Боледуване на децата ни - тема 18

  • 29 958
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 282
Лисе браво за полезното инфо.
Благодаря!
То е благодарение на Хъшпъпи  Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
На голямото давам течен витамин С - ампули по 2 мл.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Все се каня да питам нещо - има ли някакви противопоказания таблетките витамин С да се дават на малки деца или проблемът е само дали ще ги глътнат? Тези ампули излизат много скъпо, досега съм давала само ампули, но вече ми писна да рина пари за лекарства, егати подпомогнах яко фармацевтичния бизнес в града през последния месец Crossing Arms

# 18
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Все се каня да питам нещо - има ли някакви противопоказания таблетките витамин С да се дават на малки деца или проблемът е само дали ще ги глътнат? Тези ампули излизат много скъпо, досега съм давала само ампули, но вече ми писна да рина пари за лекарства, егати подпомогнах яко фармацевтичния бизнес в града през последния месец Crossing Arms
За малки деца и бебета препоръчвам течния вариант вит.С:
Скрит текст:
Много по лесно и удобно за съхранение.
–-----------------------------------------------------

Благодаря за новата тема   bouquet
С една лека забележка към Лиска,ако позволиш.... Grinning
Може да събереш инфото в спойлер,тъй като ''чарашафа"е твърде дълъг  и определено е затормозяващо за четящия.
Надявам се не се обидиш  Peace
Всичко в него е полезно да се знае .

# 19
  • Мнения: 1 103
Месечинка,ФорсиВит са с различни вкусове,аз ги давам от доста отдавна,обикновенно съм и давала,плюе го,докато това и харесва!

# 20
  • Мнения: 8 302
Супер е темата.

# 21
  • Мнения: 21 282
Девичка  Peace готово

# 22
  • Мнения: 69 110
Благодаря за темичката  bouquet

Прочетох инфото-много полезно, благодаря и за него...

Аз следобед ще го водя на лекар, че сутринта имаше 37.2 Т и съм яко сдух Sad

# 23
  • Мнения: 4 044
Докато се изкажа в старата тема и тя свърши.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 677

Бързо оздравяване на всички болни!
Леко и бързо да минават всички болести !
Бааавно да изпишем новата тема!

Да поевтинеят здравните услуги, лекарствата и витамините!

# 25
  • Мнения: 2 802
Мерси за темичката  Hug и дано има повече здрави дечица  Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 235
Здравейте, записвам се да ви чета,
след 2 седмици на ясла, всички в къщи ни мъчи някакъв гаден вирус/грип, при всеки различно, с болки в стомаха, мускулите, ларингит, бронхит и т.н. Малкия тъкмо се оправи само с капки виброцил и флудитек  и един ден на прегледа всичко е супер на следващия ден вечерта при дежурен лекар го водим с температура, гърлото силно зачервено и начални наченки на хрипове. Назначиха ни клацид, зиртек, мукоплант, виброцил, стеримар,  и давам парацетамол сироп при нужда. За пръв път купувам нещо различно от панадол и нурофен и искам да ви споделя моето учудване когато ми казаха за този сироп, който е все пак със същите активни съставки на панадола - 2 лв шишето, за деца е пак на Софарма. Даже ми допада повече защото не е така гъст и ми е по лесно да отмервам и и не става всичко лепкаво до като му дам както обикновено. Най големия проблем ми е даването на Клацид - не го иска, нито със спринцофка нито в лъжица, плюе го все едно е най-голямата гадост. Давам го насила и колко успява да поеме от него и колко омазва на сам на там, не е ясно.

# 27
  • Мнения: 21 282
Октавия,бързо оздравяване !

# 28
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Идвам и аз при вас с надежди за крепко здраве на децата!

В момента детето е на терапия с шуслерови соли № 4, 6, 8 и 12 и пие трети по ред сироп след Флудитек и Флавамед - Тусавит. Хрипове няма, но носът му е все така продуктивен.
Не е бил на градина от 1 октомври. Между трепет и ужас усещам, когато мисля, че трябва да тръгне отново.

# 29
  • Мнения: 588
Лисе, мерси за темичката! Hug  bouquet

Всички болнички да оздравяват бързо.
И ние от другата седмица живи и здрави сме на градина . Взе да дава много зор детето Wink

Общи условия

Активация на акаунт