"Прилив и отлив" - MedCezir с нов сезон поема в 114-та тема ;)

  • 32 725
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 562
 Crazy Crazy Crazy Crazy

Едно мое колажче, ама как си подхождат, и да са толкова прекрасниии двамата един до другггг  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 25 351
Момичета някой може ли да ми препоръча някое хубаво чайче да отида си купя  Hug Hug ooooh! ooooh!

Защото нашите няма да ги има един ден унас пък и не мога да им се обадя иии не знам какъв чай да си купя, а пък нещо почнахх да подкашлямммм  Cry Cry Cry Cry

Наде, най-добре им се обади.  Peace Не си прави консултации по форуми и изобщо в нета.  Hug

# 692
# 693
  • Мнения: 27 735
Оххх бееееее

"Казвам ти нищо не съм направил. Нима не познаваш Яман? Когато ме види получава алергия."

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Иве Hug Hug Hug ма голям шегаджия е тоз Крачи Mr. Green

Ренкоооо  Hug Hug Hug Heart Eyes    Mr. Green Mr. Green Mr. Green




 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Party Whistling

# 694
  • Мнения: 4 562
Момичета някой може ли да ми препоръча някое хубаво чайче да отида си купя  Hug Hug ooooh! ooooh!

Защото нашите няма да ги има един ден унас пък и не мога да им се обадя иии не знам какъв чай да си купя, а пък нещо почнахх да подкашлямммм  Cry Cry Cry Cry

Наде, най-добре им се обади.  Peace Не си прави консултации по форуми и изобщо в нета.  Hug


Ани,  Hug Hug Hug Hug

Ами по някое време може и да им се обадя ама сега не мога...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Не то ми няма нищо особено дори вече съм по добре всичко ми помина, но тази гадна кашлица ме дразни вече една седмица, но поне вече не е толкова често, общо взето вече мога да кажа, че съм здравичка, като изключа кашлицата, ама то тая кашлица сигурно още една седмица ще ме държи  #2gunfire Mr. Green Mr. Green  Mr. Green

А пък спрямо този чай ще отида до била и ще си харесам някой по опаковките  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 695
  • Мнения: 4 562
Оххх бееееее

"Казвам ти нищо не съм направил. Нима не познаваш Яман? Когато ме види получава алергия."

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Иве Hug Hug Hug ма голям шегаджия е тоз Крачи Mr. Green

Ренкоооо  Hug Hug Hug Heart Eyes    Mr. Green Mr. Green Mr. Green




 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Party Whistling

 Crazy Crazy Crazy Crazy

# 696
  • Мнения: 27 735
Оххх бееееее

"Казвам ти нищо не съм направил. Нима не познаваш Яман? Когато ме види получава алергия."

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

баси, колко смешно  hahaha hahaha На Крачола простотиите след гадостите.  Sick Sick Sick И сега пак го защитавайте. Sick Sick Sick Sick Мира го пита какво е направил, а той се прави на забавен.  hahaha hahaha hahaha

Нещо не по темата.
Скрит текст:
Турския Тарантино (оня дето Чачо уж му беше отказал проект) постигнал голям успех по Стар с новото си дизи, което се излъчвлао на мястото на КСШ. И това още повече развалило и без това лошото настроение на Киво.  http://www.ratingkurdu.com/haber/MEDYA/Ozcan_Denizin_basarisi_Ki … in_moralini_bozdu

Обаче много сериали спират май. Като правят сериали на килограм, явно така става.

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Тоя пък Спилбърг що неври Киво, яяяя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Онзи забавния Яман Копер от туитъра си е сменил снимката с ето тази

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Toва от серията: Искам да коля и да беся  hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:
Eдни други в същия модел джип, но Бурак не е бил толкова любезен като Чачи, дето все пожелава лека работа. Казал им: Стига вече!  Joy Joy Joy Joy
http://www.ratingkurdu.com/haber/MEDYA/Cifte_kumrular_goruntulenince_kizdi


 Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

НаЩУ е слънце, бееее, слънце Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 697
  • Мнения: 20 795
Оххх бееееее

"Казвам ти нищо не съм направил. Нима не познаваш Яман? Когато ме види получава алергия."

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Иве Hug Hug Hug ма голям шегаджия е тоз Крачи Mr. Green

Ренкоооо  Hug Hug Hug Heart Eyes    Mr. Green Mr. Green Mr. Green




 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Party Whistling
Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 698
  • Мнения: 618
 Hug Hug Hug
Здравейте, бонбониииии, честит ни петъъъък  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68
Днес сте ме сюрпризирали вече с нова преведена серийка, от което съм много щастлива!  newsm44 newsm44   newsm44  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
На  всички, участващи в превода newsm51   love001 newsm51   love001 newsm51   love001 newsm51  love001   newsm51   love001  newsm51   love001  newsm51    love001   newsm51 newsm51  love001  newsm51   love001  newsm51
За новата серия довечера: с тия кореми разни, дали няма да ни загорчи от захар, дано Еджето ни поднесе само приятни изненади! Но във всички случаи аз следобед ще си изгледам преведената серийка, а после ще ви очаквам пред екраните и ще броя, да няма отсъстващи  smile3508 newsm47 smile3508 newsm47 smile3508 newsm47

# 699
# 700
  • Мнения: 4 562
Hug Hug Hug
Здравейте, бонбониииии, честит ни петъъъък  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68
Днес сте ме сюрпризирали вече с нова преведена серийка, от което съм много щастлива!  newsm44 newsm44   newsm44  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
На  всички, участващи в превода newsm51   love001 newsm51   love001 newsm51   love001 newsm51  love001   newsm51   love001  newsm51   love001  newsm51    love001   newsm51 newsm51  love001  newsm51   love001  newsm51
За новата серия довечера: с тия кореми разни, дали няма да ни загорчи от захар, дано Еджето ни поднесе само приятни изненади! Но във всички случаи аз следобед ще си изгледам преведената серийка, а после ще ви очаквам пред екраните и ще броя, да няма отсъстващи  smile3508 newsm47 smile3508 newsm47 smile3508 newsm47


Валя,  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 701
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 934
Оххх бееееее

"Казвам ти нищо не съм направил. Нима не познаваш Яман? Когато ме види получава алергия."

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Иве Hug Hug Hug ма голям шегаджия е тоз Крачи Mr. Green

Ренкоооо  Hug Hug Hug Heart Eyes    Mr. Green Mr. Green Mr. Green




 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Party Whistling

Сладкиш Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 702
  • Мнения: 4 562
Оффф, защо толкова бавно минава тва време ....  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Искам да става 20:30  Mr. Green Mr. Green  Hug Hug



 Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 20 795
Хаштагът

ece yörenç ‏@eceyorenc 3m3 minutes ago

Medcezir'in bu akşamki etiketi #hayaldeolsa iyi eğlenceler

# 704
  • Мнения: 4 562
Хаштагът

ece yörenç ‏@eceyorenc 3m3 minutes ago

Medcezir'in bu akşamki etiketi #hayaldeolsa iyi eğlenceler


 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт