KARADAYI с Кенан и Бергюзар - сериалът и новините извън него - Тема 23

  • 17 573
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 23 374


Реакцията на Кенан, когато Байрактаров казва: "Добре, Кенан, и на теб ти благодаря! "
   Laughing

Утре ще го дават по Стар ТВ.


# 707
# 708
  • Мнения: 15 391
Riza Kocaoglu & Kenan Bey #today



Може би е ред вече и Махир да утешава Яската. Mr. Green

Последна редакция: сб, 01 ное 2014, 21:15 от g_georgieva08

# 709
# 710
  • Мнения: 23 374


Ох, на Махир само проблемите на Яската със Сонгюл му липсваха.   ooooh!

# 711
# 712
  • Мнения: 13 301
Може ли само с две три думи за какво са ни наградили хулиганите?  Praynig

# 713
  • Мнения: 23 374
Може ли само с две три думи за какво са ни наградили хулиганите?  Praynig

Наградите са на сайта ayakligazetesi

КД има 7 награди- Кенан и Берг за главни роли, Ръза и Мелике за поддържаща, Улуч и Джем за режисура, Сема и Ейлем за сценарий и КД за сериал.

# 714
  • Мнения: 15 391
Може ли само с две три думи за какво са ни наградили хулиганите?  Praynig

Наградите са на сайта ayakligazetesi

КД има 7 награди- Кенан и Берг за главни роли, Ръза и Мелике за поддържаща, Улуч и Джем за режисура, Сема и Ейлем за сценарий и КД за сериал.

# 715
  • Мнения: 23 374


От последното видео разбрах още, че Бергита е била 7 пъти свидетел на сватби досега.  Laughing

# 716
  • Мнения: 13 301
Варна, благодаря за разяснението!  Hug Не ми звучи много Фторитетно, но е хубаво да те признаят.  bowuu Например наградите на Ръза и Мелике...са ми малко странни, ама нейсе!   Wink

# 717
# 718
  • Мнения: 23 374
Варна, благодаря за разяснението!  Hug Не ми звучи много Фторитетно, но е хубаво да те признаят.  bowuu Например наградите на Ръза и Мелике...са ми малко странни, ама нейсе!   Wink

Абе  важното е снимки да има.  Laughing Laughing Laughing

Това е зрителски вот.

Миналата година Берг и Кенан пак имаха награди оттам.

Ние си се радваме за всички. Нали са наши хора.  Аз толкова ги критикувам сценаристките, ама колко награди взеха покрай КД. Нека са щастливи. И те имат нужда от поощрение.

# 719
  • Мнения: 15 391


От последното видео разбрах още, че Бергита е била 7 пъти свидетел на сватби досега.  Laughing

Ако и техният свидетел има задълженията на нашия кръстник,  Shocked Shocked Shocked  горката Берг.  Представяте ли си на празниците докато се изредят всичките "кумове" да ти целунат ръката,  да  те поздравят, да пийнете и хапнете баклава,  ooooh! Whistling Whistling Whistling  ами то не са само те, ами родата  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт