прекалено потентен мъж (след 45)

  • 24 690
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 828
Интересно какво ще стане след 10 години. Ако пак иска по всяко време.... Crazy нещо трябва да измислите.... Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 22 473
White Sand, да де, аз попитах като се стигне до получаването....Simple Smile
То е ясно, че на по 45г. сте хора с опит....иначе щеше да е странно...Wink
Направете си негласна договорка за някаква по-рядка честота, устройваща теб.
Иначе човека явно няма проблем нито с честотата, нито с продължителността.

# 17
  • Мнения: 89
Mirama, в правилна посока са ти мислите. имаше проблеми навремето с продължителността, но се оправи с годините. сега когато и аз съм на  вълна секс си правим по 1-2-3 сеанса с продължителност 2-3 часа общо, като това е 2-3 пъти в месеца. но през останалото време гледам да приключим бързо бързо. ама докога така ...
сега понякога пак му се случва да го налегне стария проблем с продължителността и хич не му се сърдя вече, ама както казах специализира се и по-рядко му се случва.
проблема ми е, че като почвам да намеквам нещо в тази посока да видя накъде духа вятъра, бързо се отказвам заради реакциите му от рода на "какво се притесняваш, ние с теб ще сме си същите и на 60 години".
не ми се мисли ... аз сега искам да разредя, човекът се гласи за същото за след 15тина години

# 18
  • Мнения: 3 031
общо взето гледайки реакциите тук, не е баш съвсем нормално неговото, по-скоро е от изключенията.
хората чак не ми повярваха Wink
Аз ти вярвам Laughing Сега се е кротнал, защото имаме бебе и е по-уморен.

# 19
  • Мнения: 22 473
Хубаво де...а защо не пробваш с почивки от по 1-2 седмици...после пак по често...и така да редувате.

# 20
  • Мнения: 89
не е лоша тази идея да знаеш
даже имам приятелка, която 2 седмици преди да й дойде не дава да я пипат - толкова лош ПМС твърди че има.
пък e доста по-млада от мен. нещо такова ще взема да заформя и аз

# 21
  • Мнения: 598
Винаги ли е бил такъв или това е от скоро?

# 22
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ne e натоварен с работа  Laughing
домакинства ли вкъщи ако не да хваща парцла ?


Цитат
просто му е такава физиологията и освен това е в отлична спортна форма - обича спорта и го практикува редовно за удоволствие (не професионално).

Ето , човека има свободно време , глезка си се и т.н.
Ако се скапваше от бачкане или има допълнителни задължения след работа  Sunglasses ..... отдавна да е спихнал  Laughing




Ей , на ти пример :



общо взето гледайки реакциите тук, не е баш съвсем нормално неговото, по-скоро е от изключенията.
хората чак не ми повярваха Wink
Аз ти вярвам Laughing Сега се е кротнал, защото имаме бебе и е по-уморен.


Уморявай го с нещо друго  Mr. Green и ще видиш после дали ще му е до сеХ  Joy

# 23
  • Мнения: 89
Винаги ли е бил такъв или това е от скоро?

винаги, защо?

Desss, натоварен е на работа! често се прибира с думите "днес пак се разкатах от работа" или нещо от сорта. след това обаче отива за 20-30 мин в залата и се тонизира. не че го прави заради секса, ами защото просто не може да не го прави, така е свикнал от 15 годишен.
виж в къщи не се утрепва от бачкане. ще зареди миялната, напоследък и перални взе да пуска, и това е.

малко в твоя ред на мисли взех да се замислям за друго - никога не се е натоварвал да мисли за пари, да печели повече и пр.
и двамата сме на ОК заплати, аз не ламтя за повече пари, но и той никак не ламти. като се събираме със семейни приятели гледам повечето мъже само пари са им в разговорите и моят мъж разбира се не може да се включи. просто не е от този тип. сигурно това постоянно мислене как да изкарват повече скапва много мъже, или поне ги ангажира достатъчно много.
да ми е жив здрав не ми е целта да го изморявам, ама и той мен да не ме изморява Simple Smile

# 24
  • Мнения: 25 728
често се прибира с думите "днес пак се разкатах от работа" или нещо от сорта. след това обаче отива за 20-30 мин в залата и се тонизира.

Някои се разкатават и от седене цял ден на бюрото.  Laughing
Има работа и работа, изморяват хората по различен начин.
На фитнес ли ходи твоят младеж? Добавки пие ли? Някои от тях съдържат субстанции, които повишават потентността. Може там да е заровено кучето.

# 25
  • Мнения: 22 473
Каква му е работата наистина? Не че на някой мъже влияе това, но все пак...

А за паузите...като сложиш седмица с цикъл да речем и още една за ПМС...ето ти ги 2 седмици в месеца без проблем да си почиваш. Simple Smile

# 26
  • тук и там
  • Мнения: 11 642
И аз си помислих същото като Как' Сийка.Често се ползват фет бърнари които дават допълнително енергия,има и такива които освен това и повишават потентността. А може и да не му е натоварена работата,да няма стрес човекът,нито грижи,знам ли...то главната причина за намаляне на количеството и качеството на секса е това-стрес,умора,прекалено много задължения,рутина и т.н

# 27
  • Мнения: 285
Мъжете не изживяват стреса като жените. На една жена
не й е до секс при стрес и умора. Но при мъжете, сексът им
е като разтуха от напрежението и стреса. Така е по книгите,
по принцип.

# 28
  • Мнения: 22 473
Мъжете не изживяват стреса като жените. На една жена
не й е до секс при стрес и умора. Но при мъжете, сексът им
е като разтуха от напрежението и стреса. Така е по книгите,
по принцип.

Абе не е баш така. При всеки мъж е различно...

# 29
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Но при мъжете, сексът им
е като разтуха от напрежението и стреса. Така е по книгите,
по принцип.
При моя е точно така, нервак си е по природа и сексът му е страхотен отдушник. Само дето на мен след второто раждане доста ми играят хормоните и много често хич не ми е до това. А той е точно като мъжа на авторката - ако може и сутрин и вечер, най-доволен ще е Confused. Аз се надявах след десетина години да се кротне, ама като прочетох тая тема ooooh!.

Общи условия

Активация на акаунт