KARADAYI с Кенан и Бергюзар - сериалът и новините извън него - Тема 23

  • 17 570
  • 738
  •   1
Отговори
# 495
# 496
  • Мнения: 3 238
Моят прочит на фрагмана почти се припокрива с горните две мнения на Варна  yes

По костюмчетата на Фериде съдя, че действието се развива в два различни дена. В първия фрагман и в последния кадър от втория фрагман Фериде е с костюмче със синя якичка, докато по коридора на съда, когато водят Белгин и Махир изскача от стълбите, е с черна якичка  Thinking

Това ме навежда на мисълта, че ще я гледаме първо с черната якичка. Когато водят Белгината ми изглежда изненадана, т.е. не ми се вярва Фериде да я привикала заради Махир. Някой друг ще да се оплакал (защо не Боксьорът или онзи нападателят от салона да я е натопил за нещо, а може и да е някой съвсем трети, който изобщо не познаваме Naughty) Но вероятно по някакъв начин арестът на Белгин касае и Махир, защото той много самоотвержено изскача от стълбите на съда и естествено налетява на Фериде, за да може тя съвсем да се убеди, че двамата имат връзка  #Sniper

Направи ми впечатление и че в същия ден водят Белгината към кабинета на Фериде, а Махир гледа отзад много неадекватно  Thinking Кой знае какви ще ги наприказва малката усойница  Twisted Evil

И аз изключвам варианта Белгин да вика на Фериде в килията. Едва ли е толкова смела. По-скоро е Махир, който трябва да я прикрие за нещо.

Разпитът на Махир обаче е в друг ден, защото Фериде вече е със синята якичка. Вероятно и затова е толкова озлобена, вече е сигурна за Махир и Белгин... Ако тоя глупак защити Белгината пред Фериде ще бъде абсолютното дъно  Close Факт е обаче, че след разпита на Махир, Фериде е разплакана (последният кадър на втория фрагман със синята якичка  Wink) Можеби след този разпит Фериде взима решението, което после обяснява на МС и Кериманата.

И тук в дейстие влиза Суна, която дава дневника на Махир, за да го накара да спре хакиманата. Какво обаче ще предприеме Супербатю още не ми се дава  newsm78 Но съм скчептична относно действията му, защото сега с поръчката от Юсуф за оръжието на МС едва ли ще рискува да изпусне златната възможност за довнедряване в ъндърграунда  Peace

# 497
  • Мнения: 23 374


Но Кате, дневникът е вече в Суна. Няма как Фериде да е писала за заминаването си и така Махир да разбере. Освен да го е направила без на нас да ни го покажат.

Абсолютно съм съгласна с мнението ти, че Махир ще удари дъното, ако започне да защитава Белгин. ОК, махна Фериде от главата си, но поне да престане да сипва сол в раната й.

# 498
# 499
  • Мнения: 3 238
Но Кате, дневникът е вече в Суна. Няма как Фериде да е писала за заминаването си и така Махир да разбере. Освен да го е направила без на нас да ни го покажат.

Абсолютно съм съгласна с мнението ти, че Махир ще удари дъното, ако започне да защитава Белгин. ОК, махна Фериде от главата си, но поне да престане да сипва сол в раната й.
Да, тя няма как да е написала за решението си в дневника, още повече, че каза на Суна да го унищожи, но вероятно е споделила с нея какво възнамерява да направи и вече Суна на своя глава ще каже на Махир и ще му даде дневника, за да му е гадно  Peace

# 500
  • София
  • Мнения: 744
Нали го знаете Махир,колко е съвестен и как се застъпва за целия свят и нищо чудно да почне да я защитава  Белгин,тогава Фери вече няма да има и капка съмнение,че са заедно и ще вземе на секундата решението да избяга на някаде

# 501
  • Мнения: 5 702
Той от дневника няма да разбере за заминаването и,
но това, което ще прочете е разголената душа на
жената, която го обича истински. Дано да разбере, че
е постъпил жестоко и е загубил и любовта и себе си.
Скрит текст:

# 502
  • Мнения: 15 391
Той от дневника няма да разбере за заминаването и,
но това, което ще прочете е разголената душа на
жената, която го обича истински. Дано да разбере, че
е постъпил жестоко и е загубил и любовта и себе си.
Скрит текст:

 Peace

Разбрал, не разбрал  Sad надали на този етап обаче от действието ще направи нещо.
Ще продължи да наказава и себе си, и Фериде  Sad... и нас  Laughing

# 503
  • Мнения: 11 116
Да, разпитът с Махир и цялата тази картинка с Белгината и него в съда ще бъде лъжичката, която ще прелее купичката, за да се стигне до това решение на Фериде за заминаване.
Изобщо няма да я съдя. В крайна сметка, това касае нейният живот, така както Махир е взел решение за своя.
А и не всеки може да си представи, че по разни поводи, защото Махир с тези действия и преди, и сега ще си има работа с полиция и съда, ще трябва да гледа и да взема решения относно съдбата му.
ОЗначава, че ще се среща с него. Ами няма как да го иска и да го приема равнодушно.
Махир може и да издържа на цялата ситуация, но Фериде не. За нея е твърде болезнено.

Освен това той е толкова зает покрай всичките тези социални услуги и вмъкването в онзи свят, че много не му остава време да мисли кой какво чувствал. Сеща се човекът, но работа го чака.  Joy Joy Joy Joy

А хакимето по цели нощи е свободна и мисли само за него. Той работи и денем, и нощем.  Joy Joy Joy

От друга страна, ако  само този дневник го накара да се размисли и да догонва или да търси Фера ще е супер тъпо.
И какво след всичко, което преживяха трябва да прочете дневника, за да си даде сметка за някои неща ли? Ама като на кино. Важното е да има болюм и тръпка между гълъбетата. Heart Eyes Joy Joy

# 504
  • София
  • Мнения: 744
Дневника няма да отвори очите на Махир,той много добре знае какво чувства Фериде към него,но ще си даде реална сметка какво е погубил. Ще прочете най съкровените  мисли на жената,която той изостави,а това ще го унищожи

# 505
  • Мнения: 11 116
Нейните думи, клетви, сълзи, сцената, на която я подложи нищо ли няма значение, че трябва да прочете мислите и?

# 506
  • Мнения: 23 374

И двамата са умислени


# 507
  • София
  • Мнения: 744
Ми според мен,точно заради това СЦ са измислили това, дневника на Фериде да попадне в неговите раце,за да може всеки път,когато го отвори да съжалява за тази погубена любов,или другия вариант,който се обсъждали преди,да изгуби Фериде накрая

# 508
# 509
  • Мнения: 3 238
Любовта, която сме получили винаги е много по-задължаваща от тази, която сме дали. В този смисъл дневникът на Фериде ще напомня на Махир колко много е получил от нея, без да е успял да й отговори със същото. По-голямо наказание за него от това - здраве му кажи!

Много ми е жал за Феридетка обаче, абсолютно е сломена, а надежда за нея от никъде не се задава  Sad

П.П. Дали пък не вкарват Белгината в ареста заради скандалната прическа, която направи на Айтен. Защита на потребителите или престъпление срещу човечеството - на кой, както му харесва  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт