Професионални серии за коса - тема 70

  • 75 544
  • 737
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 956
Моля за помощ и съвет. Досега никога не съм си боядисвала косата (освен с къна преди много години). Вече е на път да ми се наложи. Доста бели косми започнаха да ми се появяват. Първоначално като бяха 2-3 ги отскубвах... Скоро няма да е добра идея да се проскубвам така...
Можете ли да ми препоръчате хубва боя за коса - за тънка дълга до кръста тъмнокестенява коса. Искам да изсветлява 2-3 тона до свелокестеняво. Гледма разни Иноа, безамонячни, амонячни, с масла, без масла... обърках се...

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Кажете ми хубава хидратираща маска....питах за тази на алфапарф и на шварцкоф но никой не отговори Mr. Green ако имате хубави отзиви за някоя препоръчайте ми моля Hugprolet  не съм много на ти с боите но от моят скромен опит аз ползвам мнннооооого рядко но си вземам даже и сега пак си взех олиа на гарниер без амонячна е боята само с масла,става ми една мекичка и много приятна не я чувствам в никакъв случай унищожена след боядисване....но нека и другите момичета споделят опита си аз се боядисвам 2/3 в годината в домашни условия но вече съм решила да е за последно понеже нямам нужда както споделяш ти и си взех цвят като моя естествен Peace

Последна редакция: нд, 19 окт 2014, 21:26 от delqna

# 107
  • Мнения: 77
Добро утро и успешна седмица !    bouquet

Въпрос към по-запознатите - шампоаните и маски за боядисани коси към коя категория спадат - хидратиращи или протеинови и по специално тази серия :
 
http://www.enzo.bg/matrix/biolage-color-last-shampoan-za-bojadisana-kosa/

# 108
  • Мнения: X
delqna ,аз лично бих заложила на маската на Шварцкопф  Peace
Аз ти написах моето мнение  Peace ,иначе хубави варианти са Митик ойл , Иноа ,Вела Енрич , Филип Кингсли , на Тиджи сериозния балсам , Макадамия и още,но не знам каква е косата ти.Ползвала съм ги и съм доволна  Peace

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Жана ,много ти благодаря за съвета питах за тези маски понеже точно на шварцкоф си бях взела един хидратиращ шампоан от моята фриз...-ка но леко го бях позабравила,та сега му дойде реда и реших да разгледам подходяща за него маска....ще пробвам на шварцкоф тогава Mr. Green

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Момичета, въпрос към тези от вас, които са си поръчвали мостри директно от страницата във ФБ на Алтерна.
За колко време ви изпращат мострите след като сте си ги поръчали ?
С коя куриерска фирма ги пращат?

# 111
  • Мнения: 1 998
Момичета, въпрос към тези от вас, които са си поръчвали мостри директно от страницата във ФБ на Алтерна.
За колко време ви изпращат мострите след като сте си ги поръчали ?
С коя куриерска фирма ги пращат?
В четвъртък направих поръчка ( но не на мостри ) - пристигнаха във вторник.

Понеже се обсъждаха сухите шампоани. Аз редовно ползвам такъв, даже в колата си нося травел размер ако ми потрябва по време на честите командировки.
До сега тези от които съм била най-доволна са Сух шампоан Label. M Dry Shampoo и моментният ми фаворит   Сух шампоан Philip Kingsley One More Day
Косата ми е тъмно руса с кичури.
Най-недоволна съм била от този на Рене Фуртрер


Последният продукт който съм купила и от който съм била доволна е балсама от Конската серия  Laughing

и ESSENCE ABSOLUE на Шу не виждам голяма разлика с Elixir Ultime

А последният от който съм ужасно недоволна шампоан Loreal Pure Resource купих го защото се води Дълбоко почистващ шампоан и с агент против твърдата вода. Косата ми е с бързо омазняващи се корени, но по дължините суха - досега такова изсушаване не съм имала и от най-евтиния продукт. Буквално ми отнема час докато я разплета както е влажна с балсам.  В момента го използвам да мия четките си за коса и грим Simple Smile

Момичета кое наричате фризита ?  Embarassed

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 14:50 от Casual

# 112
  • Мнения: 237
 Фризита - стърчащите косъмчета; тези, които ние с тънките, прави, бързо омазняващи се коси без обем - нямаме  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 1 998
Фризита - стърчащите косъмчета; тези, които ние с тънките, прави, бързо омазняващи се коси без обем - нямаме  Mr. Green
Ааааа значи моят проблем на изсушената и плътна коса  Laughing

# 114
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ааа, аз съм с тънка права коса и имам доволно фризита  Mr. Green

Те се образуват най-вече от новоизрастналите малки косъмчета, които нямат достатъчно дължина и стърчат нагоре. Но пък при мен страхотно помагат на обема  Laughing

# 115
  • Мнения: X

Момичета кое наричате фризита ?  Embarassed

Това вляво  Laughing :





Или общо казано - непокорните стърчащи косъмчета,всяко от които е със свое мнение  Wink

Извинявам се - не погледнах изобщо,че вече е отговорено.

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 15:04 от Анонимен

# 116
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
А как точно да се справим с упоритите фризита,с кремчета без отмиване и серумчета ли кажете от какво сте доволни Hug

# 117
  • Мнения: 152
http://arlen.bg/categories.php?CategoryID=1
Пазарували ли сте от този сайт и бихте ли ми препоръчали шампоан против косопад .косата ми е суха ,дълга и къдрева ,бързо расте и затова я боядисвам често поне 2 пъти в месеца корени.на KERASTASE  има ли такъв шампоан спиращ косопада.Ползвах на KLORANE,не съм доволна.

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Casual а с коя куриерска фирма ти доставиха поръчката ?

# 119
  • Мнения: 1 304
Моля за помощ и съвет. Досега никога не съм си боядисвала косата (освен с къна преди много години). Вече е на път да ми се наложи. Доста бели косми започнаха да ми се появяват. Първоначално като бяха 2-3 ги отскубвах... Скоро няма да е добра идея да се проскубвам така...
Можете ли да ми препоръчате хубва боя за коса - за тънка дълга до кръста тъмнокестенява коса. Искам да изсветлява 2-3 тона до свелокестеняво. Гледма разни Иноа, безамонячни, амонячни, с масла, без масла... обърках се...

Аз ти препоръчвам на Вела Колестон, боядисвам се с тази боя отдавна  и съм много много доволна Grinning

Общи условия

Активация на акаунт