прекалено потентен мъж (след 45)

  • 24 677
  • 102
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 452
Хммм, ебаси....аз не бих била очарована ако ме ползват само като отдушник на проблемите и стреса...
Ами да си удари една чикия да се успокои....пък после да си помисли за секс, дали жена му го иска и как точно.

# 31
  • Мнения: X
Мъжете не изживяват стреса като жените. На една жена
не й е до секс при стрес и умора. Но при мъжете, сексът им
е като разтуха от напрежението и стреса. Така е по книгите,
по принцип.

Абе не е баш така. При всеки мъж е различно...

Да кажем, че при повечето е така.Освен ако работата им не е тежка физическа, от която не могат да се държат на краката си, образно казано.
За повечето мъже секса е отпускане, релакс, удоволствие, те не гледат на него като на още една изморителна дейност за деня....
Случвало се е моят мъж да се върне към 21 часа от работа, вечеряме и в 23 е готов за секс.    Laughing Питам го:"Добре де, не си ли уморен, цял ден на работа (работата му не е на бюро)?" , отговор:"За секс умора няма!" -казано малко на шега, но .....иска ли му се, наистина няма значение до кога и колко е работил.
Забелязала съм, че има до някаква степен намаление на желанието за секс при разни други проблеми,свързани с пари, деца, родители, болести, докато умората от работа рядко, да не кажа хич, го отказва от секса.

# 32
  • Мнения: 22 452
Ако говорим за чиста физическа умора, да, не им се отразява на желанието за секс.
Ако обаче е свързана с психическа такава и отговорност за достатъчно на брой хора, нещата стоят по различен начин.
И пак всичко опира до конкретния мъж, конкретните му нагласи за секс, както и жената срещу него.
Обобщения на тази база отдавна съм се отказала да правя.

Мъжа ми секс не ми е отказвал, но мога да преценя кога не е бил толкова на кеф. И че ако не съм настоявала, хич не му е било точно до това.

# 33
  • Мнения: 520
Ще ме извинявате всички, но моите наблюдения са че мъжете на 40+ са си вече доста потентни дори плашещо наистина.
Споко авторке, твоя не е изключение, а и щом спортува нищо чудно. съветът ми е да зарежеш малко домакинската работа т.е. разпредели я малко и тръгни и ти да спортуваш - ще ти дойде енергия. След това или преди това даже си вземи малко витаминки за повидгане на либидото при жените.
аз лично имам обратния проблем понякога - просто аз съм доста потентна - сутрин и вечер програмата ми е супер.
Говоря за мъж който обичам нали, че в тези форуми е важно да се пояснява. Не мога да бъда с мъж който не обичам, не ме привлича, преди това ме е издразнил нещо или знам ли. трябва да го обичам и да се разбираме, е тогава ..... Embarassed

# 34
  • Мнения: 89
Мъжът ми работи физическа работа, на крак е по цял ден и не е помирисвал бюро от години. ходи 3 пъти в седмицата на зала за по половин час и не взима никакви добавки, дори не ги одобрява. спортува не за да е готин, а защото не може без това. това го правеше и преди 20 години, прави го и сега.

Страда и от безсъние както много други хора, но докато за повечето лек няма, за него има сещате се какъв. реплики от рода "само ти можеш да ме приспиш" казани от неговата уста с тон на комплимент мен буквално ме изкараха от нерви. вменяването и на отговорност за съня му направо ме разби. много се развиках, извини ми се после човека, каза че уж разбира, че не е правилно да ми говори така и се радва, че аз мога да си спя без проблем, ама знам ли ...

от друга страна аз взех да се вкарвам във филм, че мъча човека с моите откази и какво можеше да бъде ако имаше някоя супер сексуална жена например.
Mirama, ти ми звучиш като такава Simple Smile Преди да си пусна темата прочетох няколко други и ти веднага ми се наби на очи Simple Smile Някъде беше писала, че не го разбираш това с умората и винаги ще намериш сили за секс.
Ето я сега и Li13
на колко години сте бе душички ако не е тайна?

Li13, а на работа ходиш ли, деца гледаш ли? извинявай за въпросите

 

# 35
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
White Sand, по-добре ги питай за нивата на хормоните  Laughing. Според мене всичко е оттам.
Другият вариант е мъжете им наистина да са доста пасивни и затова да стоят така нещата.
На мен не ми е даден никакъв шанс да си поискам секс. Единствено имам възможност да откажа hahaha.

# 36
  • Мнения: 22 452
White Sand, физическата работа ясно...но тя не винаги изморява достатъчно. Simple Smile Явно ума му не е много зает.

# 37
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Хайде сега пък "умът му незает" JoyКак ги измисляте не знам. Ето - моят не мърда от бюро, все умът му работи, даже и не спортува.
Друга теория Grinning?

# 38
  • Мнения: 285
Моят също работи физическа работа, бил е натоварен
и психически, понякога мисли за сто неща наведнъж,
от които не може и да спи, но за другата работа е
просто винаги готов. bowuu

И аз щях да казвам, че не ми се е налагало да си
искам, но Кафето ме е изпреварила...

# 39
  • Мнения: 22 452
Кафе с мед, то теории много....аз още първият път написах, че всеки мъж си е различен.
Има такива, на които каквото и да им е заето, все тая....резултата си е- искам секс всеки ден и това е. Simple Smile
Ами да се оправят жените им....или да им намерят любовница като не смогват. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 46 535
Често този въпрос се приема с усмивка и се ползва за хвалене, но хиперсексуалността не винаги е въпрос на темперамент, както се смята, и не винаги е безобидна, причинява се и от различни болести. Нито познавам човека, нито казвам, че е болен. Само споменавам и тази възможсност. Това може да се прецени само след преглед и изследвания. Възможно е да си съвсем ок, т.е. да не става дума за хиперсексуланост, а просто да не си пасвате като честота. Все пак не пречи да проверите за ваше успокоение.

# 41
  • Мнения: 3 031
White Sand, това с "приспиването" със секс и при ММ го има, а са ми го споделяли и други хора, че и при тях е така. Аз му се връзвам на акъла обаче, защото повече време губя в това да го бутам и да му отказвам, отколкото да се съглася Simple Smile Неприятното е прекъсването на съня, защото после си като парцал.

# 42
  • Мнения: 46 535
...Неприятното е прекъсването на съня, защото после си като парцал.

Това ме подсети за този виц:
Бележка: "Супата е на котлона, кюфтетата във фурната, салатата в хладилника, ако ти се прииска секс, не ме буди! Знаеш кое къде е."

# 43
  • Мнения: 520
White Sand аз точно за това ти казах да преразпределиш задачите в къщи и да си отделиш и ти време за спорт. защото спорта е здраве - физическо и психическо - може и танци или каквото щеш там.
Съжалявам все още нямам деца, но имам доста приятели с деца при които всичко е ок и доста пак с деца при които положението е като при теб, защото жените са се нагърбили с прекалено много задачки, част от които могат спокойно да преотстъпят на мъжете, нооо това ако не го направиш ти, няма кой да го направи. И както казах има жени с ниско либидо поради стреса(осъзнат или не) с децата и домакинството. Че аз само като сготвя и съм гроги понякога - затова реших, че нещо което не ми харесва, няма да го правя и вече мъжете ги карам да готвят или ядем навън или купуваме готова храна и това е. Прането не е болка за умиране- пералнята пере. Гладенето - проблем - ако няма домашна помощница.
Sorry, но не после защо мъжете изневерявали - ами затова. При мен проблема е друг - чесане на его от страна на мъжа, но това е дълга тема и не ми се споделя честно казано. Не мисли че всичко е цветя и рози при всички ни, но факта, че мъжът ти все още така силно те желае е повече от завиден. Дай Боже всяка!  bouquet
Наистина мисля, че е нормално за мъж на 40+, но при теб нещата не мисля, че са нормални. Съжалявам наистина да го кажа, но жената на около 40 е във сексуален апогей до към 48 и след това .... менопауза здравей. Така че се наслаждавай на годините които ти остават защото след това не мисля, че е много гот с тия топли и студени вълни и т.н. Просто си вземи витамини бе жена!!! Не са Бог знае колко скъпи! Пробвай! аптеките са пълни с такива неща. Пък дай и малко бром наистина на мъжа ти и ето баланса е готов.
А има и един такъв момент - колкото повече му се дърпаш, той толкова повече да те иска.  newsm78

# 44
  • Мнения: 22 452
Ако човек наистина е затворен основно в къщи м-у децата, печката, пералнята....нормално да няма толкова желание.
Идеята да си поразчистиш ежедневието е добра и да прехвърлиш нещо на мъжа. А ти през това време да излезеш на фитнес, танци или нещо, което те влече.

Общи условия

Активация на акаунт