Силиконът...следоперативно ходене по мъките!

  • 28 397
  • 269
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 737
Аз дори не съм го чувала този доктор! Shocked Как можеш да се довериш на бургаски лекар за пластична операция?! И моето мнение е, че трябва по-скоро да те прегледа някой, който наистина е специалист!

Малко по-надолу бях писала,че имам познати жени,които са си правили същата операция при него..бях виждала гърдите им..изглеждаха доста добре,а и момичетата нямаха нито следоперативни нито каквито и да е здравословни проблеми. А и как да кажа...това,че някой лекар практикува в София едва ли е гаранция за професионализма му

# 31
  • Мнения: 4 737
4 месеца да се държиш така? Shocked.Извинявай, ама не го разбирам Naughty
А това че споделяш с нас- няма да ти помогне.Похвално е, че искаш да предпазиш други момичета от твоята грешка, ама ще ме прощаваш, твоето си е чиста безотговорност.
Съжалявам ако ти звуча рязко, всъщност ми стана много гадно за теб, нищо че въобщене те познавам.Върви веднага в София.Стискам палци да се оправиш.
Прегледай и ТАЗИ ТЕМА, доста се каза в нея за силикона, имаше отзиви и за лекари.

безотговорност не,по-скоро наивен оптимизъм

# 32
  • София
  • Мнения: 1 444
Колежката ми си направи същата операция преди коледа.Изписаха я след като махнаха дренажите на 4-ти ден и на 7-и ден дойде до работата да ни види.Чувстваше се чудесно, нямаше нито течове от шевовете, нито нищо, лично ми показа.След седмица си дойде на работа и до момента не е имала проблеми.Гърдите и омекнаха дори и са абсолютно нормални, страхотно са направени, не личи че е силикон.Тя не е правила като на някой да изпълни изцяло кожата и да опъва като надути балони, напротив съвсем естествено стоят.От нея се навих и смятам пролетта да отида и аз при същият лекар, който казват е най-добрия в България и дава правоспособност на други пластични.Намира се на 12-ти етаж в сградата на Стоматологията в МА-София.Просто при теб има или замърсяване, възпаление или нещо подобно, не мога да си го обясня, но е адски опасно и трябва спешно д потърсиш консулт в София.

# 33
  • Мнения: 1 264
Извинявай , но неразбрах при д-р Калудов който работи тук http://www.medicalcentre-oxycom.com/staff.html ли си направи операцията ?

# 34
  • Мнения: 4 737
Колежката ми си направи същата операция преди коледа.Изписаха я след като махнаха дренажите на 4-ти ден и на 7-и ден дойде до работата да ни види.Чувстваше се чудесно, нямаше нито течове от шевовете, нито нищо, лично ми показа.След седмица си дойде на работа и до момента не е имала проблеми.Гърдите и омекнаха дори и са абсолютно нормални, страхотно са направени, не личи че е силикон.Тя не е правила като на някой да изпълни изцяло кожата и да опъва като надути балони, напротив съвсем естествено стоят.От нея се навих и смятам пролетта да отида и аз при същият лекар, който казват е най-добрия в България и дава правоспособност на други пластични.Намира се на 12-ти етаж в сградата на Стоматологията в МА-София.Просто при теб има или замърсяване, възпаление или нещо подобно, не мога да си го обясня, но е адски опасно и трябва спешно д потърсиш консулт в София.
Тук много здраво ме наплашихте...признавам си
Аз също не прекалих с размера..дори ми изчисляваха по някаква формула тегло,ръст и т.н и трябваше да си сложа 230 кубика,стоят си нормално дори са доста красиви...само това отдолу...
Знаеш ли кое ме обнадеждава,че това нещо се получи и под двете ми гърди,но с течение на времето под едната някак зарастна,а инфекция няма защото ми взимаха проби и ги носиха в лабораторията,просто отхвърлям всякакви конци

# 35
  • Мнения: 4 737
Извинявай , но неразбрах при д-р Калудов който работи тук http://www.medicalcentre-oxycom.com/staff.html ли си направи операцията ?
Да,в Оксиком

# 36
  • Мнения: 903
Аз съм твърдо решена да си направя.Досега моите приятелки които си сложиха са много доволни.При теб наистина е странно.

# 37
  • Мнения: 4 737
Аз съм твърдо решена да си направя.Досега моите приятелки които си сложиха са много доволни.При теб наистина е странно.
Мила сложи си,един живот живеем...съвета ми е обаче да разпиташ и за най-малките детайли!
И ти пожелавам успехллнещото,което ти гарантирам е ,че в мига в който се видиш в огледалото няма да могат да ти свалят усмивката от лицето

# 38
  • Мнения: 1 264
Лицензираните хирурзи, които в страната ни са не повече от 30, са членове на Българската асоциация по пластична, реконструктивна и естетична хирургия - те имат гербова грамота, провесена в кабинета.
http://www.bulapras.org/bg/plastic_surgeon.php#
Аз не видях името на д-р Калудов в списъка , той има ли право да извършва подобни операции ?

# 39
  • Мнения: 4 737
Лицензираните хирурзи, които в страната ни са не повече от 30, са членове на Българската асоциация по пластична, реконструктивна и естетична хирургия - те имат гербова грамота, провесена в кабинета.
http://www.bulapras.org/bg/plastic_surgeon.php#
Аз не видях името на д-р Калудов в списъка , той има ли право да извършва подобни операции ?
Имам се за доста начетена,ама тука ме хвана натясно...
Ами щом го няма в списъка знам ли...но ти живееш в Бургас," Оксиком " е престижна клиника не вярвам да се компрометира ползвайки услугите на шарлатани...
Както и да е..при мен нещата вече са оплескани..важното е и при други да не бъдат

# 40
  • Мнения: 1 264
Ами всъщност аз не бих си направила каквато и операция там чувала съм не чак толкова добри отзиви  Thinking

# 41
  • Мнения: 4 737
Много хора ме съветваха да го направя и ако имах нерви в излишък и повече вяра в правораздавателната ни система сигурна щях да го осъдя,защото всичките притеснения и безсънни нощи едва ли някого ще ми бъдат компенсирани по някакъв начин

# 42
  • Мнения: 4 737
Ами всъщност аз не бих си направила каквато и операция там чувала съм не чак толкова добри отзиви Thinking
Хора всякакви,отзиви също...аз преди 4 месеца прецених,че ще съм спокойна ако си я направя именно там

# 43
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ле ле, 4 месеца търпиш това? Отиди при друг лекар и изобщо не се помотвай.

# 44
  • Мнения: 1 264
Оксиком е основно очна клиника за информация на тези който не са от Бургас , като за очните операции идват и лекари от Варна в определени дни .

Общи условия

Активация на акаунт