Очи, които не се виждат, се забравят

  • 21 222
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 46 580
Пожелавам ти намерите начин да сте заедно. Дотогава, да, човек е принуден на нестандартни методи.

# 106
  • Мнения: 151
Не съм живяла сама . Но така се стекоха обстоятелствата ,че в цялата огромна къща с двор останах да живея само аз в момента . Вечер нещо да скръцне и се стряскам ,много ме е страх особено след като зачестиха кражбите в нашия квартал .Като си говорим по скайпа ми е по-спокойно.Знам че няма какво да направи ако нещо стане , но се чувствам закриляна .Може да звучи тъпо ,но си е така .

# 107
  • Мнения: 46 580
Еднократно ли ще е това отсъствие? Дано  Praynig
Направо ти се възхищавам, каквато съм страхлива нощеска ще го сънувам това  Crazy
Докато мъжът ми беше в казармата викнах в нашата стая съквартиратката ни  Embarassed хем живеехме в апартамент аз, сестрата на мъжа ми, нейния приятел и това момиче, хем не можех да спя сама...

# 108
  • Мнения: 151
Е той вече трети път отсъства за няколко месеца .Аз хем с детето ми спя и ме е страх  Crazy Абе друго си е да има мъж вкъщи  Thinking

# 109
  • Сф
  • Мнения: 10 732
То и аз спя с отворен скайп , но не помага  newsm78.Може би, защото моят няма скайп там?

# 110
  • Мнения: 4 418
Една брадвичка до леглото и няма страшно.  tooth newsm62

# 111
  • Мнения: X
Много зависи през времето, когато не са заедно как се държат и какво правят.
И колкото и наивно да звучи като за жена на моята възраст, смятам, че ако има достатъчно силна химия помежду им, няма толкова лесно да се забравят. Но ако и без това са несигурни в чувствата си или в човека отсреща, разстоянието и времето съвсем биха задълбочили вече съществуващите липси.

# 112
  • Мнения: X
Абе, химия, химия, ама тя тази химия се поддържа с контакти-целувки, прегръдки, докосвания, гушкане и т.н.
Всяка химическа реакция, ако й липсва катализатор, рано или късно угасва.    Laughing

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Преди смятах, че времето и разстоянието, новите моменти в живота, новите хора изтриват всичко старо. Но има хора, има любов, която нито времето, нито разстоянието изтриват. Такава, която съществува напук на обстоятелствата, напук на доводите и на разума. От която се опитваш да избягаш, но винаги, когато се обърнеш е там. Още по-силна, по-ярка, по-жива. Наричат я безусловна.

# 114
  • Мнения: 160
Да с дните всичко избледнява

Общи условия

Активация на акаунт