Есента е тука в шарена премяна, ЮНСКАТА ни банда е все така засмяна - 6

  • 27 891
  • 718
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 101
Честита им годишнина   bouquet още много дълъг и щастлив семеен живот на родителите на Gwenи
Весел празник на именниците 
  ura
Не знам направо как утре ще ходим на ДК не спира да вали и в нашият град като знам как чистят и какви са ями по улиците ни Мъжа е на работа абе ще ми е ад с малката в студа до там отгоре на всичко времето смениха стъмва се рано а ние сме от 16:20  Praynig дано успеем с малката да се справим
лек ден   Peace

# 271
  • Мнения: 786
Честит празник на празнуващите   bouquet
Нощта ни беше кошмарна, както и денят smile3507 Вчера за пръв път малкия не беше акал цял ден, и заспивайки в 20.00ч коремчето му така къркореше, че предчувствах че няма да се спи. Събуди се в 00.45ч изака се, и аз станах да го сменя,след това посука малко и заспа, докато не го сложих в кошарата и се събуди. И дадох шишето с водата-изпи около 60мл и заспа, но само докато се наглася да си легна, и пак взе да мрънка. ММ стана да стопли кърма, след което изпи 40мл и заспа в 3.00ч В 4.20ч, хайде пак сука и заспа. В 7.00ч по старото време пак се събуди, пак ака но не заспа и така до 9.00ч новото време се забавлявахме в нашето легло. Не знам дали опитите за захранване не му повлияха на коремчето  newsm78 Забравих да питам вчера как ще процедирате със смяната на часа! Е така мина нощта при нас-дано денят ни е по-спокоен!
Сетих се да питам, как ще поддържате водичката за пиене с нормална темп.,да не е студена!?

# 272
  • Мнения: 903
Добро утро, мами и бебоци от бандата!

Честито на всички Димитровци!
Гуен, да са ти живи и здрави родителите, още дълги щастливи години да споделят! 1dating

Днес пък Филипчето ми изпълва третинка годинка Heart Eyes Картинки с почерпки няма да поствам, че да не дразня диетстващите Mr. Green  В тази връзка да ви се пУФаля, че почти съм си влязла в старата кожа - останали са ми само 2 килца за смъкване goodscale
Утре и ние сме на ДК, ще ви се отчета по някое време yes

# 273
  • Мнения: 471
chilimura, моето мнение за ваксините съвпада с твоето. Смятам, че липсващата компонента от Тетраксима е много важна. Дори съм обмисляла вариант да сложа на Ники Тетраксим + ваксина за хемофилус инфлуенце, но ме спира факта, че трябва да го бодем допълнително и все още не съм го обсъждала този вариант с педи.
Относно закупуването на ваксината от румънската аптека - става с поръчка в самата аптека от предния ден (не държат на склад при тях ваксини), на следващия ден ти я доставят в аптеката и ти сам отиваш и си я вземаш, после я транспортираш до у вас/педиатъра.

Магдалена Величкова, ние сложихме Ротарикс, когато Ники бе на 3 месеца, сега във вторник ни е вторият прием. На дъщеря ми също сложих тази ваксина и съм доволна.

# 274
  • Мнения: 144
Олеее, че много сте изписали.
Едвам ви изчетох. Simple Smile
Честит сняг Simple Smile...той вече се топи, но някак наистина разведри навън. А и си е добър тест на екипировката за предстоящата зима.
Ние сме около 7600кг и ако съм измерила точно 67см. Сега сме на 4м и 20 дена.
От края на 4 месец вече се обръщаме и е голям кеф седенето по корем. Последните дни започна да прави опора с ръце и да надига горната част на тялото. Също докато е по корем свива крачета и се гъзучни мн смешно.
Така като ви чета явно всички бебета минават през сходни състояния.
И Дарче бръмчи с уста. Преди няколко дена даже откри, че може да го прави докато суче и каквото и беше в устата... всичкото навън  ooooh!

За захранване не мисля още, но вече чета упорито всякакви схеми и съвети.
И като стана въпрос незнам някой пробвал ли е това "захранване водено от бебето"?
Преди няколко седмици и дадох да тества една круша...обелена, както си е цяла. Облиза я, леко я остърга с венците и май и хареса.  Crazy

# 275
  • Мнения: 58
Mary_AngeL кой ви е педиатъра Simple Smile

# 276
  • Мнения: 165
Честит празник на празнуващите  bouquet

Мусленце, ти като си започнала захранване даваш ли капки за колики? Не натрапвам мнение, но при някои дечица се получанат колики при захранване , при нашето бати така се получи и ни бяха изписали Еспумизан L , сега си пазя Лефакс по тази причина   bouquet

# 277
  • Шумен
  • Мнения: 325
И при нас нощта беше ужасна,както и предната...Марти е със запушен нос каката също е болна и вече ще се гръмна...горките ми деца искам на мен да ми се прехвърли тази хрема а на тях нищо да им няма....  Cry

# 278
  • Мнения: 786
Маги не съм давала капки за колики, но засега прекратих захранването тъй като мисля, че нещата определено не вървят както ми се иска и да не съжалявам по натам, че съм го насилила без да е готов за това.
Мимчето бързо да се оправят малките  Peace

# 279
  • Мнения: 907
Мирче и аз се интересувам от захранването водено от бебето , но имам много въпроси , а няма към кой да си  ги задам.

# 280
  • Мнения: 101
да се оплача и ние днес с неуспешно хранене с пюре определено комбинацията дето й предложих не и хареса но изяде 1/3 от бурканчето /като вчера си изяде цяло но от тиква/ днес исках да и покажа вкуса на картофа и бях взела готово пюре тиква и картоф  /тъй като тиквата много й харесва и мислех че по лесно ще приеме картофа / но определено като не й е сладко толкова не го жела и не я насилвах като видях че избута две три лъжици спрях да и давам и и направих АМ утре ще и го предложа пак и ако не става незнам да пробвам ли само картоф или тиква и морков имам  newsm78 newsm78

# 281
  • Мнения: 2 523
Ами картофа и при нас не е много любим, той общо взето е доста безвкусен. Вяра, пробвай утре пак, и аз не я насилвам, когато не иска, давам мляко  Peace. За морков изчакай седмица, ако не и го въвела, нов зеленчук вече си дала-картоф. Ние днес изядохме цяло бурканче тиква и картоф, но преобладаваше тиквата и с 30 мл АМ стана много приятно. Забелязах, че й харесва да е по-рядичко, което мен пък хич не ме устройва, защото се стича по устата й, ама никой не ме пита  ooooh!. Следващия зеленчук, който ще въведа мисля да е тиквичка  Thinking

# 282
  • Мнения: 786
Маги исках още нещо да ти кажа по въпроса с ЛЛ. Не си мисли, че всички лекари в по-големите градове са най-най...! Детенцето на една приятелка на 8мес, която също е от Пловдив, една седмица пищи само, не спи, не яде и т.н. Водят я при педи и тя казва " ..а зъбки ще имате" при което температурата от 38градуса не пада от нищо, я водят на частния си педиатър... и се оказва, че малката е с възпаление на ушичките и дефакто тя нищо не чува  #2gunfire Така, че да си некадърен д-р, не е необходимо да практикуваш в малък град.

# 283
  • Мнения: 101
аз взимам готови пюрета вижда ми се гъсто но не смеех да го разредя  с АМ но утре ако пак го не иска ще караме на тиква до следващата седмица  Whistling и ще пробваме с тиква и морков или да и сваря един картоф и да пробвам с него т'ва на нищо нямаше вкус и вид в бурканчето може пък да и по хареса от готовото пюре 

# 284
  • Мнения: 165
Ех, Мусле, какви доктори са тези хопа да им се невиди, как не им се късат сърцата пред невинните бебчета !!!

Общи условия

Активация на акаунт