Ladypopular и Ladypopular модна арена

  • 77 780
  • 233
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 103
Пуснаха отново опцията за прехвърляне, точно на време за мен-преди дни стигнах края на играта. Сега само ще изкупя всички дрехи от мола и ще я пусна да се прехвърля Grinning

И аз така Laughing

# 136
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Момичета, тези дни ще си прехвърля лейдито, но ми останаха доста пари. Ако някой още играе старото лейди и му трябват пари, нека ми пише Peace.

# 137
  • Мнения: 18
Здравейте!Аз съм 78 ниво и имам за цел да направя 10 нови снимки на апартамента, но колкото и снимки да направя нищо не ми отчита.Някой може ли да ми помогне?  Cry

# 138
  • Мнения: 3
Здравейте!Аз съм 78 ниво и имам за цел да направя 10 нови снимки на апартамента, но колкото и снимки да направя нищо не ми отчита.Някой може ли да ми помогне?  Cry


Виж дали имаш места за снимки, ако нямаш не ти ги запазва Simple Smile

# 139
  • Мнения: 18
Здравейте!Аз съм 78 ниво и имам за цел да направя 10 нови снимки на апартамента, но колкото и снимки да направя нищо не ми отчита.Някой може ли да ми помогне?  Cry


Виж дали имаш места за снимки, ако нямаш не ти ги запазва Simple Smile

А къде мога да ги видя, нещо не ги намирам

# 140
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, ако някой няма лейди в новата версия , а има в старата и няма да го иргае, ще бъда благодарна да ми прехвърли дрехите. Благодаря предварително

# 141
  • Мнения: 10
Някой да ми обясни какк се играе телепорт? Имам предвид, как разбирате къде са наградите  newsm78 newsm78 newsm78

# 142
  • Мнения: 307
От месеци се опитвам да я завърша тази игра #Cussing out Тези дуели ме вбесяват Sad Колко трябва да имаме до ниво 100 ? За сега съм на около 26000 - 91 ниво и ми трябват 28000. Ако мога направо да изиграя колкото ми искат до края ,че това ми се вижда най-трудната цел  #2gunfire

# 143
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мисля, че на още едно ниво трябваше да ги докараш до 30 000 и това са последните дуели. Но не знам как ще успееш, то остана ли някой да играе? Аз, като си я прехвърлих преди 1-2 седмици имаше само по 20-30 лейдита на линия.

# 144
  • Мнения: 2 177
Мисля, че на още едно ниво трябваше да ги докараш до 30 000 и това са последните дуели. Но не знам как ще успееш, то остана ли някой да играе? Аз, като си я прехвърлих преди 1-2 седмици имаше само по 20-30 лейдита на линия.
Даже са и доста тези играчи.

# 145
  • Мнения: 3 597
Здравейте ! Някой знае ли от какво зависи статистиката на Апартамент в женските дуели ? От много време все съм Апартамент - 8 , не е от големината , защото съм забелязала , че други със същия апартамент са 9 или 10 . От гласуването ли е , от подретбата ли е ?  newsm78

# 146
  • Мнения: 1
Здравейте, приятели. Тъй като играя Лейди Популар Модна Арена и от два дни - Лейди Популар Стара Версия, искам да попитам тези, които играят на Старата Версия, как мога да сменя езика си на Български? Благодаря предварително! Wink Simple Smile

# 147
  • Мнения: 1 831
Аз да попитам  - годежните партита драстично намаляха ,няма ли да пускат вече прословутите сватби...От къде точки и изумруди иначе  Laughing

# 148
  • Мнения: 85
Аз да попитам  - годежните партита драстично намаляха ,няма ли да пускат вече прословутите сватби...От къде точки и изумруди иначе  Laughing
   Тези сватби станаха градска легенда никой не знае кога ще се пускат  Thinking

# 149
  • Мнения: 42
Здравейте,
Защо тази темичка е така пуста? Раздвижете я малко... Grinning
Добавям малко въпроси от себе си, на които можете да отговорите във връзка с играта :
1. Име на акаунта (лейдито Ви).
2. Ниво
3. Защо играете играта и бихте ли я препоръчали на Ваши приятели и познати?
4. Доволни ли сте от събитията, валутите и колекциите, които биват пускани в играта?
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт