Есента е тука в шарена премяна, ЮНСКАТА ни банда е все така засмяна - 6

  • 27 894
  • 718
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 224
От както сме в къщи малката иска само на ръце или да се търкаляме заедно на кревата, да я забавлявам. Не спи през деня както на вън. Да ви кажа бързо се изчерпвам. Ходя от стая в стая през 5 минути, а като готвя все едно водя кулинарно предаване с подробни обяснения.
И да се похваля - настинах доста. Боли гърло и дробове, от носа ми се леят реки, така че мами освен дебело облечени бебоци  (с космонавт според мене   Peace  )  обличайте и вашите космонавти.

# 241
  • Мнения: 165
Момичета, май никой не е обсъждал" Ротарикс"  ваксината, вие слагахте ли я ?
Аз като чета колко мляко изяждат вашите бебчета започвам да се притеснявам, ние от две седмици смъкнахме на 130мл   със зор , ядем си през три часа с една пауза от 21:30- 22:30ч ( според сутрешното ядене се определят следващите часове през три часа) до 3-3:30ч ( давам малко вода и издържа до 4-4:30ч ) единствено вечерното ядене си го изяжда цялото - 170мл
офффф забравям какво ще питам #Cussing out мисля че ще откача с това напрежение у дома Sad(( като се сетя пак ще питам, само ви моля да не ме нахокате, че пиша прес пост - два  bouquet

Последна редакция: пт, 24 окт 2014, 20:51 от Магдалена Величкова

# 242
  • Мнения: 1 152
На 4-валентната ваксина й липсва имунизацията против менингит ( в сравнение с 5-валентната), което е кофти от една страна, защото после ваксина само са менингит можела да су сложи чак на 2год. От друга страна, колкото по-малко са компонентите, толкова е по-лека ваксината... та, не знам и аз вече кое е по-добре. Някой ми беше казал, че са казали по новините, че вече имало 5-валентните ваксини... ама аз нали не гледам тв...

От вчера обличам космонавта и излизаме само за по 30мин. за да се климатизира, ще увеличавам времето постепенно, много рязко застудя  ooooh!

Dessie. щерка ти ми е адашка  Heart Eyes много мило ми стана Simple Smile

Ние в къщи ако не играем с играчки, пея песнички, правим гимнастика, стоим по корем, купих книжка в рими и с картинки и му чета като си преправям гласа, показвам животните на картинките и какви звуци издават, носим се и стоим пред огледалата, правя "дзяк" като се крия зад кърпа и такива всякакви циркове  Laughing

# 243
  • Мнения: 219

Ние в къщи ако не играем с играчки, пея песнички, правим гимнастика, стоим по корем, купих книжка в рими и с картинки и му чета като си преправям гласа, показвам животните на картинките и какви звуци издават, носим се и стоим пред огледалата, правя "дзяк" като се крия зад кърпа и такива всякакви циркове  Laughing

Значи лудницата е налице при всички hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 244
  • Мнения: 1 067
Предния ден не излизахме освен до магазина,защото освен ужасен вятър пръскаше и дъжд,но днес бяхме 2 часа навън сутринта и 1,30ч следобяд.Маги е с чорапогащник,клинче,боди,една доста дебела жилетка подплатена с полар и яке.На крачетата чорапчета и ботушки.Сутринта и метнах и одеяло,но следобяд я пъхнах в чувалчето.Ще става и по- студено,тогава мисля да ползвам космонавта.
Децата вкъщи откачат,вкисват се и стават нетърпими  Mr. Green
Ваксините не съм ми драма нещо и не ме вълнуват в момента.Имаме сложени 2 пентаксима,че нали сме по старата схема,следващата седмица сме на ДК,но Маги още е сополива,така че пак нищо не можем да слагаме.Ако се наложи ще скокнем до Гърция да я купим,но ще изчакам до след НГ

# 245
  • Мнения: 1 152
Моята шушулка нищо не държи на краката, освен чорапи и то не всички видове  Crazy плетени терлички, обувки или пухени чорапки са долу на 5-тата минута. Затова го мушкам в космото и ми е спокойно. С падането на температурите ще навличам повече отдолу, сега е с тънки дрешки.

А, да ви се "похваля" - новата ни измишльотина за терор на мама - докато го кърмя, с ръчичка сграбчва месо от гърдата, стиска с всичка сила и върти със забити нокти  #Crazy виждам звездички!  Laughing

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 06:38 от Gaggi

# 246
  • Мнения: 2 485
Ох, Gaggi, голям номер сте научили  Grinning
Може да пробваш чорапогащници. Аз бях мн скептична и изобщо не съм мислила, че ще му слагам, обаче се оказа добра покупка - краката му са все обути и са мн мекички и топлят.
Вчера тук времето направо беше песен, а днес ужасен вятър и студ и дъжд, а утре сме на сватба  newsm78 в Сф сняг май имало  Shocked

# 247
  • Мнения: 1 067
А, да ви се "похваля" - новата ни измишльотина за терор на мама - докато го кърмя, с ръчичка сграбчва месо от гърдата, стиска с всичка сила и върти със забити нокти  #Crazy виждам звездички!  Laughing
hahaha Абе тия нашите деца направо се наговарят.Маги ми върти същия номер от около 2 седмици и цялата съм в синки по гърдите  Rolling Eyes

# 248
  • София
  • Мнения: 384
Честит първи сняг на нас и бебоците.
А нашия номер при сукане е да се мъчи да си вкара някой от пръстите,за да си го смуче едновременно,за по-голямо удоволствие.

# 249
  • Мнения: 192
Честит първи сняг момичета... Simple Smile Ние сме на по-високо и тука си понатрупа даже  Grinning #Crazy
Сега като спре да вали, че си вали на парцали направо мисля да я изведа за малко до магазина, да започне да посвиква, ама не за повече от 30 мин., че наистина много рязко застудя и несмея за повече. За сега мисля да я изведа с потник,боди с дълъг ръкав и поларено якенце. От горе ще сложа едно по-тънко чувалче без ръкави, ритънки и чорапки. Ще сложа и покривалото за крачетата на количката. Нещо такова ми се върти из главата.
А за ваксините ние имаме една сложена 5-валентна. Сега на ДК на 15.11 ще слагаме и 2-ри прием, защото миналия месец я нямаше налична... а по-миналия нямаше как, защото не бяхме качили добре на килограми...  Simple Smile Честно казано педи ни е спокоен за сега и казва, че няма притесненя от това, че се забавят ваксините. Вярвам му и не се притеснявам и не бързам. Единственно ме е яд безкрайно много на шибаната ни държава, че хем искат деца хем една елементарна ваксина не могат да ни осигурят...  #Cussing out #2gunfire

# 250
  • Мнения: 161
Честит първи сняг, момичета! Това студено време и стоенето вкъщи направо ме депресира. Проблемът е, че малкият не може да търпи яке - вчера такова пищене беше, че се отказах да излезем. После смених с друго яке - ръкавките бяха по-широки, та с по-малко недоволство излязохме за 20 минути .... но то не е за многото студ.... иначе навън веднага заспа Simple Smile

# 251
  • Мнения: 219
Честит първи сняг, юнски мами и бебоци!!!

# 252
  • Мнения: 903
Привет, банда!

Малиййй к`во чудУ е вънка.... - плющи яко дъжд, короните на дърветата неврозно се люшкат във всички посоки от поривите на вятъра, а кипарисите пред входа кършат Г-образно снаги... Изобщо без ноев ковчег не е за излизане Mr. Green  Това го бройте за метеорологична сводка от южното крайбрежие Wink  
Няма начин, ще си стоим дОма Rolling Eyes  при все, че както е отбелязала Мики, "Децата вкъщи откачат,вкисват се и стават нетърпими", респективно ние ставаме Crazy

Гагче, тоя номер със впиването на нокти при сукане Филип го е усвоил отдавна и понякога кърменето го превръща в схватка, защото с устните здраво засмуква в едната посока, а с ръката, вкопчена в гърдата дърпа-бута в друга, при което ми прави цицата на ластик smile3560, а на мен ми излизат свитки от очите... От вчера пък имам подозрение, че напира отдолу зъбче, макар съвсем лека и мека неравност да напипвам при проверка с пръст, но пък на 2-3 пъти по време на тези "борби" като стисне с венчета зърното, усещам от долната страна като игличка да се забива, та чак подскачам от рязкото и остро сдъвкване smile3517

По въпроса за ваксините и друг път съм казвала, че не са ми дерт и съм предприела тактика да ги разтеглям във времето колкото е възможно. В понеделник сме на ДК само за отчитане на наддаването и общ преглед, щото хепатитната ни я боцна преди 10 дни и трябва поне месец да мине до следващо ваксиниране, а него пък смятам да го изместя чак през декември, когато ще се прехвърлим официално при другата педи, която и двамата с ММ харесахме. Смятам, че така е и най-логично тя да постави ваксината и да си поеме проследяването на Филипче нататък Peace

Слънчево настроение в този мрачен уикенд на всички пожелавам! newsm51

# 253
  • Мнения: 44
Gaggi, радвам се, че сме предизвикали такива чувства в теб. Прекрасно име, много съм горда с избора ни с ММ. А се оказа, че така е кръстена на всичките си баби и дядовци  Joy
Честит първи сняг и от нас!

Ние от няколко дни вече разбираме за съществуването на кучето и е голяма забава. Вика го, смее се, като се доближи повече, плаче, като му се караме. А той милият, явно я мисли за много досадна, защото все бяга. Поне си намерихме занимание за дните, когато ще прекарваме повече време вкъщи. Simple Smile

# 254
  • Мнения: 1 152
Ами Мики аз вас мисля да ви ползвам за предвестник вече  Laughing обаждай ги тез' неща, да знам да купувам ризница  Joy hahaha А като попораснат, както се наговарят сега от разстояние, ако пък ги съберем, сигурно ще е чудо чучулято  Joy Hug
Мис блонди, съчувствам ти  Crazy при теб щом има и  зъбче в атака съвсем е пълен кефа  Laughing

Много хубаво навън сняг, а в къщи бебче  Heart Eyes толкова е уютно! Само като дойде ред за разходка не знам  Embarassed

Dessie и аз се получих кръстена на две баби, един дядо, чичо ми и две лели  Laughing много удобно!

Общи условия

Активация на акаунт