Индийски сериали, филми и традиции ~ Тема 7

  • 44 137
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мен пък ме изуми факта, че Кало смята постъпката на Джаго за грях. Crazy Crazy Crazy
Едно е да не правиш такова действие защото разграничаваш това на кое място си ти в тази къща и на кое жената, друго да го обявиш за грях. Naughty
Другото...този грях един мъж в къщата на Кало го извършва всеки път при постите. Тогава мъжът захранва жена си след постите и даже и дава вода. Е, как пък при контузия е грах, пък при пости е нормално? newsm78
Реакцията на Сумитра я разбирам до някъде, защото и тя живее в тази къща. Байрон не я е хранил и за нея също е странно.

Виж, на Развратови не им е странно...ми, че те си се хранят един друг постоянно. Вярно, че не парадират с това и гледат да не са в полезрението на останалите Шейкърци, но си се хранят взаимно редовно.
Е, и Джаго не беше излязал насред хола да храни Ананди...бяха в стаята, ама Калинка нали е на всяка манджа магданоз, та нищо не и убягва. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Каквото и да говорим, поведението на Калинка вчера беше потресаващо. ooooh! ooooh! ooooh!
И странното е, че тази жена вярва в богове, моли се, пък е толкова отвратителна с тази определена прослойка в дома си , наречена ''снахи'' като цяло. Crazy Crazy Crazy

Ха, сега здравейте Hug Hug Hug Hug

# 736
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Опитвам се да си спомня като беше бременна Гена и Васант и носеше ядене хранил ли я е. Защото тогава нищо не казаха за това, че той и носи ядене в стаята.
Имат си хората разни табута и забрани, но ми е странно децата как така не ги знаят. Особено Ананди, която би трябвало да е научена от майка си какво може и какво не може като стане снаха в един дом. Не оправдавам Калиани. Тя от злоба и завист към Ананди, че е по-умна и оправна от нейния мил Джаго е готова на всичко в момента. Просто се учудвам като има такива вековни традиции и забрани защо децата, които също са част от това общество и вече не са малки ги нарушават и нарушението им се оправдава с незнание.

# 737
  • Мнения: 1 130
Привет и от мен  Hug Hug Hug
Зизу   bouquet Чей да ти кажем какво ми говорят звездите  hahaha hahaha hahaha
Значи днес трябва да хванат педофила на местопрестъплението. Тоя ще се опита да избяга, но учениците ще го замерят с тебешири  Joy Joy Joy Джаго им обяснява, че не трябвало да взимат закона в свои ръце и ще го предаде на полицията. ooooh!
Ануп нещо много на сериозно ще се вземе в NGO-то, и май ще започне да се прави на недостижим. Крюела ще продължава да го съска срещу брат му, но Анади ще чуе и ще я изпържи пред останалите, като заедно с РазвратИ ще разкрият и историята с наркотиците newsm78.

Очаквам Крюела да си събере бохчата и дим да я няма  hahaha hahaha hahaha

Лошото е, че в началото на ноември влизат нови персонажи - някакъв министър и министерша  newsm78.  Кога ще почват работа за бебето Развратови не ми идва на ум  newsm12

# 738
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Опитвам се да си спомня като беше бременна Гена и Васант и носеше ядене хранил ли я е. Защото тогава нищо не казаха за това, че той и носи ядене в стаята.
Имат си хората разни табута и забрани, но ми е странно децата как така не ги знаят. Особено Ананди, която би трябвало да е научена от майка си какво може и какво не може като стане снаха в един дом. Не оправдавам Калиани. Тя от злоба и завист към Ананди, че е по-умна и оправна от нейния мил Джаго е готова на всичко в момента. Просто се учудвам като има такива вековни традиции и забрани защо децата, които също са част от това общество и вече не са малки ги нарушават и нарушението им се оправдава с незнание.
Никой не знае дали децата са знаели или не...въпроса беше, че има контузия и няма нищо лошо ближния да помогне на ранения да се нахрани. Peace
Съпрузите уж нали са за това...да си помагат един на друг.
Макар, че аз изобщо не се водя от презумпцията, че двамата (Джаги и Ананди) изобщо знаят смисъла на думата ''съпруг/съпруга".
Дъртите са за това да ги научат, а не да ги стресират и да правят космически проблем от нещо нормално и човешко. Crossing Arms

# 739
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Привет и от мен  Hug Hug Hug
Зизу   bouquet Чей да ти кажем какво ми говорят звездите  hahaha hahaha hahaha
Значи днес трябва да хванат педофила на местопрестъплението. Тоя ще се опита да избяга, но учениците ще го замерят с тебешири  Joy Joy Joy Джаго им обяснява, че не трябвало да взимат закона в свои ръце и ще го предаде на полицията. ooooh!
Ануп нещо много на сериозно ще се вземе в NGO-то, и май ще започне да се прави на недостижим. Крюела ще продължава да го съска срещу брат му, но Анади ще чуе и ще я изпържи пред останалите, като заедно с РазвратИ ще разкрият и историята с наркотиците newsm78.

Очаквам Крюела да си събере бохчата и дим да я няма  hahaha hahaha hahaha

Лошото е, че в началото на ноември влизат нови персонажи - някакъв министър и министерша  newsm78.  Кога ще почват работа за бебето Развратови не ми идва на ум  newsm12
ХИлоооу дарлинг Hug Hug Hug Hug
Много са ти Арни звездаците... Joy Joy Joy Joy
Малиии...идат Арните серии... newsm53 smile3508
Мен новите персонажи не ми пречат, пък би трябвало да не пречат и на Развратови да си направят бебето... hahaha hahaha hahaha hahaha
Вервам, че министъра и жена му нема да спят в в креватЯ между Развратови... Joy Joy

Та кат стана дума...да прИкадим.... bishop bishop bishop bishop bishop bishop

Вече толко съм се напрегнала, че ше извадя големото кандило Naughty Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 740
  • Мнения: 1 332
Опитвам се да си спомня като беше бременна Гена и Васант и носеше ядене хранил ли я е. Защото тогава нищо не казаха за това, че той и носи ядене в стаята.
Имат си хората разни табута и забрани, но ми е странно децата как така не ги знаят. Особено Ананди, която би трябвало да е научена от майка си какво може и какво не може като стане снаха в един дом. Не оправдавам Калиани. Тя от злоба и завист към Ананди, че е по-умна и оправна от нейния мил Джаго е готова на всичко в момента. Просто се учудвам като има такива вековни традиции и забрани защо децата, които също са част от това общество и вече не са малки ги нарушават и нарушението им се оправдава с незнание.
Никой не знае дали децата са знаели или не...въпроса беше, че има контузия и няма нищо лошо ближния да помогне на ранения да се нахрани. Peace
Съпрузите уж нали са за това...да си помагат един на друг.
Макар, че аз изобщо не се водя от презумпцията, че двамата (Джаги и Ананди) изобщо знаят смисъла на думата ''съпруг/съпруга".
Дъртите са за това да ги научат, а не да ги стресират и да правят космически проблем от нещо нормално и човешко. Crossing Arms


Точно така е, тук не става въпрос за някакъв каприз, а за съвсем човешка постъпка, пък и Ананди не го е карала да я храни. В крайна сметка уж техните традиции повеляват мъжете да учат, а тяхното леке за нищо не го бива и тя го защитава. Тук по никакъв начин нямат общо традициите, те си ги поставят както на тях им е изгодно. Сигурна съм, че дори според техните богове не би било грях, че ще помогнеш на някой да се нахрани, особено на жена си. Винаги съм смятала, че колкото повече човек ходи по църквите, толкова е по лицемерен и спекулира с бог. Аз не ходя нито на църква, нито някога съм изпълнявала някакви християнски ритуали. Просто си вярвах в господ съвсем естествено, но съм сигурна, че макар и несъзнателно спазвам много повече неща, от онези, които постоянно се мъкнат по църквите и проповядват за господ. По късно ще разкажа сериите от новия сериал, които също ме навеждат на мисълта, че техните традиции са според това как на тях им е изгодно.

# 741
  • Мнения: 1 130
Привет и от мен  Hug Hug Hug
Зизу   bouquet Чей да ти кажем какво ми говорят звездите  hahaha hahaha hahaha
Значи днес трябва да хванат педофила на местопрестъплението. Тоя ще се опита да избяга, но учениците ще го замерят с тебешири  Joy Joy Joy Джаго им обяснява, че не трябвало да взимат закона в свои ръце и ще го предаде на полицията. ooooh!
Ануп нещо много на сериозно ще се вземе в NGO-то, и май ще започне да се прави на недостижим. Крюела ще продължава да го съска срещу брат му, но Анади ще чуе и ще я изпържи пред останалите, като заедно с РазвратИ ще разкрият и историята с наркотиците newsm78.

Очаквам Крюела да си събере бохчата и дим да я няма  hahaha hahaha hahaha

Лошото е, че в началото на ноември влизат нови персонажи - някакъв министър и министерша  newsm78.  Кога ще почват работа за бебето Развратови не ми идва на ум  newsm12
ХИлоооу дарлинг Hug Hug Hug Hug
Много са ти Арни звездаците... Joy Joy Joy Joy
Малиии...идат Арните серии... newsm53 smile3508
Мен новите персонажи не ми пречат, пък би трябвало да не пречат и на Развратови да си направят бебето... hahaha hahaha hahaha hahaha
Вервам, че министъра и жена му нема да спят в в креватЯ между Развратови... Joy Joy

Та кат стана дума...да прИкадим.... bishop bishop bishop bishop bishop bishop

Вече толко съм се напрегнала, че ше извадя големото кандило Naughty Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Голема си оптимистка значи, евала newsm51
А дано си права  bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 742
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ам чИ кЪ... Party Party Party
Още вярвам в справедливостта и доброто стечение на обстоятелствата Naughty

И ся кво... Rolling Eyes без тема ли останахме Thinking

# 743
  • Мнения: 1 130
Ам чИ кЪ... Party Party Party
Още вярвам в справедливостта и доброто стечение на обстоятелствата Naughty

И ся кво... Rolling Eyes без тема ли останахме Thinking

newsm09 Чак сега видях. Дано Тери Hug се появи и пусне новата.

# 744
  • София
  • Мнения: 1 180
         Заповядайте в новата тема!!!!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=806823.0;topicrefid=14

    Тук съм, но съм се отдала на "Моята карма". Вече наближавам момента на самооубийството на Ванш и ми е интересно как ще се стигне до него. Защото 10 епизода по-рано в имението Бундела са само Ичха и Ванш. Виир и Тапася заминаха за Делхи, а родителите им при някакъв болен роднина.
    Като цяло след  сватбата си, Ванш се променя много. Той разбира за годежа на брат си с Ичха и започва да я тормози постоянно. Обижда я, причинява и болка, на медения им месец я упои с лекарства и я изостави в една хижа в гората. Постоянно е дърпа и влачи на някъде, а тя мълчи като риба и плаче целодневно.
      Епизодите са ту  1dating, ту   newsm77

      Виир също се принуди да напуне къщата с Тапася. Уж тръгнаха за щатите, но се озоваха в Делхи. Сега ще видим след смъртта на Ванш как ще развият нещата. Засега нито Ванш е спал с Ичха, нито Виир с Тапася, нито пък Виир с Ичха. Много ми е любопитно как ще забременеят и двечките.
      Най-новото е, че в дома на Тхакур се настани едно момиче, което твърди, че е дъщеря на Джоги. Като цяло съсипаха единствения положителен образ в сериала. Оказа се, че когато е учил в колежа е имал афера по време на бременността на Дивия с Тапася. Естествено момичето се възползва от този факт и лъже, че е негова дъщеря. Но стореното, сторено.

Общи условия

Активация на акаунт