"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-35 тема

  • 41 557
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 229
Добро утро и честит празник на имениците! Hug

# 76
  • Мнения: 7 878
Елмазчета,  и днешният ми поздрав за вас Simple Smile



https://www.youtube.com/watch?v=uMXz3TQOS_c

# 77
  • Мнения: 3 217
Привет,диамантчета!
Честит празник на всички,които носят името на Св.Димитър!Бъдете живи и здрави!
Макар че този празник носи първия полъх на зимата тук при нас си е топло и уютно.
Желая ви чудесен ден!

# 78
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро и Честит празник на всички с повод!  Hug

Много интересни коментари и идеи за понататъшно развитие прочетох тези дни.

Така е този филм провокира мислите на пълни обороти  Simple Smile

Дива  Hug твоят пост, обаче ме впечатли най-много   bouquet - успяла си да събереш на едно място толкова различни емоции и размисли, подкрепени и с кадри  Peace



Виждам, че споменавате и фоторобота на Метин и това ме подсети  Thinking, че вече нямат нужда от него, нали знаят истинското му име - ФАТИХ ДУНДАР, та... за него лесно ще намерят инфо и снимки  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 10 240
Здравейте елмазчета!  Hug
Страхотни коментари сте направили  smile3501, избрали сте и прекрасни музикални поздрави  newsm10!  Благодаря!  Hug

Приятна неделя - да ви е топла и приятна!  Hug





Честит празник на именниците!


Скрит текст:
Да са здрави, щастливи и с много късмет!

# 80
  • Мнения: 41 714
Добър ден,момичета! Hug Hug Hug

Честит празник на всички,които имат повод да празнуват! smile3525

И аз ви благодаря за постовете,подкрепени с кадри и музика за настроение! smile3501



Приятна неделя,макар и студена! Laughing Hug

# 81
# 82
  • Мнения: 2 645
Здравейте, диамантени момичета!
Честит празник и честит имен ден на всички именници!




# 83
  • Мнения: 932
Честит Димитровден на всички именници! С пожелания за много здраве, любов и сбъднати мечти!



# 84
  • Мнения: 849
Здравейте Елмерки! wavey wavey wavey

Честит празник на всички празнуващи! Бъдете здрави и много щастливи! Весел празник!

 newsm24 newsm24 newsm24


Изгледах серията едва днес. Харесаха ми динамичността и  обратите, независимо в чия полза са.
Дива,много ми харесаха частите от онагледяването ти. Такава са и моите чувства от  събитията, които си показала. Особено гледката с двете момиченца на полевите операционни маси ме потресе. Ужасяващи действия на хора, паднали в плен на парите. Садизмът на Таяр е показан толкова добре и органично, че чак ми се повдига от неговата физиономия и трактовките му, особено тази, че спасява живот, без да му мигне окото, че отнема друг.  Ужасяващо!Безмълвна съм.

Нещо ме подразни у Елиф. Лично усещане, без да търся критика, просто споделям чувството си.
А то е, че Елиф много наивно, обяснявайки, че й било напрегнато, сподели за ходенето в Рим с Арда и Пелин. След това го плесна  ей така на Йомер, че е казала и поема  отговорността за това.
Поведение, нехарактерно за зрял човек, направено някакси по съседски и по приятелски.
Не напразно Сами я скастри и я прати на такси да се прибира.
По този начин  се занижава отговорността и секретността в  работата на криминалистите и полицията въобще. Това може би е най-слабото място в сценарият.

Предполагам сте коментирали и съм пропуснала, но много ме озадачи разговорът на Пелин и Арда в асансьора. Цитирам:


Пелин:“ Превърнахме се в предатели, в убийци! Може ли такова нещо?“ 

Арда:“ Щом ние сме сигурни в себе си, останалото е без значение! Не си тормози хубавата главица!“

Тук става нещо. Дано не е ужасяващо предателско.  newsm78 newsm78

Последна редакция: нд, 26 окт 2014, 15:31 от dimana-nova

# 85
  • Мнения: 2 229
Варна Hug беше постнала от инстаграма снимка на децата на Сема Ергенекон-една от нашите СЦ. Как съвместява гледането на тези малки деца и толкова ангажименти,не ми го побира мозъка ooooh!

# 86
  • Мнения: 117
Ринка, за новата тема.  bouquet  bouquet
На четирите диаманта, които не са в сейфа на Тай, а са с нас и ни даряват радост всяка седмица... smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

Честит имен ден на всички, които днес празнуват и в частност на турския Митак, т.е. Метин.  bouquet

В серията стана въпрос, че трансплантацията на органите е малкия бизнес на организацията. Не ми се мисли какви ще се окажат по-големите занимавки на камората. ooooh! ooooh!

# 87
  • Мнения: 9 999
Добър ден!  Hug

Ринка  Hug благодаря за темата, преводите и новините, които ни показваш!  Hug
Благодаря и на екипа за преведения епизод!  Hug



Дива  Hug имаш лайкче от мен! Много съдържателен пост! Открила си неща, които аз съм пропуснала!  ooooh!

Браво!  Hug

# 88
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Честит празник на празнуващите   bouquet

Димана, относно подозренията ти свързани с разговора на Пело и Арда, си го тълкувам така:
Веднага щом Йомер хвърли подозрението за отравяне, Пело каза, че е донесла водата лично. Но Йомер опита да я успокои.
Сами заяви, че е грешка, задето събра толкова рано отделите. И че от този момент всички са под подозрение, дори самия той.
Нормално е Арда и Пело да се почувстват зле, дори и да не са виновни.
А тези думи на Пелин:” Превърнахме се в предатели, в убийци! Може ли такова нещо?”
тя ги каза и преди това - Началник, аз му донесох водата, с ръцете си я взех. Аз ли убих човека?
Зле се чувства момичето, защото една шепа хора знаеха, че доктора си е признал и е нормално Сами да реши, че има доносник. А ние знаем, че наистина има   Grinning

# 89
  • Мнения: 10 240
Подсказката:   Peace

Скрит текст:

KARA PARA AŞK 22. BÖLÜM TÜYOLAR:

Arda, Pelin’den bir cevap istiyor.
ARDA : Birini ya seviyorsundur ya da sevmiyorsundur. Seç! Bu saatten sonra ben seninle kankicilik oynayamam!
Plan yapan sadece Ömer değil, Tayyar’ ın da bir planı var.
TAYYAR : Kardeşinin peşine takıl... Bir saniye yanından ayrılma. Bir adım önde olalım. Ömer bizi Metin’e götürsün..
Sami ekipte muhbir olduğundan şüphelenmeye başlıyor.

Elif, her zaman ki gibi Nilüfer’e destek olmaya çalışıyor. Ama Nilüfer en büyük desteği hiç ummadığı birinden, Ömer’den görüyor.
ÖMER : Aşık olduğunda sevdiğini kalbinle görürsün Nilüfer, aklınla değil... O yüzden aşkın gözü kördür derler ya... İki insanın arasında geçenleri sadece o ikisi bilir... Kimseye de yargılamak düşmez.

Sonunda operasyon başlıyor. İşler yolunda gidiyor mu dersiniz? Önceleri değil ama ya sonra…

ÖMER : Sen artık bir polisin sevgilisisin signorina... Alış böyle operasyonlara...
ELİF : Seni bıraktığım gibi bulayım komiser... Yoksa canına okurum.

Bu arada bu bölüm her şeyden habersiz biri bazı gerçekleri öğreniyor. Kim acaba?

Общи условия

Активация на акаунт