Безконтактен/Инфрачервен термометър за бебе

  • 15 964
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте,

Търся да закупя безконтактен/инфрачервен термометър за моя Ники.
Бихте ли ми препоръчали модел/марка, която да може:
1. Да измерва температурата в рамките на 2-3 секунди
2. Да може да измерва температурата на челото.
3. Допълнителни екстри - ако има.

Спешно е.

# 1
  • Мнения: 56
Лично аз не съм ползвала, но понеже каза, че е спешно...от приятелки знам, че на Браун и на Микролайф са най-добрите безконтактни термометри. Вече за конкретни модели някой по-опитен да се включи. Бързо оздравяване!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Ние имаме на Микролайф, препоръчан като най-добър и мога да кажа, че това е най-смислената ми покупка за дете! Мери на челото, както мери и ваничка с вода, показва в червено над 37.5, мери бързо и доста точно. Когато човек няма температура, тогава може да показва 36.4 примерно, но това не е голям проблем. Но когато имаш дори малко 37.2 си ги показва!

http://apteka.framar.bg/30035653/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82% … 0%B9%D1%84-hc-100

# 3
  • София
  • Мнения: 1 257
Аз препоръчвам и термометрите на Chicco.
Ние сме с ето този :
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 95505b524c0d94396

Доволна съм, мери на челото, а ако искаш да отчете резултат за 2 секунди има опция за измерване на която и да е част от тялото.  Peace

# 4
  • Мнения: 5
Здравейте,
аз си купих на термометър на CAMI. Италиански производител и съм много доволна. Има четири режима - ушен, челен, стайна темепература и температура на течности.

# 5
  • Мнения: 7
Здравейте,

Да ви се похваля купихме на Microlife NC100
Имаме инхалатор на Microlife и за сега сме доволни + вашите положителни мнения и така се спряхме на този модел.

Мисля че върши работа - може да мери и температура на стаята, която лесно я сравних с 2 други термометри в стаята - безупречен и удобен.

препоръчвам.

97 лв. от Аптека ПРО

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
браво, дано не се налага, но все пак - супер удобна машинка, която не мъчи детето.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт