Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 10

  • 38 895
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6
Здравейте!Аз съм пушач. Пуша по 7-8 цигари на ден.От известно време се замислям да ги откажа. Някой ползвал ли е това? Дали има ефект?

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
tosita добре дошли. Щом се замисляш, времето е дошло и сигурно ще успееш. Аз лично не бих се доверила на такава обичка. Навремето баща ми си беше взел подобна, но за отслабване. Е, не свали килограми, но пък се разхождаше като гъзар с моден аксесоар Mr. GreenВидя ли на първа страница има книги за сваляне, които могат да са ти в помощ. Отделно, четенето в тази тема също е голяма подкрепа.
Успех!

# 692
  • Мнения: 6
mama mariana, не съм разгледала цялата тема, но ще ги видя тези книжки. Благодаря!

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
tosita, добре дошла!  bouquet
Аз също съм скептично настроена относно всякакви такива "помощници" за спирането на цигарите. Мъжа ми е пробвал Табекс и някакви дъвки. Познати са опитвали с лепенки... И резултат никакъв.
Книгите на първа страница поне ако не помогнат, няма да ти навредят. Успех! Peace

# 694
  • Мнения: 4 954
А успях с Табекс, не изкарах пълния курс. Но основното е волята, защото има критични моменти, не е като просто да спре да ти се пуши, напротив.

# 695
  • Мнения: 1 004
Ако се доверя на помощник бих пробвала нещо от рода на хипноза. Т.е. някой да ми набие в тъпия мозък, че не ми се пуши, не ми е било хубаво, аз никога не съм пушила и цигарите са гадни....
Друго всичко е заблуда, по простата причина, че действат на физическата зависимост, която минава за няколко дни. Ама главният проблем - психиката остава. Т.е. тези методи НЕ помагат, хора. Само си въобразявате, че ви помагат.

# 696
  • Мнения: 4 954
Толкова, мисля, че нямаше и седмица след последната цигара, когато спрях Табекса.

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Преди време в друга тема имаше едни аудиофайлчета. За повишаване на самооценката- желязна самоувереност се казваше файла. И за спиране на цигарите май имаше. В компа на мъжа ми сигурно ги има някъде, ще взема да ги издиря. Аз слушах тези за самоувереността, докато ги слушах и заспивах, а като приключеше се събуждах много тонизирана. И сякаш не ми се пушеше толкова през деня.

# 698
  • Мнения: 1 004
Преди време в друга тема имаше едни аудиофайлчета. За повишаване на самооценката- желязна самоувереност се казваше файла. И за спиране на цигарите май имаше. В компа на мъжа ми сигурно ги има някъде, ще взема да ги издиря. Аз слушах тези за самоувереността, докато ги слушах и заспивах, а като приключеше се събуждах много тонизирана. И сякаш не ми се пушеше толкова през деня.

Ако намериш нещо и можеш да го споделиш ще е хубаво  Peace

# 699
# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
mallina123 не съм и предполагала, че могат да се намерят и в ю-туба. Жива и здрава да си, че ги откри. Сега ще се и ги запазя. От бързане да ти отговоря, забравих да погледна, дали има качено и аудиото за отказването от цигарите.  Hug Rolling Eyes  обаче нямааааа. Е, ако успея да ги открия в компа на ММ, ще ги кача в dox.

Последна редакция: ср, 01 юли 2015, 15:52 от mama mariana

# 701
  • на майната си
  • Мнения: 425
Здравейте!Аз съм пушач. Пуша по 7-8 цигари на ден.От известно време се замислям да ги откажа. Някой ползвал ли е това? Дали има ефект?

Срам, не срам ще ти отговоря. Пуша, спирала съм за по година без да ползвам помощни средства. Следя темата и все се надявам, че пак ще ми дойде времето - но НЕ.
Та..., купих тези магнити - освен, че адски боли, направих алергична реакция и имам чувството, че дори повече пуша, 3-4 дена съм го слагала.
Ако си от Пловдив - мога да ти го подаря Simple Smile, още не мога да повярвам, че се поддадох - а съм човек, който грам не вярва на подобни реклами.

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Момичета как сте? Не сте много активни.
Скоро ще станат 8 месеца при мен, а на моменти още не ми се вярва, че спрях.
Бяха ме обзели едни черни мисли, защото качих 3-4 кг., но няма да им се давам.
Интересното е, че не напълнях първите месеци, когато беше и зимно време, а след това. Тъкмо като се успокоих, че прескочих етапа с дебелеенето.  Laughing

# 703
  • шумен
  • Мнения: 100
След два неуспешни опита,продължавам да ви следя.Явно моето време не е дошло, яд ме е на мене си много даже #Cussing out.Хубавото от цялата работа е ,че поне ги намалих и то доста.Хубав ден   bouquet

# 704
  • Мнения: 88
При мен стана година и нещо,но вече загубих сметка на месеците.... newsm78 Ще излезе на лентичката и ще видя...Чувствам се добре,и най интересното е,че при проблеми в работата изобщо не ми идва на ума за цигара,даже скоро имах разправия с шефа и после си помислих ,че е невероятно ,че нямам желание за цигара.....,Ами все едно никога не съм пушила,по скоро ми се прияжда нещо сладко,и явно затова при мен килцата си останаха все още +7-8.Но това е друга тема,радвам се че се оттървах от една зависимост ,от другата -със сладкишите,-е там е лесно,пробвала съм и знам че мога без тях..Усмихнат и слънчев бездимен ден ви желая  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт