ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 7

  • 57 163
  • 1 453
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 4 120

 Аз  точно в този форум съм чела за тази поза. Не виждам кое толкова му беше скандално на материала и на темата, та чак Жени и Воче демонстративно да се оттеглят...

# 1 186
  • София
  • Мнения: 15 491

 Каза нещо като нищо. Като само тя си знае защо не иска, ти защо даваш мнения по въпрос, чийто отговор сама отбеляза, че не знаеш?
Само преположих или не може да се предполага?

# 1 187
  • Мнения: 334

 Каза нещо като нищо. Като само тя си знае защо не иска, ти защо даваш мнения по въпрос, чийто отговор сама отбеляза, че не знаеш?
Само преположих или не може да се предполага?

 Тъпо е да предполагаш защо някой няма или не иска да има деца. Най-малкото, защото предположението ти не води до никакъв извод и не носи никаква информация.

# 1 188
  • Мнения: 311
Едно е да гледаш шоу ,
друго е такова нещо като Людмила да ти е в къщата .

# 1 189
  • София
  • Мнения: 15 491
  То пък в тази тема все едно всичко друго носи информация.

# 1 190
  • Мнения: 287
Леле Камелия си изтърва нервите тотално, много обиди, някои от които еднакво лоши като обидата на Евгени към нейното дете... А на тия двете не им пука изобщо - подават си я на къс пас и се забавляват...

Каквот и друго да мисля за тях, смятам ги за най-добрите играчи в този сезон. особено Албена. От 90% от ситуациите могат да излязат сухи.

Е, как сухи?! Заяждат се умишлено. Това редно ли е? За мен поведението им е по-грозно от реакцията на Воче.

Казвам сухи, защото както можеш да видиш тук и във Facebook-а на предаването, начина им на игра се приема положително от много.  Wink

Само на простаците може да им харесва поведението на Албена.
 Добре, тогава проста съм! Но не съм тъпа като тебе!(хареса ли ти?) Аз избирам кого да харесвам или не! И мога да си искажа мнението нали?
И на фона на супер душевно, смръдливите випове и такива подкрепящи ги , мога да избера  физически нечистоплътен! Защото той може да се изкъпе и изчисти , а всички по-горе цитирани НЕ! И няма нужда постоянно някой да ми насосва канчето, че не мисля правилно, защото не мисля като него
И отново Уоша е най-адекватен! Сакън да не се заколи само момчето при тая сган Joy

Да докладвам ли за обида към потребител?

# 1 191
  • Мнения: 334
  То пък в тази тема все едно всичко друго носи информация.

 Не съвсем, но щом не харесваш стила и коментарите на Вулева и я критикуваш за тях, недей самата ти да ги надминаваш в изказванията си.

# 1 192
  • Мнения: 110
И да доклваш, май ще се наложи да се самодокладваш също. Crazy

Отилия, Банче, голям фен съм ви, винаги с коментари в десятката.

# 1 193
  • Мнения: 287
И да доклваш, май ще се наложи да се самодокладваш също. Crazy

Отилия, Банче, голям фен съм ви, винаги с коментари в десятката.

Потребителката е дописвала в моя текст. Явно не знае как се цитира.

# 1 194
  • Мнения: 896
Леле Камелия си изтърва нервите тотално, много обиди, някои от които еднакво лоши като обидата на Евгени към нейното дете... А на тия двете не им пука изобщо - подават си я на къс пас и се забавляват...

Каквот и друго да мисля за тях, смятам ги за най-добрите играчи в този сезон. особено Албена. От 90% от ситуациите могат да излязат сухи.

Е, как сухи?! Заяждат се умишлено. Това редно ли е? За мен поведението им е по-грозно от реакцията на Воче.

Казвам сухи, защото както можеш да видиш тук и във Facebook-а на предаването, начина им на игра се приема положително от много.  Wink

Само на простаците може да им харесва поведението на Албена.
 Добре, тогава проста съм! Но не съм тъпа като тебе!(хареса ли ти?) Аз избирам кого да харесвам или не! И мога да си искажа мнението нали?
И на фона на супер душевно, смръдливите випове и такива подкрепящи ги , мога да избера  физически нечистоплътен! Защото той може да се изкъпе и изчисти , а всички по-горе цитирани НЕ! И няма нужда постоянно някой да ми насосва канчето, че не мисля правилно, защото не мисля като него
И отново Уоша е най-адекватен! Сакън да не се заколи само момчето при тая сган Joy

Да докладвам ли за обида към потребител?
Първото червено цитирах теб!   А моето не е обида , а отговор на твоето отношение към останалите,които имат  различно от твоето мнение! Нарече ни простаци! Това какво е?
 Докладвай ме, ако искаш!
МОМИЧЕТА ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПРАНЕТО, КОЕТО ПРОСНАХ!

# 1 195
  • Мнения: 120
Не съвсем, но щом не харесваш стила и коментарите на Вулева и я критикуваш за тях, недей самата ти да ги надминаваш в изказванията си.

То по същата логика как Вулева коментира някой за визия и операции, когато тя самата доста е прекалила с тях? Или за изискан стил с начина, по който избира да се облича?

Това винаги са били две от темите, които заемаха 80% от предаването й.

# 1 196
  • Мнения: 287

 Първото червено цитирах теб!   А моето не е обида , а отговор на твоето отношение към останалите,които имат  различно от твоето мнение! Нарече ни простаци! Това какво е?
 Докладвай ме, ако искаш!
МОМИЧЕТА ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПРАНЕТО, КОЕТО ПРОСНАХ!
[/quote]

Аз изказах мнение, че само на простак може да му харесва поведението на Албена. Не визирам никой тук. Ти очевидно цитираш мен и ме обиждаш конкретно.

# 1 197
  • Мнения: 896
И да доклваш, май ще се наложи да се самодокладваш също. Crazy

Отилия, Банче, голям фен съм ви, винаги с коментари в десятката.

Потребителката е дописвала в моя текст. Явно не знае как се цитира.
ооооооооооооОООООООООО видях,  че съм  бъгнала поста ти! Знам как се цитира, но при този чаршаф могат да станат грешки! Е, не като твоите:идваш от нищото, обиждаш инакомислещите на простаци , а после се правиш на обидена и чак Тати ще занимаваш! Mr. Green
  Joy Да , не визираш никого, а само всички подкрепили по един или друг начин Албена! Не четеш ли постовете преди да обиждаш?
 И айде лека нощ, лягай/м си!

# 1 198
  • София
  • Мнения: 5 606
 Laughing Пренесохме тук скандалите от къщата!

# 1 199
  • Мнения: 120
Laughing Пренесохме тук скандалите от къщата!

И то без извиненито за напрежение от затваряне в малко пространство или каквито и да било хонорари.  Wink

Нормално е, различни хора, различни виждания. Когато обаче се стигне до лични обиди става много според мен.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт