Номинации - проучване

  • 42 456
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 892
Озаглавете една и за най-забавен, остроумен, смешен и хумористичен, че ще ми липсва ако няма, имам готови номинации.

# 31
  • Мнения: 14 478
Озаглавете една и за най-забавен, остроумен, смешен и хумористичен, че ще ми липсва ако няма, имам готови номинации.
"Драги ми смехурко" става ли?

# 32
  • Мнения: 14 654
Любимец 13 много ми харесва и на мен. Все пак не всички са дошли във форума с намеренията на лоса и е обидно да слагаме едните при другите.
Предлагам "Енциклопедия знание" като положителен вариант на дървения философ. Пак ни казва разни работи, само че верни.
Маша и мечока за тези, които се явяват един подир друг по темите се допълват или пък се карат. Може разбира се да не са Маша и мечок, а някакви други, но да има категория за двойки.

# 33
  • Мнения: 25 646
"Аржентинско танго"? Емоции, страст и още нещо.  Laughing
По-добре от Пижо и Пенда, Куку и Пипе, нали?

# 34
  • Мнения: 4 892
Аржентинско танго звучи добре за "двойките"  Laughing

Любимец 13 е по-добре от Лоса, на мнението на Янечек съм.

Драги ми смехурко е добре, Герри, но ми се ще и малък намек и за по-остър хумор да има.

# 35
  • Мнения: 14 654
Аржентиското танго е готино, да  Simple Smile Хрумна ми и "Гара за двама", но тангото е по-доброто предложение.
Ще има ли за тези, които пишат сякаш са под влияние на разни забранени субстанции или тях ще ги оставим ако има Малини.

# 36
  • Мнения: 7 690
В категориите няма да се бъркам, аз предлагам помощ за броенето и другата работа.

# 37
  • Мнения: 14 654
Що, предлагай ако имаш идеи.

# 38
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Аз само да кажа, че подкрепям да има номинации, но нямам достатъчно фентъзи за нови категории. Като цяло, подкрепям мнението на Лиляна от първа страница.

# 39
  • Мнения: 7 690
Що, предлагай ако имаш идеи.

Хич не съм креативна аз относно такива неща, гледам старшите дават много добри предложения и идеи. Ще има ли номинации за някои подфоруми?

# 40
  • Мнения: 12 993
Аз обаче общувам с не повече от 10-15 потребителя и тях "познавам" вися си в Клюкарника и не пиша в някоя специализирана тема, как тогава ше гласувам обективно в някои категории?
А има ли -Най- хлъзгава пързалка на годината Simple Smile

# 41
  • Мнения: 4 892
Ми ще си гласуваш както ти харесва, Джаки. Както обясни Янтра и в оная тема, то някак си не може да е обективно. Има хора, които харесват някого, а за други този някога не е много приятен. Така че, както ти дойде. Simple Smile Може и подкуп да вземеш  Laughing

# 42
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А нещо като най-голям мрънкалник? За тези, които вечно се оплакват, все нещо ги боли, зимата им пречи и т.н. Ту му млякото горещо, ту пък друго нещо <- такава ли беше приказката?

# 43
  • Мнения: 311
Лиляна ми взе думите от устата .
Аз исках да предложа "Оплаквачка на годината"
Конкуренцията е много жестока .

# 44
  • Мнения: 12 993
Лили, аз преди няколко дни се самоопределих с тази реплика в Искам да кажа:) Брои ли се за самономинация:)))

Общи условия

Активация на акаунт