X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 3

  • 34 886
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 431
От Фейса:
Мирян:""Утре ще бъда краля на сцената! "
Михаела- : "За мен една от най-великите певици на всички времена е Арета Франклин. А можете ли да познаете какво подготвям за утре?"   
О, не, май ще пее Майкъл Джексън, пак ще се изложи колкото и да го харесвам... Тия хора не разбраха ли, че е кощунство да посягат на Куин и Майкъл Джексън Stop

Или Елвис... представяте ли си  Shocked

# 736
  • Мнения: X
Мирян има подходящ тембър за Елвис, дано пее негова песен, но с Майкъл Джексън ще е голяма грешка...

# 737
  • София
  • Мнения: 5 658
Залагам Мирян да пее Елвис, иначе ще е сгромолясване със страшна сила.

# 738
  • Мнения: X
И аз мисля, че ще пее Елвис той.

# 739
  • Мнения: 3 403
Ааа, така няма да се разберем - по моят списък Арета Франклин я пее Атанас, а Елвис е за Кристина. Къде сега ще ми ги давате на Михаела и Мирян.

Сериозно - надявам се Мирян да пее Елвис, а не Майкъл Джексън - 1. Кралят на попа не е подходящ за него (и за никой друг освен) и 2. миналият път вече слушахме песен на М. Джексън - малко разнообразие няма да е зле.

Между другото - в темата за другото музикално предаване напълно сериозно обмислям да пиша петиция или да създам Фейсбук страница "Моля не давайте Куин и М. Джексън по музикални състезания" - писна ми от фалшивите им напъни  #Cussing out

# 740
  • Мнения: X
Моля към петицията да бъде добавена и Селин Дион. Няма човек, който да може да я пресъздаде качествено или да надгражда над нея.

# 741
  • София
  • Мнения: 841
Дано Мирян да пее Елвис, дори си мисля, че ще му отива на гласа, а и на артистизъм може да го докара, ако не се "спече" много. Зависи много и кое парче точно му е избрала Мария! Крайно време е Мирян да ни вдигне на крака и да оправдае доверието, което му гласувахме!

# 742
  • Мнения: 320
Дано Мирян да пее Елвис, дори си мисля, че ще му отива на гласа, а и на артистизъм може да го докара, ако не се "спече" много. Зависи много и кое парче точно му е избрала Мария! Крайно време е Мирян да ни вдигне на крака и да оправдае доверието, което му гласувахме!

Абсолютно! Нямам търпение да дойде утре вечер!

# 743

Общи условия

Активация на акаунт