Лидл ::51::

  • 74 605
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 25 482
За другата седмица мернах коледни вкусотии.
Да. И аз днес мернах заредени коледни вкусотии. Имаше и от любимия марципан, но понеже вече много ядох от него, тази година може и да устоя.

# 31
  • София
  • Мнения: 841
zvanche, благодаря за темата.  bouquet
Да попитам печелившите ранобудковци:
Пижамите отговарят ли на размерите си или са уголемени?
Пантофите отговарят ли на размерите си ?
Да знам като купувам, че явно ще е много народ - да не връщам после?

# 32
  • Мнения: 633
Ще чакам четвъртък за детските дрешки и тогава ще огледам пантофите ако има и останали, но с моя 35 номер, мога и от детските да се вредя  hahaha

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Благодаря за новата тема   bouquet
И аз се вредих за пижама,пантофки за малкия и чорапи над коляното,а и едни печати  Party Сега ме е яд,че не си взех и от чорапогащнищите дебелите...дано останат до следващото ми ходене  Rolling Eyes
mimchoni,за пижамите бих казала,че са леко уголемени(както повечето неща в Лидъл по мои наблюдения)  Peace Аз си взех С-ка,като за пижама ще ми е супер  Peace

# 34
  • Мнения: 3 020
Това е една от най-бързо изписващите се теми.  Crazy

Кои са тези дебели чорапогащници?  Blush Rolling Eyes Искам с пета, а не тип клин...
И да ви питам на Есмара има ли номер 36? Бях си взела едни къси панталонки /идеални за дебел чорапогащник  Flutter/, но са 38 размер и са ми големи...
На S кой номер отговаря?

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
 6tastliva, ето това са дебелите чорапогащници http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=13654  Peace

# 36
  • Мнения: 3 459
Който е купил печатите да сподели отзиви. Мисля да купя за градината + още нещо.

# 37
  • Мнения: 22 452
Лепилата не бяха ли от четвъртък? тези за текстил?

# 38
  • Мнения: 3 459
Лепилата не бяха ли от четвъртък? тези за текстил?
От понеделник, 27.10

# 39
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Лепило си взех тази сутрин. Тези щампи са два вида, зеленото е за ембос /релеф/, а лилавото прави дупки. Аз искам второто Simple Smile
И хоби комплектите са хубави, ама няма да е този път...

# 40
  • София
  • Мнения: 372
Взех от момичешките пантофи, но със синьото, защото розовите ми се видяха прекалено дебели.
Лепило за текстил също, довечера ще го пробвам.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Който е купил печатите да сподели отзиви. Мисля да купя за градината + още нещо.


Аз ги купих, но ще ги пазя и аз за подарък,поне за сега  Crazy Изглеждат интересни,но  ще се радвам някой да сподели отзиви  Peace

# 42
  • Мнения: 4 841
Лепило за текситил? Да не е от двойно подлепващите ленти или е нещо друго? Аз имам от тях и ги пробвах за залепване на скъсана блуза на бебето. Имаше успех, но не съм я прала още, за да видя дали ще издържи.
бях купила едни лепенки за скъсано от К. и след първото пране лепенката изчезна, а я гладих и залепях сума ти време.

# 43
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
Чакам флумастери.
А как са цитрусите в Лидл в момента (цена, качество)? Напоследък много прясно изцеден сок започнахме да пием.

# 44
  • Мнения: 3 459
Който е купил печатите да сподели отзиви. Мисля да купя за градината + още нещо.


Аз ги купих, но ще ги пазя и аз за подарък,поне за сега  Crazy Изглеждат интересни,но  ще се радвам някой да сподели отзиви  Peace
Аз след малко ще ходя с дребосъчковата, и като гледам надали ще останат за подарък  Joy

Общи условия

Активация на акаунт