мисли, как да се разделя с РазвратИ... hahaha hahaha hahaha hahaha
Тия двамата са огин...смърт има, раздяла няма. Naughty

# 687
  • Мнения: 11 766
Днес гледах преди да почне булката, сериите бяха дето снахата искаше да им пробута нейната роднина дето имала проблем с крака. Сега трябва да ходи да се жалва на Сурач, че искала да помогне, а майка и не и прощавала, ако не го е направила, ама трябваше да сменя и не разбрах.

Днес дадоха 2 епизода на "Светлината на моя живот" вместо 3! Знаете - заради парламента. Това го излъчиха - снахата се жалва на Сурадж и той каза да не се притеснява и тръгна с нея към дома им ...  Peace

# 688
  • Мнения: 1 332
Днес гледах преди да почне булката, сериите бяха дето снахата искаше да им пробута нейната роднина дето имала проблем с крака. Сега трябва да ходи да се жалва на Сурач, че искала да помогне, а майка и не и прощавала, ако не го е направила, ама трябваше да сменя и не разбрах.

Днес дадоха 2 епизода на "Светлината на моя живот" вместо 3! Знаете - заради парламента. Това го излъчиха - снахата се жалва на Сурадж и той каза да не се притеснява и тръгна с нея към дома им ...  Peace


Днес изгледах поредните 3 епизода. Започнаха с тръгването към храма. Майката на Сурач каза на Сандия, че сега било времето да и види смелостта. Сурач взе билети за автобуса, но за да се качат много било трудно да си проправят път. Явно само по селата е така, понеже Сантош като каза на Сандия, че трябвало да използва всичките си сили, да щипе, да удря и каквото може тя се учуди. На мен в интерес на истината също ми стана много чудно, не знам дали и по другите сериали са показвали такова нещо, но явно в този наблягат на други неща, които или в другите сериали не са показвали, или са ги показвали без да говорят. Започнаха да се карат и да изблъскват тълпата за да си намерят място. После майката на Сурач отиде до някъде и каза на Сандия да и пази мястото, но някаква нахалница отиде и седна. Сандия не успя да я спре. Като се върна Сантош започна да се кара с жената. Онази така и не отстъпи, но Сандия отстъпи своето място на свекърва си и тя забави да протестира за мястото си. Садия и Сурач пътуваха прави докато майка му не му каза да качи Сандия на покрива. Не знам дали на мен така ми се чу, но каза покрива, което означава, че най вероятно е имала предвид покрива на автобуса. Добре, но как се стига до покрива? Нали все пак автобуса се движи, пък и как ще отворят вратата, ще излязат, с какво ще се качат до там? Нещо явно ми се губи и ми е много интересно как е наистина. През това време сестрата на Сурач и малкия му брат се кефят, че са останали без надзор и излязох да разпуснат. Другата снаха пък беше толкова щастлива, че си обу джинси и тъкмо се радваше на живота и някаква стара лелка почука на вратата. Ама че досада е да живееш в Индия, тези хорица горките, като останат малки сами това е истинска благодат за тях. Тая като се разхлопа и снахата не може да свари да се вмъкне в сарито. Влиза тя, но явно панталонът е бил друг цвят, защото я пита какво има под сарито, че и е син крака. Помисли, че нещо се е наранила, онази пък само това и чакаше. Започна да се преструва, че много я боли крака, пък имала много домакинска работа. Както и да е лелката си тръгна, прибра се мъжа и и си пишеше нещо явно за магазина. Като я видя как се е облякла така се изненада, но вместо да и обърне внимание, той нали е свикнал все да се съобразява продължи да си пише. Тя му взе папката, но не знам дали я хвъли и му каза да избира между папката и нея. После той и каза, че ако зависи от него нямало да я кара нищо да прави, но брат му и сестра му като се приберат трябва да вечерят. Тя му каза, че сега искала да се чувства кралица той да иде да купи готова храна от пазара. Като отиде и тя започна да се смее и да си говори как щяла да реагира майка му като го види как обикаля като кученце да търси храна. На сутринта той отива и я събужда с чай в леглото. Кефят се, че са сами, че няма кой да ги командва, но в това време звъни телефона. Малкия брат вдига, но явно е прекалил вечерта с алкохола и гласът му не звучи добре. Майка му го пита какво му е, той казва, че учил цяла нощ и тъкмо се събужда. Тя естествено не му вярва, но иска да говори със снахата. Тя като чу направо и стана зле, свекървата започна еднага да я командва, че в кухнята имало 50 килограма ориз и трябвало да се смели, как го мелят не знам.През това време трябва да се изкъпят в оная свещената река, но това за Сандия явно пак беше нещо ново, защото започна да се чуди как ще се изкъпе на открито пред всички хора. Не знам дали се изкъпа, но после дойде време да се прави чай. Прислужницата и каза да наглежда чая, че тя трябвало да пере, но Сурач отиде и я спаси. Докато бяха на покрива на автобуса тъкмо той и разказваше, че сбъднал мечтата на майка си, а нейната най голямя мечта била да го види женен. Тя щеше да му каже каква е мечтата на нейните родители но някой ги прекъсна и пак не успя. Накрая за следващите епизоди нещо се случва, но не разбрах точно какво, защото имаше музика. Надявам се като ги излъчат да се разбере нещо повече.

# 689
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аууууууууууу...спирам да гледам Булчето по ТВ-то... Naughty
Тая Кало ме прави агресивна #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не мога да повярвам какво гадно същество е тая...божеееееееее.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт