Крем за около очи - VI тема

  • 117 451
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Само за инфо, не съм смляла още тази безценна информация:

http://esale07.ru/bg-30-ec.php?sid=bg-30-ec_Female+37+-+43+Bulga … mp;sex=2&id=1
Глупости на търкалета.Снимките преди и след на разказвачката са с минимум 10 години разлика,била е такава,ама на младини,дори формата на веждите й е различна,скули,бузи-всичко в лицето се променя и провисва с годините....реклама за наивници.
Странно(или пък не Wink ),че и след модераторското мнение не е санкциониран линка.  Stop

# 751
  • Варна
  • Мнения: 610
 Аз не знам ,какво трябва да се смила и защо изобщо трябва да се обсъжда.Отдалече си личи,че това е реклама за малоумници.

 И моля сега някой да не вземе да се прави на обиден.Не визирам никой тук

# 752
  • Мнения: 2 045
Оставете линка, ами нова тема ни трябва  Thinking

# 753
  • Мнения: 35 968
Странно(или пък не Wink ),че и след модераторското мнение не е санкциониран линка.  Stop

предпочитам да го оставя, за да се виждат коментарите след него и да НЕ се подвеждат потребителите
убедена съм, че никой няма да стигне до линка и да поръча без да прочете следващите негативния мнения
идеята на форума е взаимопомощ, която включва както положителни и отрицателни, така и изобличаващи коментари за даден продукт

пп не бях обърнала внимание на форумата на веждите /важи и за снимките под статията/, но определено на снимките "след" жените са гримирани за разлика от снимките "преди"; видно е къде водят всички профили на коментиралите, а този, който е склонен да си сложи гореща маска върху очите, едва ли има и капчица здрав разум ...  ooooh!

# 754
  • Мнения: 336
Тази маска съм я виждала в китайските сайтове за около долар, ако не греша!
Струва ми се същата http://www.aliexpress.com/item/Summer-Style-Dark-Circles-Removal … a4ce-cf3412eda815

Последна редакция: чт, 10 мар 2016, 16:45 от La Kamba

# 755
  • София
  • Мнения: 2 434
Ще пиша задължително.
Засега се спирам на Thalgo, като мисля да комбинирам серума и крема, мисля си, че серумът с този метален рол-он накрайник ще е много приятен сутрин.

От Ла Рош също не се отказвам като идея, но той е с ретинол и ще е нощна грижа само.

В момента обаче все още имам опаковки за доизхабяване, така че няма да бързам и да се презапасявам. Може би ще поръчам следващата седмица.

Тайга, от къде ще го поръчваш кремчето, мисля, че от всичко изчетено и аз ще се спра на него. От многото масла в кремовете и на мен ми подпухват допълнително очите, но се чудя и на един крем с масло от ему  Rolling Eyes

Момичета, благодаря за отзивите за Йонка.

# 756
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Поръчах го вече аз и го получих даже.
От Арлен - http://www.arlen.bg/product/1826/podhranvasht-lifting-krem-proti … -regard-15ml.html

В момента имат намаление от 20% и излиза много по-изгодно, отколкото ако се разчита на ФЮ например, въпреки че и при тях марката в момента участва в намаление.

# 757
  • София
  • Мнения: 2 434
Поръчах го вече аз и го получих даже.
От Арлен - http://www.arlen.bg/product/1826/podhranvasht-lifting-krem-proti … -regard-15ml.html

В момента имат намаление от 20% и излиза много по-изгодно, отколкото ако се разчита на ФЮ например, въпреки че и при тях марката в момента участва в намаление.

Много ти благодаря  bouquet
Pinko, много лоши ревютата за този крем ...

# 758
  • София
  • Мнения: 813
Тайга  bouquet, много благодаря, оглеждах се за нов околоочен крем и съответно бях харесала този на Талиго, но от фийлюник, в арлен е доста по изгоден и много бързичко ми пристигна http://www.arlen.bg/product/1826/podhranvasht-lifting-krem-proti … -regard-15ml.html

Чудех се дали да го комбинирам със серума, но взех накрая само крема. Ти взе ли и серума и какво ти мнението за него, консистенция, попива ли добре? За няколкото дни които го ползвам крема мога да кажа само, че не ми дразни очите, има богата консистенция, но попива след време добре.

# 759
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Радвам се, че съм била полезна!
Аз също умувах дали да не взема и серума, но в крайна сметка го пропуснах. Търсейки информация, някъде прочетох, че е най-подходящ за възраст 25 плюс, а аз подминах тази възраст.

Що се отнася до крема, усещам го богат и приятен, чудеса за три дни не е проявил и надали ще се случи. Най-приятен ми е ароматът му от всичкото, но това едва  ли ще ми е достатъчен, за да повторя покупката след време. Освен ако кремът не се разгърне невероятно във времето де.

# 760
  • София
  • Мнения: 2 434
Поръчах:

THALGO Roll-On Collagene 15мл.
THALGO Concentre Silicium 30мл.
THALGO Crème Silicium Regard 15мл.

Като ги ползвам ще дам отзиви.
Тайга, ти ме съсипа, аз го поръчах серума, ама отдавна съм минала 25  Laughing дано не е истина, все пак се бори с тъмни кръгове и подпухнали очи, а  за 25 годишните не са много характерни тези недостатъци  ....  Rolling Eyes

# 761
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Ще чакам задължително да споделиш впечатления от съвместната им работа. Дано ти харесат!

# 762
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Поръчах:

THALGO Roll-On Collagene 15мл.


emy_emy, аз ще чакам отзив за този рол он, хвърлила съм му око  Peace

# 763

Общи условия

Активация на акаунт