Filorga - красива всеки ден! - тема 4

  • 90 438
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 271
Не мисля, че е уместно да разводняваме и да се отклоняваме от темата, както с крема Гуна. Ако се направи тема за козметичните процедури от които виждаме ефект и сме доволни ще можем да коментираме обстойно и да обменяме опит. Мисля, че има много момичета, които могат да споделят своя опит като denis, alena, magnolia от които аз лично научих доста неща за което съм им благодарна, въпреки, че не се включвам активно в дискусиите, чета много.
Моля те, разкажи поне за FILORGA LUMITHERAPIST - това си е съвсем по темата  Laughing
Разбира се, интересно ми е, да разбера и ефекта от другите уреди и да чуя споделения опит на другите момичета. Аз също много ценя мнението и следя с интерес коментарите на дамите, които си споменала, а сигурно има и други, които ще се включат - ще стане полезна тема.

# 736
  • София
  • Мнения: 939
Не мисля, че е уместно да разводняваме и да се отклоняваме от темата, както с крема Гуна. Ако се направи тема за козметичните процедури от които виждаме ефект и сме доволни ще можем да коментираме обстойно и да обменяме опит. Мисля, че има много момичета, които могат да споделят своя опит като denis, alena, magnolia от които аз лично научих доста неща за което съм им благодарна, въпреки, че не се включвам активно в дискусиите, чета много.
Моля те, разкажи поне за FILORGA LUMITHERAPIST - това си е съвсем по темата  Laughing
Разбира се, интересно ми е, да разбера и ефекта от другите уреди и да чуя споделения опит на другите момичета. Аз също много ценя мнението и следя с интерес коментарите на дамите, които си споменала, а сигурно има и други, които ще се включат - ще стане полезна тема.

Лумитераписта го използвам два пъти седмично като си правя и трите програми - срещу бръчки, несъвършенства и сивкав тен, като наблягам най вече на проблемните зони според моментното ми състояние на кожата. След процедурата нанасям Тайм филър.  Аз лично съм доволна от уреда и виждам резултат от използването му - кожата ми е по-стегната, уплътнена с равен тен и съм останала с впечатлението, че при възпаление, кожата се възстановява по-бързо.

# 737
  • Мнения: 4 734
Jeni_E, ти всички кремове на Филорга ли си ползвала? Имах молба по-нагоре в темата някой да сравни консистенцията на дневните им кремове. Аз имам изо-структур, но искам да си взема друг за лятото с по-мека консистенция като на sleep and peel например... Може ли да ми кажеш Тайм филър или Нутри филър какви са?
За LUMITHERAPIST доколкото разбрах е само за светлинно подмладяване на кожата... Доста гледах подобни уреди и си мисля, че за неговите пари по-добре е да се вземе комбиниран уред с ултразвук и LED светлини... Този излиза доста скъп ако е само със светлина.... Но това разбира се е мое мнение... Mr. Green

# 738
  • София
  • Мнения: 939
Jeni_E, ти всички кремове на Филорга ли си ползвала? Имах молба по-нагоре в темата някой да сравни консистенцията на дневните им кремове. Аз имам изо-структур, но искам да си взема друг за лятото с по-мека консистенция като на sleep and peel например... Може ли да ми кажеш Тайм филър или Нутри филър какви са?
За LUMITHERAPIST доколкото разбрах е само за светлинно подмладяване на кожата... Доста гледах подобни уреди и си мисля, че за неговите пари по-добре е да се вземе комбиниран уред с ултразвук и LED светлини... Този излиза доста скъп ако е само със светлина.... Но това разбира се е мое мнение... Mr. Green

От кремовете съм ползвала само Тайм филър, иначе съм ползвала околоочния Оптим Айс, слънцезащитния УВ Дифенс, измиващата пяна и серумите Мезо+ и Скин Стръкчър. Тайм филъра го харесвам, но ми е тежък и го ползвам само като нощен крем.

# 739
  • Мнения: 205
Jeni_E, благодаря... А би ли казала в каква последователност ги ползваш и колко често? И с какви продукти - кремове, гелчета и т.н.? От кой от уредите си видяла моментален ефект, в смисъл най-бързо действие? Аз искам да започна от някъде и не знам кое да купя на първо време. До преди да напуснем БГ ходих често на масажи на лицето, в момента ползвам електрически масажъор у дома (тук козметичните процедури са неоправдано скъпи по салоните)... До сега ми беше достатъчен за лицето, но искам вече нещо от "по-тежката артилерия"... newsm78  Mr. Green
Ако споделиш и какво точно е действието на Лумитераписта ще съм ти благодарна... Peace

Ще ти отговоря на лично съобщение защото оспамихме максимално темата.


Много моля Jeni_E и мен да включи с повече инфо на лично съобщение. Благодаря!

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Купих си слънцезащитният. Кожата ми има склонност към пигментиране, и много лесно и бързо ставам на петна в лицето, затова винаги търся висока защита през лятото. Но ми е много мазен крема Sad, така като го гледам.... може да се ползва само по време на отпуската и на плажа. И като основа за грим не мисля, че ще е подходящ, поне за моята кожа.
Купих си и серума Пърфект +, но още не съм го ползвала. Чудя се като нощен ли, или като дневен да го ползвам newsm78. Много ще ми станат продуктите за през деня - серум(евентуално), слънцезащита, ФДТ, грим....при моята комбинирана кожа, ще е..... Crazy

# 741
  • София
  • Мнения: 35 951
Купих си слънцезащитният. Кожата ми има склонност към пигментиране, и много лесно и бързо ставам на петна в лицето, затова винаги търся висока защита през лятото. Но ми е много мазен крема Sad, така като го гледам.... може да се ползва само по време на отпуската и на плажа. И като основа за грим не мисля, че ще е подходящ, поне за моята кожа.
Купих си и серума Пърфект +, но още не съм го ползвала. Чудя се като нощен ли, или като дневен да го ползвам newsm78. Много ще ми станат продуктите за през деня - серум(евентуално), слънцезащита, ФДТ, грим....при моята комбинирана кожа, ще е..... Crazy
Серумите е добре да се ползват вечер, когато кожата се обновява и е по-възприемчива към активните съставки, освен ако нямат и защитна функция, както е напр. Pigment perfect  

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Купих си слънцезащитният. Кожата ми има склонност към пигментиране, и много лесно и бързо ставам на петна в лицето, затова винаги търся висока защита през лятото. Но ми е много мазен крема Sad, така като го гледам.... може да се ползва само по време на отпуската и на плажа. И като основа за грим не мисля, че ще е подходящ, поне за моята кожа.
Купих си и серума Пърфект +, но още не съм го ползвала. Чудя се като нощен ли, или като дневен да го ползвам newsm78. Много ще ми станат продуктите за през деня - серум(евентуално), слънцезащита, ФДТ, грим....при моята комбинирана кожа, ще е..... Crazy
Серумите е добре да се ползват вечер, когато кожата се обновява и е по-възприемчива към активните съставки, освен ако нямат и защитна функция, както е напр. Pigment perfect  

  bouquet

# 743
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Жени, ако искаш да направим една тема за уредите за домашно ползване в грижа за кожата  Peace

Аз лично нямам нищо против и тук да споделиш  Blush

# 744
  • София
  • Мнения: 939
Жени, ако искаш да направим една тема за уредите за домашно ползване в грижа за кожата  Peace

Аз лично нямам нищо против и тук да споделиш  Blush


Благодаря ти за предложението. Най-добре ще бъде да е отделна тема. Много ще ми бъде полезно да споделиш ти как и с какви продукти използваш ултразвука, защото аз лично не мога да му намеря широко приложение и го използвам само за по-бързо проникване в кожата на маслата и маските за лице.

# 745
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Добре, Jeni_E  Blush Пиши ми дали ти ще я пуснеш или предпочиташ да го направя аз Simple Smile

А сега, ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт