Звездни компромати-220 част

  • 62 424
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
А бе тях ги остави, ама той защо стига това ниво?

# 721
# 722
# 723
  • Мнения: 4 199
Така е, като съм изпаднала в безвремие. Честито на патерица тогава Simple Smile

# 724
  • София
  • Мнения: 8 141
Така е, като съм изпаднала в безвремие. Честито на патерица тогава Simple Smile

Няма лошо, и аз не знам кой ден сме общо взето  Embarassed

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 9 743
Съжалявам, но не мога да подкрепя човек, който шофира пиян  Naughty
За мен това в абсолютно недопустимо, трябва да се наказва най-строго и всички прегрешения на който и да било продуцент бледнеят пред него. Утре може някой невинен да се окаже под гумите му! Не съм чела коментарите под постовете му, но се надявам тези, които го обичат да не подкрепят подобно поведение! Да насочи яростта към себе си и да спре да пие, или поне да си го прави само вкъщи!

Джей Ло

# 726
  • Мнения: 4 120
 Неговата позиция е, че предаването е монтирано и в този дух всичките му приятели са настроени против предаването, а не против неговото поведение. То е ясно, че повечето ни актьори имат проблеми с алкохола, но поне да ползват такси, или дринк-енд-драйв.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Ох...ДЖей Ло е повече от прекрасна Heart Eyes Много я харесвам и на тая снимка и на предната...!
Дали си има някой,да и подготвя какво да облече-ама всеки ден Rolling Eyes Не стилист за определени поводи-клипове,сесии и т.н.
А по настоящем тя къде живее?Ел Ей...?

# 728
  • Мнения: 2 487
Виолета Сечкова с какво се занимава сега, а брат й ? Само с връзката му с Алисия ли е известен?

# 729
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Май са собственици на No frame

# 730
  • София
  • Мнения: 23 109
Ласкин коя визира, че вее огромен целулитен гъз и че била много яздена?  Crazy Бориса ли?

# 731
  • Мнения: 9 689
Ласкин коя визира, че вее огромен целулитен гъз и че била много яздена?  Crazy Бориса ли?

Не става ли въпрос за Николета?  Thinking

Макар че каквато и да е, определено не е целулитка!  Wink

# 732
  • Мнения: 15 066
Крис Мартин отново бил сам: http://life.dir.bg/news.php?id=17688056

# 733
  • Мнения: 309
Ласкин коя визира, че вее огромен целулитен гъз и че била много яздена?  Crazy Бориса ли?
И според мен за Бориса говори. Или за Ирина Crazy но едва ли  Mr. Green

# 734
  • До морето
  • Мнения: 7 125
Ласкин коя визира, че вее огромен целулитен гъз и че била много яздена?  Crazy Бориса ли?

Ами явно тази, която е с кривокракия  Mr. Green Въпросът е кой е кривокрак Иван или Андрей? Говори и за някаква снимка и пита "Да я публикувам ли, бе, пикльо?"

Ирина не е ли по- целулитеста? Бориса май има хубаво тяло? Или Ласкин не знае на кое се вика целулит  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт