АГ клиника Селена гр. Пловдив- 13!

  • 95 928
  • 754
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Прекрасни дечица си имате, момичета  Heart Eyes Да са ви живи и здрави  Hug
Моето дете беше обличано с дрешки на Вис Виталис и явно нямаха за по-едро момченце и няколко пъти беше с розово и червено гащеризонче  Blush

Не е заради едрото бебе.Явно са нямали чисти като за момченце в момента.Понякога се случва.Моите са по 4 кила и дрехите им бяха по мярка.На мацката до мен бебето беше 4350гр и пак си беше облечено в мъжки дрехи.Твоето колко по-едро е било?

# 511
  • Мнения: 765
Да, може да са нямали чисти дрешки за момента. 4.700 кг се роди.
Цвети, благодаря за отговора   bouquet

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Ухаааа,юнак.
Залагам,че второто ще е 5 оки.Чакаме да пишеш като родиш

# 513
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Здравейте мили момичета,аз също съм от Пловдив,ходих при гинеколог от здравна каса за консулттации и болничен,първо бях с пулс 160,всеки път му го казвах,той не направи нищо по въпроса и сама си назначих изследвания за тсх,като разбира се се оказа,че имам проблем с щитовиднаата жлеза...Приех го ......................................
Добре де нали ходиш при Кръшков, защо като получиш болки не идва да те гледа? не му ли се обаждаш на него ? Ами ходиш така...
При Минев няма такива неща, когато и да му се обадиш ще те приеме и ще ти обърне внимание. незнам какво толкова не е харесваш Пейчинова, но тя беше на смяна , когато аз раждах. Тя ме прие, тя ме следеше докато дойде Минев. Тя ме оправи и след като родих и останах с добри впечатления....

# 514
  • Мнения: 216
мисля,че добре обясних какво не харесвам в Пейчинова и не карам никой да е на същото мнение,а на Кръшков няма как да му звъня в 2 часа през нощтта....

# 515
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Защо да не можеш да му звъннеш през нощта? На мен Минев ми е повтарял няколко пъти,да звъня ако има нещо притеснително без оглед на час и ден. Просто питам..освен Минев и Матев,други доктори в клиниката не познавам..

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 22:54 от armira

# 516
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Защо да не можеш да му звъннеш през нощта? На мен Минев ме е повтарял няколко пъти,да звъня ако има нещо притеснително без оглед на час и ден. Просто питам..освен Минев и Матев,други доктори в клиниката не познавам..
И на мен така Минев ми беше казал , през което й време на денонощието е .... затова си избирайте добре докторите, когато мислите да си давате 50-то лева.....

# 517
  • Мнения: 216
Звъните и Минев идва на преглед,така ли?

# 518
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Да, ще те успокои по телефона, ще ти каже какво да правиш и дали да тръгваш за болницата или не и т.н....

# 519
  • Мнения: 216
Прекалено много се обърках от всичко с бремеността и вярвах сляпо на всяка лекарска дума...Понякога не съм мислила за парите,взимала съм назаем.Никой нямаше тогава,който да ми даде съвет за лекар

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Звъните и Минев идва на преглед,така ли?

Да,ако ситуацията го налага.Става и тръгва.Винаги ми е казвал да звъня,без да се притеснявам.

Не всеки лекар работи така обаче и не означава,че е лош лекар.

Пейчинова не мога да я дишам.Нищо не ми е направила жената,но за мен отношението й е отвратително.При нея на преглед не бих отишла.

Прекалено много се обърках от всичко с бремеността и вярвах сляпо на всяка лекарска дума...Понякога не съм мислила за парите,взимала съм назаем.Никой нямаше тогава,който да ми даде съвет за лекар

Иви,спокойно.Всичко е наред.Кръшков е добър лекар.

# 521
  • Мнения: 216
Да,много е важно лекарят да ти е приятен.. Пейчинова сякаш не харесва работата си,незнам,отблъскв ме...За теб един преглед е понякога животозависещ,а тя излиза от стаята преди да съм я питала нещо..чак ме хвана срам,че си говорех сама

# 522
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Тя блъска често смени като дежурна.Подготви се,че ще те посещава често като родиш.По-смотани и повърхности визитации от нейните няма.Гледа с едно отвращение и погнуса.Ами,като не й харесва да не го работи.Кво се натиска?

# 523
  • burgas
  • Мнения: 192
Колко време след спиналната си усещахте краката?

# 524
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Аз лично започнах да си ги усещам около час и половина, след като излязох от операционната. Родих в 14.30, а към 17.30 дойде рехабилитаторка в стаята да ми помогне да си раздвижа краката с упражнения в леглото, без да ставам. Същинското раздвижване беше на следващия ден към 11 ч. Леко и безпроблемно раждане ти желая и здраво бебче.

Общи условия

Активация на акаунт